Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Terkedilmenin Acısını Atlatamıyorum :(((

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Terkedilmenin Acısını Atlatamıyorum :(((

Bütün terkedilmeler bende büyük bir yıkım yaşatıyor, herşeyden hayattan kopuyorum bütün reddedilme ve terkedilmelerimin peşini psikiyatriye gitme ( ilaç kullanma) takip etmiştir (( her ne şekilde olursa olsun mutlaka ayrılıklar herkesi etkiliyordur ama ben artık mutlu olamayacağımı, kesinlikle kimseye alışamayacağıma güvenemeyeceğime mutlu olamayacağıma inanarak günlerimi zehir ediyorum. Özgüvenim yerlerde sürünüyor, beni kim napsın asık suratlıyım, mutsuzum, bana kimse dönüp bile bakmaz gibi düşüncelerim terkedildikten sonra direk beynime giriyor. Şimdiye kadar hiç terketmedim hep terkedildim hiç haketmediğim şekillerde (( hep kişilikten insanlıktan yoksun kişilere insan muamelesi yaptım , ' aaa ben neymişim vay be' havasına girip beni terkettiler özgüveni olmayan insanlara özgüven kazandırdım kndi özgüvenim ise yerle bir. Ben bunların hiçbirini haketmedim. Nefret ediyorum herşeyden.
    En son ilişkimde 8 ay güzel gitti, son 1 aydır karşı tarafta bi değişiklik bi tuhaflık hissetmeye başladım, birini görmezden geliyorum başka bişey çıkıyor, konuşmak için geniş bi zaman kolluyorum denk gelmiyor. Beni bi umursamamaklar, ters yanıtlar vermeler. En son konuştuk bi akşam. Dinledi dinledi. Sen hepsini yanlış anlamışsın , ben söylediğim şeylerin sende bunları hissettirdiğini bilmiyordum özür dilerim gibi şeyler söyledi, tatmin olmadım ama her neyse dedim. Birkaç gün geçti gündüz işteyim, o da işte fırsat buldukça faceden yazışıyoruz şakalaşıyoruz falan. Akşam oldu eve geldim, yatmadan bi arayayım dedim napıyor. Aradım ' alo kimsiniz sizi tanımıyorum, alo kusura bakmayın tanıyamadım' gibi anca bir şerefsize yakışacak kelimeler. Beynimden kaynar sular döküldü. Kapattım şoktayım yanlış mı aradım diye yine aradım gene aynı kelimeler. Yastığa koydum başımı. Donuk bakıyorum duvara bi taraftan savunma mekanizmalarım devreye girdi. Kendine yakışanı yaptı işte adiymiş boşver o kaybetti hiç tepki verme diye diye kendimi teselli ediyorum. Telwfon çaldı, o arıyor , açtım bir kız sesi. Kimsiniz az önce bu numarayı aradınız da merak ettim neden aradınız. Adiliğin şerefsizliğin bu kadarı olmaz. Sustum sustum yanındakine sor anlatsın dedim kapattım. Bu bi insanoğluna yakışmaz, hayvana yakışır. Bu mudur benim hakettiğim bu mudur. Birkaç gün öncesinde konuştum senle, değiştiğini hissediyorum , eskisi gibi sevmiyorsun belki, sıkıldın belki de yada olur ya kafanı karıştıran biri var, bana dürüst ol lütfen açık ol dedim. Erkeksen o gün bana deseydin ya evet doğru hissediyorsun diye. İlişkinin başından beri bana sürekli ' dürüst ol başka bişey istemiyorum' diyen bir eşşek kendi yaptığını nasıl açıklıyor acaba kendine. Allahından bulsun. O kız onu boynuzlasın başka da bi diyeceğim yok. Hayatımda ne olumlu gitti ki aşk hayatı olumlu gitsin.
    <div>kimse anlamaz biliyorum;canımı yaksa da hayat g&uuml;l&uuml;yorum</div><br />

benimle çıkarmısın ben seni mutlu ederim ayrıca insanları severim ve sadığım tek kusurum biraz fakirim

Yorum

Sanki karşı taraf kötü bir şey yaşasa yada acı çekse ozamanbenim acım dinecekmiş geliyor, zarar vermek istiyorum ona. Bu süreç elbet geçecek ama nasıl hızlı atlatabilirim 😥
      <div>kimse anlamaz biliyorum;canımı yaksa da hayat g&uuml;l&uuml;yorum</div><br />

