Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hangisi daha acı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Hangisi daha acı?

Hangisi daha acı?

Beyinsel aldatılmak mı, yoksa cinsel aldatılmak mı???

Açıklama:

Beyinsel aldatılmak: sevdiğinizin başkalarına ilgi duyması, onu sevenlerle yakın olması gizliden gizliye, (cinsel manada ilişkide bulunma yok kesinlikle)...

Cinsel aldatılmak: sevdiğinizin anlık bir zevkini gidermek için belki eski sevgilisiyle belki de yeni tanıştığı biriyle ilişkiye girmesi...

Hangisi daha acı, hangisi daha sindirilemez???

Bi de ikisini flört devresinde ve de evlilikte olacak şekilde iki durum için değerlendirir misiniz???

Sevgiler ve de Saygılarla...
    0
    a:2:{i:465;a:5:{s:12:"polloptionid";i:465;s:6:"nodeid";s:6:"522068";s:5:"title";s:18:"Beyinsel aldatılma";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:466;a:5:{s:12:"polloptionid";i:466;s:6:"nodeid";s:6:"522068";s:5:"title";s:23:"Cinsel olarak aldatılma";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0

İkiside her durumda çok acı ve tahammül edilemez...

İster flört döneminde olsun, ister evlilik... benim için farketmez...ayrılık kaçınılmaz son olur...kesin ve net......

Yorum

Soruç tarzımı değiştirmiş olayım: ikisini de ayrı iki kişiden yaşamış olsanız... Hangisi daha çok koyardı, hangisine nefretleriniz daha fazla olurdu???

İkisinden birini seçmeniz şart!!!

Yorum

Cinsel aldatma.Cünkü ozaman beyinsel aldatma eyleme dökülmüstür.Ve telafisizi olamaz,ne evlilikde nede flörtde,ne kadinda ne erkekte.
        insan bir günahi düsünürse bunun affi vardir ama günahi islemisse bunun affi yoktur.

Yorum

...

Yorum

.

bana birincisi daha ağır koyardı. Koydu da. Ama ikiside çok kötü. Ne bileyim aldatmak yerine benden ayrılsın ondan sonra ne yaprsa yapsın aman kafam karıştı. İKİ uçlu çomak durumu bu iki durum ve çomağı ortadan tutma şansımız yok.

Yorum

birincisini anlamak zor.ama ikincisi beni öldürürdü sanırım.çok acı çekerdim onu hiç affetmezdim.allah kimseye yaşatmasın.
              Zamandan saymadım zaten sensiz geçen her anımı.....

Yorum

Tabi her iki durumda acı, iğrenç, kaldırılamaz... Ama ben ikisinden birini tercih etmenizi istiyorum arkadaşlar...

Ve de beyinsel aldatılmayı anlayabildiğinizi farz edin...

Bi de beyinsel aldatmayla cinsel aldatmayı bir tutmayın... İkisi farklı şey!

Beyinsel aldatmada hiç bir zaman cinselliği düşünmüyorsun ama sevdiğin insan yerine başka birinden duygusal ihtiyacını karşılıyorsun; başkalarının özel sevgisinin olmasını istiyorsun çevrende... Belki de 2-3 kişinin seni sevmesini istiyorsun ve sevdiğin insandan gizli, cinsel ilişki olmaksızın o kişilerle buluşuyorsun. Ama dediğim gibi cinsel ilişkiyi düşünmüyorsun ama içinde o kişiyle beraber olurken yaşıyorsun.

Cinsel aldatmada da gözüne hoş geleni anlık zevkin için seçiyorsun. Sadece cinsel ihtiyaçlarını gideriyorsun ve de asıl sevdiğine (burası tartışılır :roll: ) yine bağımlı kalıyorsun, duygusallığı onla yaşıyorsun.

Evet zor bir seçim istiyorum sizden... Ama "ikisi de kötü" veya "birincisini anlamak zor" diyerek kaçmaca yok!!! Kolay gelsin...

