Duyuru

Collapse
No announcement yet.

samimi olmadığınız biri size bu soruyu sorarsa ??

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• samimi olmadığınız biri size bu soruyu sorarsa ??

bundan 5 ..10 sene önce 30 lu yaşlarımdayken samimi olmadığım ama tanıdığım biri tarafından bana bu soru sorulmuştu.

'' hiç cinsel ilişkiye girdin mi?''

bu soruda ne var :

A-bu soruda bir küçümseme var
    B-bu soruda bir hakaret ağır aşağılama var
    C-bu soruda bir şey yok ,sorabilir

şahsi düşüncem ,cinsel ilişkiye girip girmemiş olmamla ilgilenen adamın benim gibi bir adama bu soruyu sormasının gayesi '' sosyofobik hasta bi kaç tahtası eksik bir adamsın , kız arkadaşın olmadığınıda biliyoruz ,kesin bakir bakir dolaşıyorsun ,ayrıca masturbasyon tek sevgilindir şu yaşında,he he he '' demek içindir .

konunun yanlış anlaşılmaya müsait bir konu olduğunun farkındayım.
    Last edited by birzamanlarben; 20-01-2016, 06:55 PM.

c şıkkı. 10 sene olmuş, takmayın kafaya artık...

Yorum

bu sorunun cevabı sadece beni ilgilendirmiyor ki..benzer sorular diğer sosyal fobililerin de başına gelebilir.dikkatli olsunlar.tepkilerini ortaya koysunlar.

Yorum

eğer ortada cinsel de dahil herhangi bir taciz söz konusuysa tabi ki gerekeni yapın. ama öylesine söylenmiş bir laf-ı güzafsa kafanızı yorduğunuza değmez. kaldı ki on sene olmuş.

Yorum

bu gün modiwake ye başladım.ilacın etkisi sanırım....

Yorum

Girdiysen evet de, girmediysen hayır de.

Dalga geçerse, müslüman mısın diye bi sor. Hemen Elhamdülillah diye atlar. O zaman git zinanın günahının ne olduğunu bi araştır de. Müslüman olup da haramla övünen tek milletiz heralde...

Yorum

Simdi muhatab olmadigim eski bir antiarkadas cinsel hayatiyla deli gibi ovunurdu.gencligini buna borcluymus.kimse sevismiyormus sadece kendisi sevisiyormus gibi triplere girerdi.tahmin ediyorum benim durumumu bilmesinin bunda payi buyuktur ama yanildigi bir nokta benim sinir krizi gecirdigim bir iki vakitte zina (parayla)etmis olmam ve bu isten hic zevk almamis olmam.bu anti arkadas bir defasinda bana "para veriyim git geneleve milli ol"demisti.gercek bir dost canlisiydi.ardindan oraya gidersen seyin duser diyerek dalgasinida gecmisti...
              Last edited by birzamanlarben; 21-01-2016, 09:11 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: birzamanlarben View Post
                Simdi muhatab olmadigim eski bir antiarkadas cinsel hayatiyla deli gibi ovunurdu.gencligini buna borcluymus.kimse sevismiyormus sadece kendisi sevisiyormus gibi triplere girerdi.tahmin ediyorum benim durumumu bilmesinin bunda payi buyuktur ama yanildigi bir nokta benim sinir krizi gecirdigim bir iki vakitte zina (parayla)etmis olmam ve bu isten hic zevk almamis olmam.bu anti arkadas bir defasinda bana "para veriyim git geneleve milli ol"demisti.gercek bir dost canlisiydi.ardindan oraya gidersen seyin duser diyerek dalgasinida gecmisti...amcaogluda gencligini benden iyi yasayan yok diye anasiyla beraber yarama tuz basmisti.neymis efendim kizini yasca kendisinden buyuk biriyle niye evlendirdigini sormusum.hadi biz luzumsuzluk yaptikda senin benim rahatsizligimla hastaligimla dalga gecip laf sokman ne oluyor.iyi simdi bende gidip laf soktu diye eli ayagi olmayan veya kanser hastasi birine rahatsizligini basina kakarak laf sokayim oylemi .zaten bende normal bir kafa olsa sana kizini niye 20 yas buyuk biriyle evlendirdin diye sormam...anlatiyorum cunki bende sizlerin anlattiklarindan insanlar hakkinda bir seyler ogreniyorum,belki benim tecrubeleriminde birilerine faydasi olur.

