Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Üyeliğimi sildirmek istiyorum bu mümkün mü?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Sizinle çok fazla konuşmadık ama sizi hep takip ediyordum. Şiirlerinizi okuyordum. Umarım iyi olursunuz. Kendinize iyi bakın.

Yorum

, arada gir mesaj yaz ama ozletme kendini.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayşeglk
        arkadaş 2 kelime söyledim hemen vazgeçti üyelik sildirmekten ben nasıl bi şeytan tüyüne sahibim
        doğru.. sen ikna ettin onu.. bravo!!
        Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

bu arada sabah sinir krizi geçirdim hastaneye gidiyorum beni görmelisiniz hıçkıra hıçkıra ağlıodum herkes bana bakıyodu ne kadar sevimli diye
          Geçmiş olsun!
          Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

arkadaş 2 kelime söyledim hemen vazgeçti üyelik sildirmekten ben nasıl bi şeytan tüyüne sahibim
            ayşegül bari gider ayak üstümden rant kazanma derdiniz olmasın. seninle akalası yoktu bi kere ayşegül, neyse neyi anlatıyorum ki, gittim...artık yorum yazmicam.
            Fakir bebeğin içemediği sütü, zenginin köpeği içiyorsa; bana adaletten bahsetmeyin !

Yorum

anlamsız.. üyeliğini iptal etmemen iyi oldu... istediğin süre katılmazsın... İstediğin kadar ara verirsin... Ama, istediğin zaman da katılırsın...
              Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

İnşallah sıhhatın iyi olur anlamsız. Konuyu kapatıyorum devamına gerek kalmadığından.

Yorum

İşleniyor...
                X