Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kalbim Ağrıyor Ona Yaptığım Hatayla

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kalbim Ağrıyor Ona Yaptığım Hatayla

Eski aşkımla tekrar ilişkiye başladık. Öyle sevdim ki, büyük bir yanlış yaparak bitirmiş olsam da ilk ilişkimizi, sarhoş anlarımda "Kalbime Gömerim o Zaman" şarkısını dinleyip dinleyip onu hatırlıyordum.

Ne mutlu bana ki tekrar o sıcaklığını hissediyorum, gülüşünü görüp hiç bitmesin diyeceğim bir rüya içinde yaşıyorum, aşkın pembeliğinin kokusunu yaşıyorum resmen uzakta olsa da (o Türkiye'de ben Hollanda'dayım şu anda).

Geçmiş ilişkilerimi sorgular oldu ve canımı acıtan şeyler söylüyor her geçmiş ilişkimi sorgulamasından sonra (kendi geçmiş ilişkilerini canımı acıtacak şekilde anlatıyor). Bu dediklerim diğer yaşadığım ilişkilerle alakalı olarak verdiği tepkiler. Dün annesiyle alakalı yaşadıklarımız hakkında birşeyler sordu ve cevapladım. Kalbi sıkıştı, atak geçirdi (kendisi bipolar). Bugün ise yine canımı acıttı: işten çıkıp biryerlere içmeye gideceğini söyledi ve "biraz flört yapayım" dedi. Sinirleneyim diye söylüyor biliyorum ama kalbim ağrıyor.

Birkaç kez de bitsin diye söyledi ve ayrılık şarkıları gönderir oldu. Biliyorum büyük hata yaptım ona ve bize karşı ama onu çok seviyorum. Vee onsuzluğun düşüncesiyle kahroluyorum resmen. Bitsin demeleriyle, bu kahrolmuşlukla, onsuz nasıl yaşarımı düşünüyorum ve sanki yine bitsin diyecekmişçesine kendimi buna hazırlamaya çalışıyorum. Ve tekrar tekrar onu ne kadar sevdiğimi söylüyorum ona. Bitmemeli..

Tekrardan güzel bir rüyanın içine girdik ve tekrar ilişkimiz başladı. Geçmişi açmamasını, sormamasını söylüyorum ama ister istemez soruyor ve cevap vermek durumunda kalıyorum. Tek gayem tekrardan birşeyleri güzel bir şekilde devam ettirmek.
    Last edited by TheEnemyInsideMe; 22-02-2021, 12:37 PM.

oğlum sen gavatın tekisin bir çöplükte ölürsün umarım. evli kadınla görüşüyor falan filan kızın anasına kayıyor oğlum sen ne iğrenç bir varlıksın ya

Yorum

aşk-ı memnuna dönmüş hikaye

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nasisinamca View Post
        oğlum sen gavatın tekisin bir çöplükte ölürsün umarım. evli kadınla görüşüyor falan filan kızın anasına kayıyor oğlum sen ne iğrenç bir varlıksın ya
        bu hikayenin gerçek olduğunu sanmıyorum.dalga geçmek için yazılmış gibi duruyor .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nasisinamca View Post
          Haklısın kötülük yaptım ama elimde olmadan oldu. Belki boş sözler gelecek ama yanlışlara çok saplandığım dönemin hatalarıydı, ve hala artçıları geliyor. Bu kızı çok sevdim, hâlâ da seviyorum. İster istemez, evli de olsa, umursamaz bir şekilde aşkımı yaşıyorum. Normalde bunları yapmayacak bir insanım ama oldu ve oluyor. Ağlak değerlerimi hiçe sayıyorum ister istemez. Beddua etmeyin lütfen, "Allah ıslah etsin" diye dua etmeniz daha iyi olmaz mı?

Yorum

İşleniyor...
          X