Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yazam da rahatlaym

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yazam da rahatlaym

Büyük abimden ölesiye nefret ediyorum
    dün yaşandı,bugün daha bitmedi, yarın ise daha yaşanmadı.bu telaş niye?

bu kadarcik mi?sebep belirtmemissin..Abinin seni bu kadar sinirlendirme sebebi nedir ki?
    yoksa sadece stres atip rahatlamak icin öylesinemi yazdin)
    'Öldüm' der durur, yine de yaşarsın!...

Yorum

Belki oda senden nefret ediyordur.
      "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Orjinal yazı sahibi: .::yabancı::. View Post
        Belki oda senden nefret ediyordur.
        Elbette o da benden nefret ediyor. Anlayamadığım neden inatla görüşmüş olmak için benle irtibat kuruyor.kuruyor da telefonda elinden gelse boğacak.zannediyor ki ben vay efendim aramıyo vs dicem
        Keşke mısıra sultan olsa benden uzak olsa. Onbeş yılıma sebep oldu o yaratılmış.hala o zamanların ceremesini çekiyorum. Psikolojik rahatsızlıklarımın fitilini o ateşledi vw alay ederdi.unutmadım asla da unutmam

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tudem View Post
          Elbette o da benden nefret ediyor. Anlayamadığım neden inatla görüşmüş olmak için benle irtibat kuruyor.kuruyor da telefonda elinden gelse boğacak.zannediyor ki ben vay efendim aramıyo vs dicem
          Keşke mısıra sultan olsa benden uzak olsa. Onbeş yılıma sebep oldu o yaratılmış.hala o zamanların ceremesini çekiyorum. Psikolojik rahatsızlıklarımın fitilini o ateşledi vw alay ederdi.unutmadım asla da unutmam
          Aynı evde yaşıyor musunuz?Sanırım yakın yerlerde değilsiniz.Senin yerinde bende olsaydım bende bu sorunlara sebebiyette onu katardım.Sana destek çıkacağına seninle dalga geçmesi gerçekten sinir bozucu durum.

Yorum

Sana bir şey diyeyim ? ne kadar nefret edersen et, günün birinde zorda kalınca ilk o koşar yardımına...Bende kardeşimle aram iyi değildir, ama başına bişey gelse dünyaları yıkarım...Onun iş sorunu vardı ne ettik yaptık iş olanağı sağladık. dershane yazdık bilmem ne en son kendi hayatın kurdu...şimdi pek takmıyor beni ama diyorum ufak daha ve ikimizde inadlaşırız fakat zor zaman olursa emin ol ilk ben koşarım oda bilir. abinde öledir belki sen bilmiyorsundur ama inan anlamını ancak başına bir şey gelince anlarsın.Umarım gelmeden anlarsın.Dalga geçmek biz de geçerdik hangi kardeş geçmez ki? didişmez ki? biraz olaya farklı bak derim.
            "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Orjinal yazı sahibi: .::yabancı::. View Post
              Sana bir şey diyeyim ? ne kadar nefret edersen et, günün birinde zorda kalınca ilk o koşar yardımına...Bende kardeşimle aram iyi değildir, ama başına bişey gelse dünyaları yıkarım...Onun iş sorunu vardı ne ettik yaptık iş olanağı sağladık. dershane yazdık bilmem ne en son kendi hayatın kurdu...şimdi pek takmıyor beni ama diyorum ufak daha ve ikimizde inadlaşırız fakat zor zaman olursa emin ol ilk ben koşarım oda bilir. abinde öledir belki sen bilmiyorsundur ama inan anlamını ancak başına bir şey gelince anlarsın.Umarım gelmeden anlarsın.Dalga geçmek biz de geçerdik hangi kardeş geçmez ki? didişmez ki? biraz olaya farklı bak derim.
              Bak bu konuda da doğru birşey söyledin.Bu hayatın gerçekleri de denebilir.Babamda senin gibi düşünür.İnsanın zor bir duruma düştüğü zaman olur ve sana yardım edecek en yakınıdır.Hayat illa o duruma getiriyor insanı,ben böyle düşünüyorum. İşin bu kısmına da bakmak gerekiyor aslında.

