Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ne yapacağımı bilmiyorum.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ne yapacağımı bilmiyorum.

Kusura bakmayın yazdıklarım benim tarafımdan silindi.

Berdest
    Last edited by berdest; 19-11-2014, 08:31 PM.

Evli bir kadın olduğun için son derece sıkıntılı bir durum. Ne amaçla olursa olsun bir arada bulunursanız yeni felaketlere sebebiyet verirsiniz zaten. Peki bunun adı ne, Ablalık duygusu mu, annelik mi, o kişinin çok masum olması mı, mazlum olması mı? Ona karşı hisleriniz tam olarak ne ve şu anda hiçbir iletişiminiz var mı?

Yorum

bu durum depresyona sebep olabilir.
      doktora başvurup ilaç alırsan rahatlarsın.

Yorum

Berdest
        Last edited by berdest; 19-11-2014, 08:32 PM.

Yorum

Evli olman başlı başına problem. Onun kadar büyük diğer problem ise yaşının toplumun kabul edemeyeceği kadar senden küçük olması. Aşk deil dedin, empati, iletişim, acıma, sahiplenme, kardeş gibi sevme ne bilim adı her ne ise tehlikeli bir suda yüzdüğünün sanırım sen de farkındasın. Kendi başına halledemiyorsan ki halledemediğini düşünüyorum tıbbi yardım almalısın. Oldukça tehlikeli sular. Bir anda itibarın yerle bir olabilir, dikkat et.

Yorum

ruh eşler dünya boyutunda bir araya gelemezler. karşılaşabilirler fakat beraber olmaları mümkün olmaz. insanlar iyi ya da kötü bir deneyim yaşayacaklarsa buna hiç kimse engel olamaz. çünkü kişilerin olumsuzluklar yaşaması çoğu zaman tekamül etmelerini sağlar. onu koruyarak kollayarak yaşam deneyimlerinden mahrum edebilirsiniz, yani ona faydalı oluyorum derken zarar vermiş olursunuz. özgür bırakın.

Yorum

Berdest

Yorum

Merhaba macabre,

Temas ettiğin nokta üzerinde ben de çok düşündüm. Haklısın galiba.

Selamlar ve teşekkürler

Yorum

Peki o sizden ayni sekilde telepatik mesajlar aliyor muymus?yani ruh ikizi iseniz onun da ayni sekilde sizin ruh halinizden etkilenmesi gerekmez mi?

Hayat kúcúk seylerden olusur.
                  Sen seversen búyúk olurlar..

Yorum

Berdest

Yorum

Sizin aranizdaki telepatik iliskiyi saymazsak.ayni durumu yasadigimj söyleyebilirim.bence bu kadar müdahale hatta hrr seye bir yorum bir yon gösterme.karsindaki kisiyi baski altina almaktir.onu özgürluk mücadelesi yapmaya itiyorsunuz.hatta sizin etkiniz altina girmemeyi basarmis duygusu yasamak icin yanlis bile yapabilir.hatta istemedigi halde.bu yanlis ona özgurluk hissi verir.belki rahat biraksaydiniz hic secmeyecegi bir yol olurdu..

ben bunu bire bir yasadim ve ayni bu hislere kapildim ve evet bu hastalikli bi tavir gibi geliyor insana.korkup kacmak istiyorsun o zaman

Orjinal yazı sahibi: berdest View Post
                      Aldığına inanıyorum. Ama bunu teyid etmeye fırsatım olmadı.

Ama eğer bu kopuş öncesindeki "beni arar mısın" dedikten sonra beni aramasını telapatik mesaj olarak algılarsanız, evet, o da aynı şekilde benden telepatik mesajlar alıyor.

Eğer son bir kaç gündür beynimde dönen ve çoğunlukla benden özür dileyen, olayları anlatmaya çalışan konuşmaları benim delirdiğime işaret değilse evet, telepatik mesajlaşma var.

Yorum

Ve o kiz size asik olabilir.onun bunu atlatmasi cok zor olacaktir.belki hic silinmeyecek izler birakir..hayata lanet edebilir.topluma kizabilir.insanlara..hayattan soguyabilir.cünku toplum bunu hos görmez.icinde cözemedigi bi celiskinin acisiyla yapayalniz kalabilir...

Yorum

Berdest
                          Last edited by berdest; 19-11-2014, 08:33 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: YerGökHayat View Post
                            Ve o kiz size asik olabilir.onun bunu atlatmasi cok zor olacaktir.belki hic silinmeyecek izler birakir..hayata lanet edebilir.topluma kizabilir.insanlara..hayattan soguyabilir.cünku toplum bunu hos görmez.icinde cözemedigi bi celiskinin acisiyla yapayalniz kalabilir...
                            O da bundan korkuyor zaten. Daha doğrusu aşık olduğunu/olmaya başladığını filan düşünüyor. Bu onun kaçma sebeplerinden biri ve en büyüğü.

Yorum

Ben oldugunu var sayarak konusuyorum.yani böyle bir seyi yasamadim ve gercekten yasayan birini görmedim.

ama kendi kendimi birinin benim beynimi okudugunu düsünunce cırılcıplak bi durum oluyor yani.bu bazen hos ve mistik olabilir ama genelde huzursuzluk verir herhalde.bence bunu söylemekten vazgecin.kendinize saklayin.yani bunu söylemek icin belki aceleci davrandiniz.yasi bunu kaldirmaya müsait olmadigi zamanda bilmesi de kötu olur.

ama bence samimi bir sekilde karsiniza alip k9nusun.sizin hisleriniz ne olursa olsun.ona bunun sadece babacan bi sevgi oldugunu anlatin.bunu sizden duysun ama üstu körü degil.ayak üstu öylesine bi konusma degil.üstune basa basa söyleyin..bu sevgiyi karistirmia olabilecegini ve onun da sizin sevginizi yanlis yorumlamasinin normal olabilecegini vs.. söyleyin..
                              yani kafasinda daba fazla fantezi kurmasina izin vermeyin.eger kendini suclu hissettigi icin sizden uzak duruyirsa...evet bence size yogun duygular besliyor ve bu duygularindan utaniyor.

Uzak durdukca ve konusulmadikca beslenecektir bu duygusu.belki de en güzel ask bu
                              Ama sonrasi kötü olabilir..
                              Last edited by YerGökHayat; 18-11-2014, 01:17 PM.

Yorum

İşleniyor...
                              X