Duyuru

Collapse
No announcement yet.

chat box klktımı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• chat box klktımı?

chat box kalktımı acaba dun gırılıyordu sımdı gozukmuyor?

Kaldırıldı, çünkü bazı üyeler orda devamlı kavga ve sataşma içindeler. Bunun önüne çok fazla geçemedik. Uyarılar yaptık, yine olmadı, en sonunda kaldırıldı..
    Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Çok da lazım değildi zaten. Forum forum olarak kalsın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: maviyesil View Post
        Çok da lazım değildi zaten. Forum forum olarak kalsın.
        aynen..katılıyorum..

chatboxda olanlar foruma da yansıyor ..istenmeyen bir sürü tatsızlık sonrasında..

kesinlikle açılmasın bence..isteyen pmden ziyaret.i mesajından ,msnden konuşsun ..

Yorum

Chatbox'u doğru düzgün kullanamayanlar var diye niye kalksın !?
          O zaman kimse taş atmasın diye tüm taşları bağlayalım.

Tepkim o görüşü öne sürenlere değil.
          Bu yazdığım yazıdan asla ders çıkartamayacak olanlara...
          (Yönetime- üst kademede olanlara değil.)

Sitede ortamı bozanlar oluyor. Bana direkt zararları olmadı ama okurken rahatsız oluyor insan ister istemez. Aradan bir ay geçiyor, o kişiler hala sitede oluyor.
          Göz göre göre tolere ediliyor, idare ediliyor durum.

Problem onları siteden çıkartacak iradenin gösterilememesi bence

Sağlık olsun. Napalım bu şekilde devam edeceğiz.
          Last edited by bir dost; 24-11-2010, 06:06 PM.
          Çözüm genelde ummadığımız, bakmadığımız yerdedir

Yorum

chatbox olmadığında forum daha iiyi..
            orda kişiler aralrında bişeyler yaşıyor siz bilmiyorsunuz bile ne olmuş ne bitmiş..ama bunlar forumda da devam ediyor..
            forum forum olarak paylaşım için kullanılmalı..yada chat box kullananlar konu ve olayları orda bırakmalı..buda olmuyor ama ...chatboxun kontrolu zor.
            bu nedenle olmaması yanlısıyım..yoksa isteyen konuşsun kavga etsin..ama forumda üyeyi de konuyu da unutsun.yapabilir mi hayır ...!

niye bu kadar ısrarcısınız ki ? sonuçta forumda da konuşuyorsunuz ..

Yorum

ayrıca bu site çoğunluklu olarak sağlık sorunları olan kişilerden oluşuyor..sinirler daha zayıf..tepkiler daha farklı..

huzur bozdu atılsın dediğiniz kişi belki yardıma ihtiyacı olan biri..ve atılmak onun için daha kötü sonuçlar doğurur..ekranın ardında neler yaşandığını bilmiyoruz..

forum paylaşımları şeklinde insanlar birbirine daha çok yardımcı olabilir.amaç bu zaten sitenin kurulum amacı..

chatbox sadece o an zaman geçirmek konuşmak için.yapıcı fayda olduğunu düşünmüyorum..bilmiyorum yanılıyor olabilirim..

Yorum

Meva aslında haklısın.
                Ama bir şeylerin iptal edilmesi bende moral bozucu bir etki yapıyor.
                Sanki mağlup olmuşuz gibi.
                İyi olan bir şey kaybetmiş gibi.

Yorum

Evet kaldırılmış görünmüyor; bu mesajı görünce farkettim

Yorum

ya hayır..niye mağlub olmak olsun ki..Chatbox ödül müydü ki ? değil...

Şu var tabiki burda çok farklı amaçla kullananlar var..kimi sadece zaman geçirmek için ..kimi derdine derman bulmak için.,kimi sağlık sorunları için...vs vs..
                    herkesi birden anlayamayız..

Yorum

Şöyle bir örnek verip konudan çekilmeyi arzuluyorum.
                      Ben mesela bara, klüplere falan pek fazla gitmem.
                      Ama barların olmasından şikayetçi değilim. Varolduklarını bilmek isterim.
                      O zaman gitmemem bir anlam ifade eder bana.
                      Barların olmadığı bir ülkede zaten gidemezsin.
                      Özgürlük ve özgür irade olmalı...
                      Ben sadece bu açıdan bakarım

Yorum

Bencede kapatılması çok iyi olmuş..forumda sohbet etmek daha anlamlı ve yararlı oluyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bir dost View Post
                          Chatbox'u doğru düzgün kullanamayanlar var diye niye kalksın !?
                          O zaman kimse taş atmasın diye tüm taşları bağlayalım.

Tepkim o görüşü öne sürenlere değil.
                          Bu yazdığım yazıdan asla ders çıkartamayacak olanlara...
                          (Yönetime- üst kademede olanlara değil.)

Sitede ortamı bozanlar oluyor. Bana direkt zararları olmadı ama okurken rahatsız oluyor insan ister istemez. Aradan bir ay geçiyor, o kişiler hala sitede oluyor.
                          Göz göre göre tolere ediliyor, idare ediliyor durum.

Problem onları siteden çıkartacak iradenin gösterilememesi bence

Sağlık olsun. Napalım bu şekilde devam edeceğiz.

katılıyrm eğer farkındaysanız hep aynı kişiler
                          özellikle 2 kişi isim verip incitmek istemyrm
                          ama kaç kere kalktı ve hep onların suçu bence onları atın siteden
                          böyle devam ederlerse artık isimleride afişe edicem yani sinrlerim bozuldu ya bu ne
                          biz onların ne kavgalarını dinlemek nede onların ego savaşlarının sonuçlarına katlanmak zorundayız
                          "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Robin
                            bu çetbaks! olayıda iyice yılan hikayesine döndü madem kötü niye açıyosunuz madem iyi niye kapatıyosunuz rica ediyorum karar verin mod hazretleri iyi mi kötü mü
                            bence kavga edenler engellesin

çünki hep aynı kişiler
                            "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mavera34
                              hala kapalı mı?
                              evet sizinde katkılarınızla

bravo yani
                              :41::41::41:

:RpS_angry:

Yorum

İşleniyor...
                              X