Duyuru

Collapse
No announcement yet.

annemlerle bile iletişimde zorlanıyorum..

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Clear All
new posts

 • annemlerle bile iletişimde zorlanıyorum..

  Önceden acayip sosyal bir insandım, şakalar komiklikler, herkes beni severdi ve sayardı. bu zamanlarda yani 2 yıl önce kız arkadaşım vardı 2 yıl birlikte olduğumuz, onunla ayrıldık ve dershanede şansıma aynı sınıfa düştük. O günlerde davranışların değişmeye bAşladı. kendimi acayip kasmaya başladım sınıfta yakın arkadaşımda yoktu ve ben kızın altında bildiğiniz ezilmiştim. O zamanlardan sonra asla eskisi gibi olamadım. Yakın arkadaşlarımın yarısıyla aram açıldı çünkü adam akıllı düzgün sohbet bile çeviremiyordum ne şaka ne komiklik.
  Daha sonra üniversiteye başladık ben tıp kazandım ve kendi şehrimden gittim, sosyal olurum umuduyla. Ama gelin görün ki 1 yıl boyunca 1 defa derse girmedim, arkadaş edinemedim nasıl edineceğimi bilemedim. Dolayısı ile 1 yıl öyle ot gibi sosyal fobinin dibinde ve biraz da depresyonla geçti.
  Haliyle sınıfta kaldım, ve kendi şehrime geçiş yaptım yine 1. sınıftan başlamak üzere. burda durumum çok çok daha iyi, ama yinede nerde nasıl davranacağımı bilmiyorum. Espri yapamıyorum yine, doğal davranamıyorum, annem babamla bile doğal olamıyorum. Ne tepki vereceğimi bilmiyorum, sınıfta arkadaşlarla konuşurken ağırlığımı koyamıyorum ve muhabbetim bildiğiniz sarmıyor. insanlar yanına gelenler benimle göz teması bile kurmuyor.
  Yani takıldım kaldım ne yapacağımı bilmeden, böyle zor zamanlar geçirmiş arkadaşlar var mı? Ne yaptılar nasıl geçiyor • #2
  valla benim için tek çözüm ilaç oldu.
  9 yıl ilaçsız debelendim. hiç bir sonuç alamadım. doktora gittim ve ilaçla hemen çözüldü.

  Yorum

  İşleniyor...
  X