Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çok Yanlızım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Canım şöle bir çevreme bakıyorum da bayanlar artık çok süslü, saçları fönlü bakımlı, makyaj dersen öyle, giyim kuşamları dersen çok bakımlı..etekler dizlerde, düşük bel pantolanlar, askılı bluzler...hele havaların ısınmasıyla, dahada açıldılar erkekler çoğunlukla böyle kızlar istiyorlar etrafında, ve böle kızlara ilgili oluyorlar. Benim gözlemlerim bunlar. Sende makyajlı, biraz daha dişiliğini önde tutan giysiler seçebilirsin ( açık, saçık giyin manasında demiyorum) teşhircilik farklı bişey..
    Bir büyüğün olarak aklımdan bunlar geçti, canım..
    Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Orjinal yazı sahibi: denizkızı View Post
      Merhaba,

Önceki konular arasında şimdiye kadar hiç kız arkadaşı olmamış bir bey konu başlığı açmıştı, ben de aynı durumdan dolayı oldukça mağdurum ama kadın tarafı olarak mağduriyetim var. 26 Yaşındayım, arkadaşlarımın bir kısmı evlendi, bir kısmı nişanlı ama şimdiye kadar hemen hemen hepsinin erkek arkadaşları oldu. Ben liseden beri "acaba sevgilisi olması birinin nasıl bir duygu" diye hep merak eder dururum. (Biraz utanıyorum açıkçası bunları yazarken ama fikrinizi de almak istedim.. ://) Süslü bir kız değilim ama elim yüzüm düzgündür çok şükür. Kurnaz ve uyanık biri değilim ama Türkiye'nin en iyi okullarında derece yaparak okudum, yani zeki bir kız olduğuma inanıyorum. İnanın yani hoşlandığım erkeklere onlardan hoşlandığı söylecek kadar cesaretim de var ama ne zaman bunu yapsam "iyisin güzelsin ama olmaz" deyip adeta kaçarcasına benden uzaklaştılar. Aşırı duygusal biriyim ve her defasında kalbim kırıldı. Baba sevgisi ve ilgisi hiç görmedim o yüzden belki bir erkeğe yaklaşabilme, ona ulaşabilme açlığı çekiyorum. Sürekli acaba hata bende mi yoksa onlarda mı ikilemini kurcalamaktan da yoruldum çünkü işin içinden pek çıkamıyorum. Annem "kaç yaşına geldin halen bir erkek arkadaş edinemedin" diye ucundan dokundurmalar yapıyor ama geçen gün kızıp bunun muhabbetinin açılmasını istemediğimi söyledim. Yani gerçekten yoruldum; her defa denemekten (bir dolu farklı yol denedim, internet ortamı da buna dahil) ama istediğim sonucu alamamaktan. "Bir şeyi çok istersen olur" diyorlar; liseden beri hep umuyorum, yürekten diliyorum ama takma adım bile "Rahibe Teressa"ya çıktı :'( Erkeklerin benden kaçmasından nefret ediyorum, ben öcü değilim, böcü değilim,cadı değilim..Sevmek ve karşılığında sevilmek isteyen, bunun için de içinde çok büyük bir enerji barındıran ademoğlundan biriyim.. Kaçmayın artık ya, nolur kaçmayın.. :'((
      denizkızı benimle arkadaş olur musun hayat hikayem çok kötü işgücümü kaybettim sosyal fobi anksiyete yaşıyorum ailemle yaşıyorum çok zor günler geçiriyorum iletişim kurabilirmiyiz.hiç arkadaşım olmadı bu yaşıma böyle geldim.ben hiç sevilmedim sevilmek nasıl bir duygu bilemedim .kaderine küsmüş bir şekilde eve kapanıyorum yeni yeni çay bahçesine gidiyorum sırf dışarı çıkabilmek için netbook aldım çay bahçesinden bazen internete giriyorum geleceğimden çok korkuyorum .bana güvenebilirsin denizkızı.ayrıca hayatıma ait daha detayları mesajlarımda yazarım.
      Last edited by asmahan; 25-08-2010, 11:02 AM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sonbaharr View Post
        Canım şöle bir çevreme bakıyorum da bayanlar artık çok süslü, saçları fönlü bakımlı, makyaj dersen öyle, giyim kuşamları dersen çok bakımlı..etekler dizlerde, düşük bel pantolanlar, askılı bluzler...hele havaların ısınmasıyla, dahada açıldılar erkekler çoğunlukla böyle kızlar istiyorlar etrafında, ve böle kızlara ilgili oluyorlar. Benim gözlemlerim bunlar. Sende makyajlı, biraz daha dişiliğini önde tutan giysiler seçebilirsin ( açık, saçık giyin manasında demiyorum) teşhircilik farklı bişey..
        Bir büyüğün olarak aklımdan bunlar geçti, canım..
        bir çift söze dayanak ve tutanağa ihtiyacı olup bu dediklerinizle hiç ilgilenmeyen erkeklerde var bir kadının yüzüne dahi bakamamış insanlarda var bunlardan biriyim.
        inanın farklı insanlarda var.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: denizkızı View Post
          Baba sevgisi ve ilgisi hiç görmedim o yüzden belki bir erkeğe yaklaşabilme, ona ulaşabilme açlığı çekiyorum.
          Açlık seviyesine geldiyse bir an önce sana uygun insanla duygusal birleşme kurmalısın. Çevrende hala sana ilgisi olan bir erkek mutlaka vardır. Veya senden olumsuz cevap alsa da halen seni düşünmekte olan birisi vardır. Erkeklerden bana zarar gelir gibi hezeyanların varsa ve bu yüzden karşı cinse mesafeli duruyorsan uygun bir ilişki seni kendine getirebilir.