Yorum

Çok doğru diyorsunuz.lakin bu adam yeri geldi evinden kovdu yeri geldi babamın görmediği yerde boğazımı sıkıp babam ölsün ben seni napıyorum bak diye tehdit etti.normalde kötü duruma düşünce didişen kardeşler unutur bir araya gelir.bizimki kendi annesine acımaz ki.alay etme diye kastettiğim deli der gülerdi.üstelik ben üniversitede o evinde.telefon açıp da.sonra da kapardı telefonu.bu adam ergen değil 42yasında.ben evlendim çok uzaktayım hala aynı.Allah onu bana beni de ona muhtaç etmesin inş.

Yorum

Hiç onun sorununun olduğunu düşündün mü seni kıskanmasi ne bilim bir hastalık olamaz mi? Hastalık diyelim gene mi nefret edeceksiniz? Hattini degistir ulaşması mümkün olmasın mesela. Seni koseye çekip tehdit etmesi aşağılık komplexi belirtisi. Sende gördüğü kendisinde olmayan birşey var. Bu yüzden deli deyip aşağılamaya kalkiyor. Bu yaşa kadar gelmişse bu hastalık malesef kişilik haline gelmiş de olabilir.

Yorum

Hattımı değiştirdim ama hanımı babamlardan yine alıyor zaten. En son iki ay oldu mesela değiştireli.onun hastalığına gelince.aslında bunu te 14yasımdayken anlamıştım.ciddi sorunları var kesin. Lakin benim onun tavuğuna kışt dediğim yoktu ki saygıda da son bir yıla kadar kusur etmedim.hanımına da öyle.beni sevmesini hiç beklemedim istemem de tek istediğim beni yok sayması.herkesin yolu ayrı.mesleklerimiz bile.psikiyatriye giderken de aynı şeyi söyledim yanlış kişiye tedavi uyguluyorsunuz diye.ama gönüllülük esas

Yorum

Konudan konuya atlayarak yazdım sanırım elim titriyor mevzu o olunca.afedersiniz

Yorum

Düşünüyorumda bunu yapmasının altında ne olabilir ki? çok anormal, sayısız kez konuştun tabi galiba kendisiyle...

Yorum

Yo bikaç kez sadece hatta bi keresinde sarılıp ağlayarak bana gönül koyma diyerek.diğer girişimler küfür ve üzerime yürüme ile sonuçlandı.üzülüyorum aslında. Ameliyat oldu içim yandı aradım da ama nafile.ben bebeğimi kaybettim(doğmadan) aradı çok soğuk geçmiş olsun dedi sağolasın abi dedim telefonu çocuğuna verdi.aramasını beklemedim zaten aramasa da neden demez gönül koymazdım.da arada bi kendini hatırlatmasa keşke.soğuk soğuk yapacağına yapmasa da kanatmasa.

Yorum

Yo bikaç kez sadece hatta bi keresinde sarılıp ağlayarak bana gönül koyma diyerek.diğer girişimler küfür ve üzerime yürüme ile sonuçlandı.üzülüyorum aslında. Ameliyat oldu içim yandı aradım da ama nafile.ben bebeğimi kaybettim(doğmadan) aradı çok soğuk geçmiş olsun dedi sağolasın abi dedim telefonu çocuğuna verdi.aramasını beklemedim zaten aramasa da neden demez gönül koymazdım.da arada bi kendini hatırlatmasa keşke.soğuk soğuk yapacağına yapmasa da kanatmasa.
                            Ha bu arada siz bayan mısınız? Ben erkek olarak düşünmüştüm.Siz nerelisiniz? hangi bölgeden...sizden başka bayan kardeş var mı? olaya hakim olamadığım için empati kuramıyorum.
                            Aslında sizden utandığı bir durum mu oldu, kadın bir erkek için yani böle sorunlu birileri için zayıflığın sembolü ve sizde onun için bir şeyler mi çağrıştırıyorsunuz ? bunun gibi bir şeyler olabilr.Ama numara bulup tekrar tekrar araması çok garip.
                            Last edited by .::yabancı::.; 15-11-2014, 10:51 PM.

Yorum

Bi ablam var.benden 8yas büyük.akdenizliyiz biz.antalya.

Yorum

İşleniyor...
                              X