Duyuru

Collapse
No announcement yet.

neden konular siliniyor?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• neden konular siliniyor?

Biliyorum şikayet bölümündeki diğer birçok konu gibi bu şikayette silinecek veya kilitlenecek.

Sorum şu neden açtığım konulardan bazılara bana hiçbir uyarı veya bildirim yapılmadan siliniyor. Aradığımda konuya önceden ulaşırken şuan ulaşılmıyor. Admin veya moderatörler bu yönde benzer şikayetler olmasına rağmen aynı davranışı neden sürdürüyor anlamış değilim. Butür durumlar foruma takılmaktan soğutuyor.

Geçen benim açtığım konulardan biri de silinmiş evet,halbuki sebebini de bilmiyorum?Ne lakayt bir konu idi nede herhangi birini kırıcı?En azından konu sahibini bilgilendirseler sebebini bilse daha zarif olur kannatindeyim...
    "Every man dies - Not every man really lives"

Yorum

Bu mesajımı bu sitede en ufak düzensizlik çıkarmak için yazmadım bunu en başta belirtmek istiyorum. Tüm moderatörleremi yazayım konu önemsiz silinsede olur silinmesede, ama yapılan yöntem yanlış demek istiyorum. Sen nasıl uygulama yapıyorsun bilmiyorum ama önce kişi uyarılmalı, silinecekse silinsin sonra, bende kendimi ona göre ayarların yasak olan bir konu açmam.

Yorum

bu forumda böyle arkadaşım. omen modlara biz neden soralım onlar bizi uyarsınlar ilk önce..
        kafalarına göre siliyor modlar haber versinler uyarsınlar yada daha iyi olur.. silmeden önce haber verilirse daha iyi olur.

Yorum

Katılıyorum uyarılması gerek bence de.
          Benim konumda silindi ve burada insanlar düşüncelerini söylemekte özgürse benim konumun kaldırılması ne oluyor ?
          Mutluluk;beni sevmen kadar imkansız...

Yorum

tuqba14 bu forumda özgürlük yok ki sen var özgürce yazabiliyorum mu sanıyordun yanılmışsın.. burda sadece modlar özgürce konu acabilirler.. üyelerden de bir kısmına karışılmıyor.. bende anlamış değilim.

Yorum

Her güzel şeyin bir kusuru vardır.Kusur ortada ama düzeltmek için kimse çabalamıyor.
              Mutluluk;beni sevmen kadar imkansız...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asalsayı
                gördügüm en özgürlükçü forumlardan bir tanesi burası.
                herhalde senin hiçbir konun silinmemiş o yüzden öyle söylüyorsun

konuyu açan ve onu destekleyen arkadaşlara katılıyorum. modlar sebep belirtmeden konuları silmemeli.
                Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

Forum kurallarını okuyunuz arkadaşlar. http://www.psikoloji.gen.tr/showthre...um-Kurallar%FD

Madde 27:

27. Forum kurallarına uymayan ya da Forum Yöneticisi tarafından gönderildikleri kategori ile bağlantısı olmadığı düşünülen konular, yönetim tarafından herhangi bir uyarı yapılmadan değiştirilme, ilgili kategoriye taşınma veya tamamen silinme hakkına sahiptirler.
                  Psikoloji ile ilgisi olmayan konular da silinebilir. Forumun odağı psikolojidir. Maksatsız muhabbet değildir. Buna dikkat edelim lütfen.

Madde 38:

38. PSİKOLOJİ PORTALI bir sohbet ( chat ) odası değildir. Okuyan kişiler yazdığınız mesajlardan bir şey alabilmelidirler. 2-3 kişi arasındaki sohbet türü mesajlara izin verilmez. Forum ile chat arasındaki fark; forumda yazılanların o an uçup gitmemesi, aylar yıllar sonra bir başlıktaki mesajların okunabilmesidir. Dolayısı ile kayda değer içerikli olması gerekir mesajların. 3 ay sonra bir kişi x başlığını okurken sizin aranızdaki kişisel hakaret boyutuna varan tartışmadan hiçbir şey almaz. Bu durumlar kişisel tartışma ile kısıtlı değildir. Örneğin bir sanatçıyla ilgili başlığa: "muhteşemm, süper olmuşşş" "bende alcam yarın" "+1" "5 para etmez" "Berbat" "kesinlikle!" "sana katılıyorum" "anlamamışsın dediğimi" vbg. gibi kısa ve okuyana hiçbir şey vermeyen mesajlar atmak yasaktır. Sadece yazmak için yazılmış 1-2 kelimeden oluşan yorum cümleleriyle PORTALI sabote etmeyiniz.

Madde 9:

9. Forumda kişisel problemler, tartışmalar, argo konuşmalar kesinlikle yapılamaz! Özellikle birbirini tanımayan insanların lan, olummm gibi tabirlerle konuşması PORTALIN genel terbiyesine aykırı hitap şekilleridir.. Foruma yazılan mesajların herkes tarafından okunulabileceği unutulmamalıdır! Cevap yazdığınız kişi, bu tavrınızdan ve üslubunuzdan hoşlanmayabilir! Cevap verdiğiniz kişinin bayan olma olasılığını da ayrıca düşünmelisiniz!
                  Last edited by maviyesil; 09-09-2011, 08:25 PM.

Yorum

İşleniyor...
                  X