Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Msn isteyen kullanıcılar...

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: anlamsız View Post
    maynaklarrr kitap sen bayanmısın, bayansan konuşmicam senle... sonra benimde msn istediğimi filan dersin rezil olurum sosyeteyeee
    erkegim ama erkeklerin de işi belli olmuyor..gay arkadaslarımızla konusmamaya calısıyorum aşık oluyorlar..kadın çiçek bocek hepsi bana aşık oluyor..napcamı sasırmısım..nası bi cekiciligim var ben bile idrak edemiyom bazen:SSS kadınım olacak kişi dunyanın en sanslı kişisi olcak!!!!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Poison23 View Post
      Kitap kanka olalımmı başkan aysegulle dıyalog kurmak ıcın yardımına ıhtıyacım var
      sabah oğle aksam gunde en az 3 defa öv onu..diyalog gelisir..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kitap View Post
        sabah oğle aksam gunde en az 3 defa öv onu..diyalog gelisir..
        Guzel tavsıye başkanım msnını bana vermıyo para teklıf ettım yıne vermedı gul yollasam olurmu pekı?

Yorum

kitap dimi ama...
          Fakir bebeğin içemediği sütü, zenginin köpeği içiyorsa; bana adaletten bahsetmeyin !

Yorum

sitede ne kadar boş insan var neden sohbet gruplarına üye olmuyolar diye düşünmeme neden oolan üye tipleri...
            "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

Konu eski bir konu arkadaşlar. Hem artık msn adresi vermek, bu tarz sohbetler etmek yasaktır.
              Bilgilerinize..
              Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

İşleniyor...
              X