Yorum

maşallah bir kişide değil iki üç kişi.iişkimizi gözden geçiririm benmi yetersizim diye konuşurum cevaplara göre olaylar değişir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gogle
                    maşallah bir kişide değil iki üç kişi.iişkimizi gözden geçiririm benmi yetersizim diye konuşurum cevaplara göre olaylar değişir.
                    Evet ööle bir durumda o soruyu yoğun bir şekilde sorarsın için acıya acıya, kahrolarak...

gogle ne cevap vermesini bekliyorsunki??? Asla samimi bir şekidle cevaplamaz!!!

Sanırım cevabın yine ikinci seçenek di mi?

Sevgiler ve de Saygılalra...

Yorum

aslında zaten bir erkek bunları yapıyorsa ilişki bile yoktur bence ortada.allah kimseye yaşatmasın böyle şeyleri.beni gerçekten sevmiyordur,sevmemiştir.ne kadar acı.

Yorum

..

Arkadaşlar birinciyi yaşadım çok acıtıyor. Güvnim kamadı hiç kimseye. Ortaya birde şöyle soru çıkıyor aldatılan ben miyim yoksa yaşantısında olan diğerleri mi yoksa aldatan kendisimi aldanıyor. Çok karmaşık aslında. Aynı anda birkaç kişinin olması.... Kötü yav.
                        Gerçektende çok çok acı ve kahredici. Neden arayıp bulamamak delirtiyor. Yaşadığım yoğun bir acı oldu...
                        Paranomanyak arkadaşım böyle kazık soruları nereden bulduuun ya.

Yorum

aldatmanın şekli şemali benim için farketmiyor ,
                          nasıl olması önemli değil sonuçta aldatma beyinde başlar sonu nereye giderse gitsin neticesi aldatmadır.Hiç bir şekline tahammülüm yoktur.
                          Mühim olan beyninde beni aldatmaya dair fikirlerinin oluşmasıdır.Bu uygulamaya geçsin geçmesin sadece düşünüyor olması bile şahsımı aldatması anlamına gelir.
                          Çünki biliyorsunuz ki herşey beyinde başlar ve eyleme dönüşür,bunu eyleme dönüştüren var dönüştüremeyen ,düşünüp yapan kadar düşüp yapmayanda hatalıdır.Birbirinden ayırt edici bir farkını kendimce göremiyorum.

Yorum

Aldatmanın olmasına göre ikisi de aynı: adice...

Ama farklılıklarından dolayı biri daha acı, sindirilemez... hangisi???

Anlatamıyorum derdimi... Sadece ikisinden birini seçin yahu... Tabiki ikisi de iğrenç... ALLAH KİMSEYE YAŞATMASIN!!!

_carpe_diem sorumun bende şekillenen cevabını vermiş... Çok acı di mi birincisi??? Anlıyorum...

Yorum

Re: ..

Orjinal yazı sahibi: _carpe_diem
                              Arkadaşlar birinciyi yaşadım çok acıtıyor. Güvnim kamadı hiç kimseye. Ortaya birde şöyle soru çıkıyor aldatılan ben miyim yoksa yaşantısında olan diğerleri mi yoksa aldatan kendisimi aldanıyor. Çok karmaşık aslında. Aynı anda birkaç kişinin olması.... Kötü yav.
                              Gerçektende çok çok acı ve kahredici. Neden arayıp bulamamak delirtiyor. Yaşadığım yoğun bir acı oldu...
                              Paranomanyak arkadaşım böyle kazık soruları nereden bulduuun ya.
                              Güven gider evet... O süreçten çıktığında karşı cinsini hep aynı karekterde görürsün... Korkarsın aynı şeyleri yaşamaktan ve sevgi korkağı olursun...

Acını deşeleyip de tekrar pis kokusunun çıkmasını sağladığım için özür dilerim...

Ama bu kazık soru kafamı karıştırıp durdu: acaba yanlış şeye mi üzülüyorum diyerek...

Benim için birincisi en acı, en hazmedilemeyen olan... Değerini ufacık görüyorsun başkası birşey yapmış olsa da... O derin yarayı taşıyorsun yanında...

Yorum

İşleniyor...
                              X