Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Forumda ki Adalet Sistemi

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Forumda ki Adalet Sistemi

Forumda konular çok çabuk kapatılıp silinebiliyor ama bu bir çözüm değil 15 sayfalık bir konuyu okumaktan normal memberlar sıkılıp üşenebilir ama siz s.modlar ve adminler üşenmeden okuyup hakaret edenleri cezalandırmalısınız etmediği hakaret kalmayan insanlar hala forumda yok toplara vurmak istiyorum lezzo içicem diye konular içiyorum forum kalitesine yapacak yorum bulamıyorum şuanda ve sadece tek 1 kişi de yok bu hakaretleri eden bir çok kişi var o konuyu dikkatlice üşenmeden okursanız.

Saygılarımla , Searchope..
    Without You I'm Nothing

K M
    Aşk demek sen demek
    Sen demek ben demek..

konular saptırılmaya insanlarla dalga geçilmeye başlanmış...amaç unutulmuş...karaktersizlik ön plana çıkmış...

Yorum

Benim cinsel kimligimle ozel mesaj atarak dalga gecenler, intahar etmemi soyliyenler, bana sapik mualemesi yapanlar, modlari uyarmama ragmen hala burda rahatlikla dolasiyorlarsa ozaman forumun kalitesinden supe ederim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: boncuk1
        Searchopehiçbir şekilde ne olursa olsun,muhatap olma
        rica ediyorum
        Peki ablacım kırmıcam seni söz veriyorum
        Without You I'm Nothing

K M
        Aşk demek sen demek
        Sen demek ben demek..

Yorum

forumda adalet de nedir yahu, ne o öyle şehir efsanesi gibi..?dünyada adalet yok, bu forum uzaylı mı..?:RpS_tongue:

beklemeyin öyle şeyler..eleştirmenin, beğenmemenin, şunun bunun bokunu çıkarmış olanlara karşı alınacak en doğru tavır da yok saymaktır bana göre..zırvayı ciddiye alırsan, adam da zırvasını üstünde düşünülmüş, emek verilmiş teori falan zanneder..bırakacaksın kendi kendine konuşsun..peeh..! =)
          ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun..

Yorum

dünyada adalet var mı ki forumda olsun moderatörlerler gerekeni yapamıyorsa canını sıkanları görmezden gel...görmezden gelemiyorsan o kişiyi engelle yazdığı mesajları da görmüyorsun ben engelliyorum görmek istemediklerimi.
            Last edited by yaren25; 08-03-2011, 10:57 AM.
            ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

ama yani, yapacak bişey yok ki..=)..bir-iki forum tecrübesi oldu mu bunu anlar insan..insanlar çeşit çeşit.. forum admini, moderatörü falan da bildiğin insan, işi gücü, derdi tasası var, bitakım aşırı başıbozukluklara anında müdahale etse iyi ama etmezse veya edemezse de n'apalım yani..? izlemekten, konuşmaktan, atışmaktan hoşlandığın insanlar da olacak, imalat hatası, defolu ürün falan zannettiğin insanlar da..birileri de senin için böyle bişeyler düşünecek..yani, yok ki bunun başka şekli, ben napiim..=)
              ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun..

Yorum

Arkadaşlar, portalımızı gerek yorumlarıyla, gerekse hakaretleriyle rahatsız eden kronikhasta adlı için gereken yapılmıştır.
                Bilgilerinize..
                Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kaybeden-
                  Forumda konulara yazdığı mesajlarıda mı görmüyorsun? Merak ettim sadece, isteyen cevaplayabilir
                  evet yazdığı hiçbirşeyi göremiyorsun...

Orjinal yazı sahibi: sonbaharr View Post
                  Arkadaşlar, portalımızı gerek yorumlarıyla, gerekse hakaretleriyle rahatsız eden kronikhasta adlı için gereken yapılmıştır.
                  Bilgilerinize..
                  elinize sağlık
                  ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yaren25 View Post
                    ben engelliyorum görmek istemediklerimi.

bence engelleme..valla bak..herkesten bişeyler öğreniliyo..belli bi insan tiplemesini, kişiliğini öğrenirsin, nasıl 'son derecede itici' olunabileceğini öğrenirsin :RpS_tongue:, sonracıma; nasıl biri olmamaya çalışman gerektiğini öğrenirsin, falan filan..insanların gündelik ortamlarının dışında, bi tıkla girip çıkabilecekleri ortamlarda ne şekiller alabildiğini, terbiyeli, şirin, falan filan görünmek zorunluluğu olmadığını düşündükleri zaman bu hürriyeti ne biçim kullanabildiklerini öğrenirsin, maskelerin düştüğünü görürsün bazen, gerçek yüzleri..bağımlısı olmadıktan sonra eğlenceli gözlemlerdir bunlar..

ama gerçekten, şöyle düşünüyorum ki..şöyle gözlüyorum ki..kişi sana, hatta aslında bazen başkasına da, o da öfkelendirebiliyor bazen insanı zira; hakaret, aşağılama, küçük görme vb.. benzeri şekillerde yaklaşmadıktan sonra insanları ezmeye, fazlaca aşağılamaya çalışmak çirkin.. bi yerde sanki, insanın kendi iç ezikliği..böyle bişey..güzel anlatamıyom, idare et
                    ..=)

Yorum

Konu sahibi arkadaşı bu konu hakkında bilgilendirdim. İzninizle konuyu kilitliyorum arkadaşlar.
                      Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

İşleniyor...
                      X