Yorum

mrb

bana göre bu durum çağımızın hastalıklarından biri olan aşırı önyargıdan kaynaklanıyor olabilir. birazda insanın kendini ifade edebilme yeteneğide var...yada karşıdakinin anlama kabiliyeti..yalnız ben kimseye kendimi ifade etmek zorunda değilim yada kimseyi anlamaya çalışmak zorunda değilimler yanlış düşünceler...karşılıklı anlayışla çözümlenmeli... mesela insanlardan duyduğumu göre dıştan sessiz sakin yumuşak huylu saf biri olarak tanımlıyorlar beni...ama normelde bi ortamda ilk bulunuyorsam pek kendimi belli edemem...

Yorum

valla bi bayan arkadaşım sevgilim yok dediğini ilk defa duydum özellikle bu sitede
              gerçek özelliklerini kişiliğini tipini bilmeyerek bazı üye erkeklerde benimle arkadaş olurmusun diye cevap yazmış.. bak hemen ilgi gördün..
              aslında senin çevrende varda sen göremiyorsundur ama boşwer ve sadece sen değilsindir
              ben yazsamki çok yakışıklıyım kız arkadaş bulamıyorum hangi kız dönüpde bana yazarki benimle arkadaş olurmusun yazmaz istisnadır ve bende baya çekici biriyim ama kız arkadaşım olmuyor aslında olduda dolu dolu geçmedi geçmiyor bende buna zaman zaman çok üzülüyorum hatta burayada konusunu açmıştım.. ama bnm dertlerim daha önemli..

Yorum

01234...Teşekkür ederim ben gözlemlerimi söylüyorum ve hatta gerçekleri yani şöyle bakıyorum etrafıma erkekler hep öyle kızların peşindeler

Yorum

01234...Teşekkür ederim ben gözlemlerimi söylüyorum ve hatta gerçekleri yani şöyle bakıyorum etrafıma erkekler hep öyle kızların peşindeler
                  peşindeler ama çoğu birşey elde edemiyo benim çok erkek arkadaşım var hele bi tanesi hep çapkınlık peşinde akşama kadar araba altında o cafe senin şu sokak benim ordan oraya.. sorsan yada kendi anlatır bugün bi tane bile olmadı bazılarıda bana gelir dert yanar olmuyo diye. senin var mı yada senin vardır derler. beraber yapalım birşeyler derler.. kurstayken çok ilgi gören biriydim ama şimdi kimse yok kurs bitince okul bitince herşey bitiyor eski samimiliklerde kalmıyor o arkadaşlardan da çok samimi olanlar kaldı diğerleri silindi gitti..

Yorum

babyface senin dediklerin çakal tipler onlardan çok canım etrafta
                    Tabii biraz çevre işi bu işler, okul, kurs vs..arkadaş çevreni genişletiyor..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 01234
                      Çakalı bulamayanda olabilir niye öyle diyon

Günah
                      Aman eksik kalsın onlar canım

Yorum

Sende bu işlerde baya tecrübelisin dostum

Yorum

babyface senin dediklerin çakal tipler onlardan çok canım etrafta
                          Tabii biraz çevre işi bu işler, okul, kurs vs..arkadaş çevreni genişletiyor..
                          efendi düzgün arkadaşlarımda var öleleride var ayrım yapmam insanları ayırmam ama çok yırtık tiplerin bazı hareketleri hoşuma gitmez ama bazen bakıyorum ikiside bulamıyo o çakallardan bi tane vardı biizm kursta dışarda orda burdada görüyordum konuşuyorduk akşama kadar işi gücü kadın kız. ortak arkadaşmızda vardı ali diye bu ali bi gün ona biizm metinin dersanede tanımadığı kadın kız yok demiş hakketende baya tanıdığım vardı ama arkadaş dost muhabbet aynı burdaki gibi bi gün geldi bana senin çok tandığın bayan varmış bu kursta beni tanıştırsana falan. çok zıtlandım orda ondan ama tabi yüzüne birşey sölemedim öyle maymun iştahlıları sevmiyorum efendilerinde ekmeğine engel oluyolar.. tanıdıklarmın hepsini gösterdim ona. bi gün yine ali ye metin kafayı kullanmayı bilmiyo demiş benim için görsemde konuşsamda öyle konuşuyordum işde.. bu arada adım metin benim

Yorum

Aman eksik kalsın onlar canım
                            tek tek gezenlerde var bizim kurstaki çakal gibi. sürü halinde gezende.. siz sürüye hiç denke geldiniz mi ben hiç denk gelmedim

Yorum

İşleniyor...
                            X