Yorum

beraber oldugunuz zaman yasadıgınız mutlu günler gelsin aklınıza en azında sayesinde mutlu oldun buda senin için bir kardır kötü kimse yoktur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: psi_tweety View Post
          Sanki karşı taraf kötü bir şey yaşasa yada acı çekse ozamanbenim acım dinecekmiş geliyor, zarar vermek istiyorum ona. Bu süreç elbet geçecek ama nasıl hızlı atlatabilirim 😥

ne tuhaf sevgi bu.

ben ayrılınca acı çeker, depresyona girerim. fakat onun başına kötü bişi gelsin istemem. hatta o yaşasın nefes alsın varolduğunu biliyim de ayrı olalım önemli değil derim. fazla salağa başlamışsın diyebilirsin ama böyle..

Yorum

Başından beri seninle gönül eğlendiriyormuş. kendini üzmene değmez inan mutllu bir hayat süremez o şahıs. Üzülme artık ama birdahaki sefere daha dikkatlli olmaya çalış
            Hepimiz birer kuklayız Hayatta.Rol yapıyoruz Boyuna...
            Hepimiz birer kuklayız.İplerimiz,birbirimizin elinde.
            Aldatıyor,aldanıyoruz
            Üç öğün de...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: macabre View Post

ne tuhaf sevgi bu.

ben ayrılınca acı çeker, depresyona girerim. fakat onun başına kötü bişi gelsin istemem. hatta o yaşasın nefes alsın varolduğunu biliyim de ayrı olalım önemli değil derim. fazla salağa başlamışsın diyebilirsin ama böyle..
              Aldatılsan da yeter ki iyi olsun mu dersin?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kılıç View Post
                Başından beri seninle gönül eğlendiriyormuş. kendini üzmene değmez inan mutllu bir hayat süremez o şahıs. Üzülme artık ama birdahaki sefere daha dikkatlli olmaya çalış
                Haklısın kılıç. Aslında baştan beri gönül eğlendirmiş ben salak kafalı anlamamışım. Ben kimseyi böyle oyalamadım neden başkası böyle yapıyor

Yorum

Ben bu insanları anlamayacağım gerçekten. Beni terketti aldattı. Şimdi utanmadan faceden yazmış bana. Müsait olduğun bir gün görüşelim, konuşmak istiyorum diye. Benim ona küfretmem lazım. Ama böyle durumlarda hiç gereken tepkiyi gösteremiyorum. Bukadar mı alçağım, çaresizim ben. Ne konuşacaksın dedim. Görüşünce anlatırım dedi. Cevap vermem bile gurursuzluk. Neden böyleyim ben. Güçlü , özgüvenli bi insan olsa cevap vermez o kişiye. Ne kızlar var, özgüvenli kimseye eyvallah etmeyen, elimi sallasam ellisi modunda yaşayan, ben dersen bana kimse bakmaz diye böyle gurursuzluklar yapıp duruyorum.

Yorum

Ben bu insanları anlamayacağım gerçekten. Beni terketti aldattı. Şimdi utanmadan faceden yazmış bana. Müsait olduğun bir gün görüşelim, konuşmak istiyorum diye. Benim ona küfretmem lazım. Ama böyle durumlarda hiç gereken tepkiyi gösteremiyorum. Bukadar mı alçağım, çaresizim ben. Ne konuşacaksın dedim. Görüşünce anlatırım dedi. Cevap vermem bile gurursuzluk. Neden böyleyim ben. Güçlü , özgüvenli bi insan olsa cevap vermez o kişiye. Ne kızlar var, özgüvenli kimseye eyvallah etmeyen, elimi sallasam ellisi modunda yaşayan, ben dersen bana kimse bakmaz diye böyle gurursuzluklar yapıp duruyorum.
                    bende bundan 3 yıl önce üniversitede bi kızla çıkmıştım oda beni aldattı çok iyi hatırlıyorum face yazışmalarını yakalamıştım gece 11 sularıydı tek yaptığım şey telefon açıp ağzıma geleni saydım saydım derken yanlış anlaşılmasın küfür sövme felan değil bildğiniz klasik şeyler işte sordum evet dedi hakkımı helal etmiyorum ne halin varsa gör bir daha beni arama sorma telefonuna cevap vermem ona göre deyip kapattım çünkü her seferinde beni kandırırdı telefon açar mesaj atar sevgi sözcükleri felan sana kesin çözümü söylüyorum bu kız beni afedersin 3 ay boyunca aradı mesaj çekti sonunda bende cevap vermeyince usandı bıraktı şimdi başkasıyla hayatını sürdüyor neyse kesin çözüm hiçbir şekilde cevap vermeyeceksin ne olursa olsun eğer polemiğe girersen yada tartışmaya seni kandırma olasılığı var yada sen sinirlenirsin daha beter kahır olursun boşver unut kapat defteri kapanmaz biliyorum ama ben 6 ay unutamadım bi erkek olarak zor toparlandım ama bi yerden başlaman lazım bunu genel olarak söylüyorum kız olsun yada erkek olsun eğer böle bir şey yapmışsa kusura bakma senin o insanı karşına muhatap alman çok yanlış dediğim gibi sakın cevap verme açma her türlü engeli bas derim...
                    Arsız Ayaklar Altında Alın Teri...

