Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çok Mutluyum Şu Anda Ellerin Vücudumda

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Çok Mutluyum Şu Anda Ellerin Vücudumda

Kendime kızıyorum... Bİtti diyor bilincim ama bilinçaltım, egemenleğe dair tatilden istifade sarhoşluğumla onu yaşıyor önce ona dair olmayan müziklerde ama şu anda doğal olarak yolunu bulmuş ona dair arabesk parçalarda...

O şu anda eski erkek arkadaşı ile beraber olmanın mutluluğnda.. Ve umrunda değil hiçbirşey (o kadar umrunda değilki; beni arıyor eşyalarını istiyor arayarak benim zayıflığımı bildiği Taksim'e çağırarak.. halbuki şu anda erkek arkadaşı var :evil: (boynuzlu halim))

Sevmiyorum onu, nefret ediyorum ondan... Şu halimi bilse bundan haz alır çoook iyi biliyorum (hani birçok kişinin onu sevmesinden hoşlanıyor ya)... Ama ölüyorum ben ya en ucuz şaraplarda.. Onunla benim parçam olan Teoman - Duş parçasına geldim onca arabeskten sonra.. Hani o yoktu ama, şu saatteki sarhoşluğumda ona geldiğimi anladı mantıığım.. :roll: Ve uzun süre dinlemediğim ona dair parçalara bıraktım kendimi...

Site müsade etmiyor ya ona dair kızgınlığımı ve nefretimi dile getiren küfürsel sözlerimi edemiyorumm De benim içim acıyor biraz sonra bir kız arkadaşımla buluşacak olsam da...

Ve de ben bu değilim: yakışmıyor bana biliyorum ama yapıyorum acımı dindirmek için..

evet.... aşk acısı ve terkedilişliğin getirdiği hüzün.... bu acıların kaynağı ne biliyor musun....

bu acıların kaynağı o sevdiğin dediğin kızı içine alan gelecek planları yaparsın.... o seni terkeder.... o anda kendini yoksun hissedersin.... yitirmişsindir geleceğe dair her şeyini.... çırıl çıplak kalmışsındır bundan sonra ne yapacağımlarla....

Yorum

Son iki günümde ayrı bir hayatın değişikliğinde yaşıyor olsam da bugün ortak bir arkadaşımızdan 4. kişiden de boynuzu yediğimi biliyor olmak koymadı da sinirlendirdi!!! (Boynuz ille cinsellikle olmuyor bana göre; benim bilmediğim birşeyin yapılmış olması).. Bundan sonra arkadaşlarıma onun hayatını sormayacağım. Kaldıramıyorum galiba...

Duydum ve yine güldüm, ilk boynuzlanmışlığımın sinyalini onun ağzından kendinin farkında olmadığı bi zamanında aldığım gibi... Ama şu anda arabesk parçalardayım en derinimde yaşayarak... Ve bizim parçalarımıza istemeye istemeye geçecem kafamın süper olduğu şu anlarımda... :cry:

Son zamanlarda kendime fiziksel zarar vermiyordum (hayat devam ediyor, yaz geliyor denize girecem durumu) ama bugün yine ihtiyacını duydum ve yaptım..

Yorum

Bu bir ölüm sanki,
        Sanki ölsem bu kadar acımaz hiç bi yerim,
        Sanki onunla olduğum, o mutluluğu özlüyorum
        Her ne kadar bilsem de sankilerimde o başka yerlerde mutlulukta
        tek bildiğim ölüyorum vücudumun bi yerlerinde
        sanki daha vücudumdan öte derinliklerde
        Öylesine diye içtiğimi zannettiğim içkilerimde
        onu arıyormuşum sanki derinliklerde
        Tekrarladığım onun müziklerindeymişim onsuz gecelerde
        Ya
        Onunlaymış sanki ona dair gecelerde..

Yorum

sizi çok iyi anlıyorum

Yorum

İsmini hatırlamıyorum ama bir romanda "Çabucak unutmak, bir kadına verilebilecek en büyük cezalardan birisidir." mealinde bir ifade okumuştum.

Paylaşmak istedim...

Yorum

İşleniyor...
            X