Emin ol, sadece senin başına gelmiyor. Birçok yerde böyle dalgalar geçiliyor, hatta daha ağırlarına maruz kalıp ses çıkaramayan insanlar da mevcut. Geçmiş, olan olmuş. Kendini ne kadar harap etsende, artık değiştiremezsin. Zina etmiş olabilirsin, hepimizin günahları var önemli olan günahda ısrarcı olmamak yani günahı işlemeye devam etmemek en önemlisi bu. Bırak övünsün, zina çok ağır bir günah. Samimiyetle tövbe edilip tekrar edilmemesi durumunda her günahın affolunacağı bildirilir.

O dalga geçen kişi, çoktan unutmuştur. Herkes istemediği olaylara maruz kalıyor, bizim gibi hasta olanlar ise yaşadığı hiçbir olumsuzluğu unutmayıp en küçük ayrıntıya takılanlar.

Önemsiz olan insanlar için, kahretme kendini. Ha sen burada kendine kızıyorsun muhtemelen, neden gerekli cevapları veremedim diye. Fıtratın bu, demek ki kırmayı kötüyü kötülüğü sevmiyorsun.

Ben de kızıyordum şu olay niye oldu diye, şu kişiyle neden aram bozuldu diye sonra iyi ki aram bozulmuş gerçek yüzünü görmüşüm dediğim çok oldu. Dünü unut, yarın garanti değil bugünü düşün.

Her insanın vereceği tepki bir olmaz. Senin ses çıkarmadığın şeye ben kavga çıkarırım, benim önemsemediğim bir şeye sen kavga çıkarırsın. Hangimiz doğru?

Diyelim ki ben kavga ederdim dedim. Sen de kavga etmemek gerekli dedin. Hangimiz doğruyuz? İkimize göre de değişir. Ama en doğrusu, islamın emrettiği gibi "belayı en güzel şekilde def edin." Yani olabildiğince zarar görmemeye zarar vermemeye çalışın denilir.

Kavga etseydin, neden ettiğini ailene ve karakola nasıl açıklayacaktın? Hele ki karşındaki şaka yaptım diyipte işin içinden sıyrılırsa, haklıyken haksız olacaksın. Gerçek yüzünü görmüş oldun, yavaştan yavaştan kes alakayı.

Bir de o anası ile sıkıntı veren amcaoğlu dediğin nedir orayı tam anyalamadım?

Yorum

bu yorum silinmiştir...sebeb saçmalamamdır...ah şu konsantrasyon bozukluğu
                  Last edited by birzamanlarben; 21-01-2016, 09:06 PM.

Yorum

bu yorum silinmiştir...sebeb saçmalamamdır...ah şu konsantrasyon bozukluğu
                    Saçma değildi. Ama sana gelen sinyaller değişti saçma gösterildi. Böyle kişilerin ben sihirde usta olduklarını düşünüyorum. Cinsel yönden aşırı istek duyan ( buna bir nevi hastalık olarak bakıyorum ) veya zayıf kızları çok kolay elegeçirebiliyorlar. Ama olan o kızlara oluyor. Kendilerine uygun kocayı bulamıyorlar. Genellikle ortalık malı oluyorlar. Kötü yola düşüyorlar ve çeşitli işkencelere maruz kalıp; rezil, kepaze ve kahredici bir hayat yaşıyorlar.

Yorum

dayı oğlunun ''gençliğini benden iyi yaşayan yok '' ,yengemin yanımdaki amcaoğluna '' çapkınlık yapıyormusun'' diyerek yaramı deşmek istediklerini düşündüğümü bir kez daha belirtmemde fayda var... ..

şükür şimdi mutlular.herhangi bir sıkıntı yok.doktor eşi olmak istiyordu ,muradına erdi.. ...

sinyal meselesi ilginç.varsa böyle bir şey kim niye yapar anlamış değilim.

Yorum

sinyal meselesi ilginç.varsa böyle bir şey kim niye yapar anlamış değilim.
                        Benim başıma geliyor ordan biliyorum. Kaynağını , nedenini ve kimin yaptığını bende bilmiyorum.

Yorum

Narsist bir terapisyen ise A şıkkı, toplu taşıma aracından kimse ise B şıkkı.

Yorum

hehehehe...bu forumu seviyorum.çünki dilediğim gibi takılıyorum ! kalp kırmadan bu arabayı yürütebilseydik iyi olurdu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Recep Yılmaz View Post
                              Narsist bir terapisyen ise A şıkkı, toplu taşıma aracından kimse ise B şıkkı.
                              Kafana gore takil dostum.ben oyle yapiyorum.ilaclardanmi nedir kafam iyi zaten.😜 bende girgir samatayi severim.😅

Yorum

İşleniyor...
                              X