Yorum

Evet normalde yapmam gereken kesinlikle bu. Bunu yapmazsam zaten onun gözünde basit biri olacağım, cepte keklik gözüyle bakacak. Ama işte sorun gereken tepkiyi verememem. Bi daha sevgilim olmazmış gibi geliyor, o yüzden onun açıklama yapmasını bana dönmesini bekliyorum sanki (( ama bana dönse bile aslında içimde güven olmayacak ve hiçbişey eskisi gibi olmayacak, tadı tuzu olmayacak biliyorum ama şuan kahroluyorum, acaba o kızın yanında mı, onnla mı ilgileniyor, ben hiç aklına gelmiyor muyum gibi manyak manyak düşünceler aklımda, ben bunu haketmemiştim çok koydu, ilk günler değil de sonradan sonradan çok koydu (( bunu atlatmam için yeni biriyle tanışmam lazım (( saçma sapanım

Yorum

Evet normalde yapmam gereken kesinlikle bu. Bunu yapmazsam zaten onun gözünde basit biri olacağım, cepte keklik gözüyle bakacak. Ama işte sorun gereken tepkiyi verememem. Bi daha sevgilim olmazmış gibi geliyor, o yüzden onun açıklama yapmasını bana dönmesini bekliyorum sanki (( ama bana dönse bile aslında içimde güven olmayacak ve hiçbişey eskisi gibi olmayacak, tadı tuzu olmayacak biliyorum ama şuan kahroluyorum, acaba o kızın yanında mı, onnla mı ilgileniyor, ben hiç aklına gelmiyor muyum gibi manyak manyak düşünceler aklımda, ben bunu haketmemiştim çok koydu, ilk günler değil de sonradan sonradan çok koydu (( bunu atlatmam için yeni biriyle tanışmam lazım saçma sapanım
                        Evet simdi senin beynin bunu atlatmasi ve unutmasi icin yeni birisiyle tanismani yada ona tekrar donmeni istiyor bunun tek aciklamasi var sende benim gibi cok baglanmissin ve ic gudusel olarak bu baglanmanin verdigi aciyi vucudun beynin dindirecek biseyler ariyor buda gayet normal icin icine sigmiyor su an seni gayet iyi anliyorum ama bole yaparsan belki dahada kotu olacak bide benim bir daha hic sevgilim olmayacak anlayisi nedir afedersiniz atmi kosturuyorsunuz abi ilerde adam akilli birisini bulursun evlenirsin mis gibi bi ailen bir hayatin belkiide cocuklarin olur bunun icin degmez simdi yikilmis durumdasin anliyorum ama sabir ve zamanla sende goreceksinki kafani gecmise cevirdigin zaman yav afedersin ne salakmisimda bunlari kafama takip sorun etmisim diceksin sana bi tavsiyem var uygulayip uygulamamak sana kalmis şu an için yeni birisiyle tanisipta cikmak hic akil kari değil sende kendi ağzınla sölemişsin zaten saçma sapanım diye cunku onun actigi yarayi baskasini kullanarak kapatmaya çalışacaksın belki bole dahada kotu bi hal alacak hersey bence biraz sabir et derim cik gez dolas arkadaslarinl kafa dagitmaya calis hobin varsa onlara daha cok agirlik ver derim
                        Last edited by Negatif; 15-03-2015, 10:24 AM.
                        Arsız Ayaklar Altında Alın Teri...

Yorum

İşleniyor...
                        X