Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Karsi tarafin sevmemesi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Karsi tarafin sevmemesi

merhaba arkadaslar 2 yildir gercekten cok sevdigim bir kiz var aslinda su an sevgilim olup olmadigini bile bilmiyorum 😊 2 yil icinde ben ilk hislerimi actigimda red yemistim fakat sonradan 3 ay once cikmaya basladik. Bana gercekten buyuk bir sevgi beslemedigini ama benim ona karsi sevgimin cok guzel oldugunu o yuzden de ilerisini dusunerek benimle cikmaya basladigini bana soylemisti. Biz okul tatili guzunden cogu zaman ayri kaldik ve cok tartistik. Hepsinden bas ediyoduk ama benim bi ara sen hic cabalamiyosun demem uzerine cok sinirlendi ve bana karsi gercekten asiri sogudu. 1 hafta oldu beraber tekrar okula baslayip beraber olmamiz fakat dun yine ben bir seye sinirlenip bagirip cagirdim aksam da konusalim dedim. Konusurken surekli aglamaya basladi ve asil sorun ne dedigimde sevemiyorum cevabini aldim. Sana karsi bi seyler hissederek basladim fakat bu gittikce azaldi ve su an elini tutsam da bi sey hissedemiyorum diye aglamaya basladi. Benim onun icin cok degerli oldugunu sirf ben mutlu oliyim diye iliskiyi zorladigini acikladi. Benim ona karsi sevgimden dolayi bana sevgi besliyebilicegini dusunup ama yapamadigini baskasini da sevebilicegini dusunemedigini soyledi. Bende eger bu sekilde dusunuyosan kendimi sevdirmem lazim sana diyerek usteledim bunun sonucunda 2 gun ara verelim ondan sonra iyi veya kotu yine konusalim dedi ve ben gercekten birakmak istemiyorum ama ne yapicagimi bilmiyorum psikolojim iyice bozuldu evde duramiyorum yalniz yasiyorum

Merhaba,
    Oncelikle karsindaki insan, yani sevdigin kiz sana karsi durust davrandigi icin kendini sansli hissetmelisin durum her ne kadar seni uzuyor olsa da. Tahminime gore senin ona gosterdigin ilgi ve sevgiden etkilenip, senden gordugu bu degere kayitsiz kalamamis ve belki de kendisinin de bir seyler hissettigini dusunerek seninle bir iliskiye baslamayi kabul etmis. Ancak zamanla aslinda sana karsi bir sey hissetmedigini, seninle iliskiye baslama sebebinin yanlizca gordugu ilgi ve alakanin onu mutlu etmesi oldugunu farkemis olmali.
    Tecrubeme ve bilgime dayanarak ( psikoloji ogrencisiyim ) oncelikle kendine deger vermeni tavsiye ederim sana, hickimseye kendini zorla sevdirme. Sevgin icin, sevdigin icin elbette sonuna kadar cabala. Fakat demek istedigim once kendine deger ver. Karsindaki insan zaten senin karakterini ve kendinden emin olusunu, sevgini coktan anlamis olmali. Hatta bazen boyle durumlarda kendini biraz geri cekmekte senin icin iyi olabilir. Cunku o, ne yaparsa yapsin senin, kendisi icin savasacagini ve ugrasacagini biliyor ve hatta bundan emin. Biraz kendini geri cekebilirsin, senin tarafindan goremeye alisik oldugu ilgi ve alakayi artik goremedigini farkedince belki de o ugrasmak ister biraz ikiniz icin.
    Ama kendini uzucek ortamlardan ve durumlardan bu aa biraz uzaklas. Duygusal sarkilar dinleyip saatlerce onu dusunmek yerine, ac bi aksiyon filmi izle. Cik arkadaslarinla seni en mutlu eden seyleri yap. Cunku sonunda ne olacaginiz belli degil. Onsuz da mutlu olabildigini hatirla

Yorum

Farkinda olmadan butun hayatim ondan ibaret olmus malesef yataga yattigimda yastigimda aldigim kokusu bile etkileyebiliyo 😊 Evet sevgimden emin baya dediginiz gibi onun icin her zaman savasicagimi biliyo fakat yaptigim bazi hatalar ve agresif tavrim yuzunden aramiza giren soguklugu topliyamiyorum. Bi toplansa zaten ona gore davranmaya baslicam da bakalim. Onerileriniz icin tesekkur ederim 😊

Yorum

Sabah dayanamayip psikiyatri ye geldim ve verilen ilaclari sizle de paylasip etkilerini soylemek isterim
        selectra 50 mg
        desyrel 50 mg
        medikinet 10 mg

Yorum

Bir de bu ilaclari sabah kullanicam ama aksam alkol aliminda bi yan etkisi var mi acaba bilgisi olan cevaplarsa sevinirim 😊

Yorum

Bunlar antidepresan sanirim, alkol ile alindiginda ciddi yan etkileri olabilir. Antidepresanlar kendi baslarina ciddi yan etkiler yaratabilirler ve birde bunlari alkol ile kullanmak kotu sonuclar dogurabilir. Bu arada bu ilaclari kullanirken -eger olursa- kendinizde farkettiginiz en kucuk fiziki degisiklikleri ve -ozellikle- kotu dusunceler olustugu takdirde doktorunuza bilgi vermenizi oneririm. Bir kac hafta boyunca ilaclarin bir etkisi olmadigini dusunseniz de zaten kisa surede degil uzun surede ancak dogru etkiyi gorebilirsiniz.

Yorum

Mumkunse ilac kullandiginiz muddetce alkol alimini kesmelisiniz. Alkol alacaginiz icin o gunku ilaclarinizi kullanmamakta yanlis bir davranistir cunku bu tur antidepresanlarda tedavinin devamli bir sekilde surdurulmesi gerekmektedir

Yorum

Anladim bilgilendirme icin tesekkur ederim 😊

Yorum

İşleniyor...
                X