Duyuru

Collapse
No announcement yet.

mutlu muyum ne? (ama olmuyor)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• mutlu muyum ne? (ama olmuyor)

dertlerimi paylaştığım gibi sevinçlerimi de en önce sizinle paylaşacağım.Sanırım hayatım yoluna giriyor.Yaklaşık 1,5 saat telefonla konuştuk.Çok garip oldum hemde çok fazla mutlu oldum.Sevmediğimiz bütün yanları sevdiğimiz bütün şeyleri acılarımız söylemeye fırsat oldu.Ağzından çok güzel bir şey kaçırdı.Uzun süre sonra HAYATIM dedi.Sonrası da geldi.Ev için eşya baştım sonra dedim ki boşver.Ama şu an bi fırın,bi çamaşırmakinamız var .Bunları o yapmış.Babasının başının etini yiyomuş ben evlencem diye var mı böyle bişey.Tabi bu şanslı insanın ben olacağımı düşünürsek neden mutlu olduğumu anlarsınız sanırım.Artık hayatımıza yeni bir yön çizeceğiz umarım herşey çok güzel olacak.
    ona verdiğim sözleri tutar ve yeniden hayatımız bu şekle gelirse çok mutlu olacağız.Galiba göklerde uçuyorum.Ve bunlardan sonra ona dürüst olmaya karar verdim tabi herşeyi sölemek mümkün değil ama onun komutanı aşkını ilan etmişti ve şu an uzak duruyor bana sonu olmadığını bildiği için.Bunu o da anlamış.Neyse sonuç olarak ona ben anlattım ve kimsenin üzülmemesi için elden geleni yapacağım.O insan çok temiz yürekli birisi.Ama ben bir kişiyi çok sevdim.YA o ya ölüm ötesi yok bende de onda da öyle olduğu için.MA Sİ OROPAM
    <div>yoklukmuş en zor olan,yok ben yok hayat yok</div><br />

umarım hep böyle mutlu olursunuz..
    <div>mutluluk;y&uuml;rekli olana yakısır...</div><br />

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sya
      umarım hep böyle mutlu olursunuz..

AMİİİNNNNN.Oluruz umarım.Hayat bu mutlu da olacağız üzüleceğiz de yeter ki sevilen olsun yanımızdaki.

Yorum

gerçekten çok yıpranmıştınız,çok üzüldünüz ve zor günler yaşadınız..
        Ama sonunda sizin mutlu olduğunuzu görmek çok güzel..Okuyunca yazdıklarınızı sevindim..
        Mutluluk sizden hiç ayrılmasın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: azemarenc
          gerçekten çok yıpranmıştınız,çok üzüldünüz ve zor günler yaşadınız..
          Ama sonunda sizin mutlu olduğunuzu görmek çok güzel..Okuyunca yazdıklarınızı sevindim..
          Mutluluk sizden hiç ayrılmasın.
          Çok teşekkür ederim.Mutluluk hiç birimizden ayrılmasın...Evet çok yıprandım hatta kahroldum hastaneye yatacak kadar hemde.Ama biliyordum birgün benim olacak sadece bana ait.Çok üzüldüm ama bir ışık var artık hemde sonu çok fazla aydınlık olan.

Aslında tam barışmadık öyle diyor kendisi.Ama o bile şaşırdı kendine ağzımdan kaçırdım diye.Tam ezan okunuyordu o anda Allahım çok teşekkür ederim çok hemde.Bir daha beni en sevdiklerimle sınama ne olur.Benimle istanbul dışında yaşar mısın dedi?Ev bakıolarmış .Sen okulunu ne zaman bitiriceksin ya dedi.Evlenmek istiorum o şanslı kızla diyo.Gıcık ama işte sevmek böle bişey kalbim huzurla dolu bugece.Uzun süre sonra ilk defa bu kadar mutlu yatacağım.

Yorum

aklım da yüreğim de karışıyor artık.Olmuyor mutlu olmayı ben başaramıyorum.Gözlerimi kapatıyorum aklıma söylediği kırıcı sözler geliyor.Başa çıkamıyorum bunlarla.Vazgeçmek istiyorum onu da yapamıyorum.Sevmeseydim,yaşamasaydım onunla diyorum ama pişmanlıklar geriye dönüşler değil ki.Şimdi evlilik hayalleri kurup bir dünya plan yapıyor ben ise emin değilim ne onunla yan yana olmaya ne de gitmeye.Seven insan irdelemez acıtmaz diye biliyorum.O beni çok seviyo olabilir ama beni seven birisinin söylediği tek söz kulaklarımda bunu o bile söyleyemezken karşılığı olmadığını bilen o kişi söleyebiliyor.Şimdi gitmek istiyorum herkesten herşeyden kaçıp sadece kendim olmak bunun için tam bir yılım kaldı sonra ben uzağım.Ne senle ne de sensiz ve bunun suçlusu beni ilan ettin ama asıl suçlu sensin sen.

Yorum

İşleniyor...
            X