Duyuru

Collapse
No announcement yet.

üyeliği silin bi zahmet..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• üyeliği silin bi zahmet..

üyeliği silin bi zahmet..

iyiydik arkadaş nereye yahu??
    "Every man dies - Not every man really lives"

Yorum

merhaba batman,
      üyeliğini gerçekten sildirmeye kararlıysan biz moderatörlere mesaj atman gerekiyor. Bu başlığı anlık bir düşünce ile açmış olabilirsin. Dikkate alıp yanlış birşey yapmak istemem.
      Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Yok geçen gün kimse mesaj atmayınca birde ben yokmuşum gibi kimse cevap yazmayınca bir anlık iptal istedim.İptal olmasını istemiyorum başlığı meşgul ettiğim içinde kusura bakmayın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: batman View Post
          Yok geçen gün kimse mesaj atmayınca birde ben yokmuşum gibi kimse cevap yazmayınca bir anlık iptal istedim.İptal olmasını istemiyorum başlığı meşgul ettiğim içinde kusura bakmayın.
          Tamam silmiyoruz o halde...

Orjinal yazı sahibi: HD5870
          ne kadar hassas insanlarız , burasını bile önemsiyoruz

Burada cevap gelmemesini kafaya takmayın arkadaşlar , Burası sanal bi ortam ve kimse birbirini tanımıyor
          Sanal dediğin ortamda gerçek insanlar var, sen gerçeksin, batman da, ben de

Ayrıca burada gelen cevaplar öyle önemli ki, tahmin bile edemezsin.
          Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

batman, özür....

Evet, iyimsere aynen katılıyorum... burası sanal bi ortam da olsa, klavyenin başında olan bizler gerçeğiz... ve, yazdığımız forum yazıları ve yaptığımız yorumlar çok önemli... Bundan dolayı, yazdığımız yorumları önemsemeli ve dikkat etmeliyiz...

(batman, yeni gelen arkadaşlarımıza hoşgeldin demeye ve açılan konulara, özellikle hiç kimsenin yorum yazmadığı konulara (tabii, uzmanlık isteyen tıbbi ve ilaç vs. konular hariç) yorum yazmaya çalışıyorum. senin konuna hiç yorum yazılmamış ve sen haklı olarak üzülmüşsün... demek ki, gözümden kaçtı, kendi adıma özür dilerim..)
            Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HD5870
              Bide uzun uzun yazmayın , ben uzun yazı gördüğüm anda konudan çıkarım mesela ,
              )) Mesaj alınmıştır, teşekkürler))
              Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hd5870
                arkadaşlar benden size tüyo olsun , konunuzun okunmasını istiyorsanız etkileyici bi başlık seçin

sabah öyle bi başlık attımki bir konuya , modlar hemen silmiş :d
                :d:d:d:d:d

Yorum

Bu arada biraz önce dişçiye gittim 1 dolgu birde kanal tedavisi yaptırdım bunuda paylaşım

Yorum

Valla

Yorum

geçmiş olsun batman.. demek ki konulara cevap için dikkat cekmek gerekiyormuş.. bu konundaki cevaplar sana uzun bir süre yeterli sanıyorum
                      şaka bir yana kişilerin bilgisi olmadıgı bir konudan bahsettiysen ondan kimse yazmamıştır.. burda genelde insanlar yazarlar ve ellerinden geldiğince yardımcı olmaya calısırrlar.. o gün senin alınganlıgına denk gelmiş demek ki..
                      Bu arada biraz önce dişçiye gittim 1 dolgu birde kanal tedavisi yaptırdım bunuda paylaşım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lagrima View Post
                        geçmiş olsun batman.. demek ki konulara cevap için dikkat cekmek gerekiyormuş.. bu konundaki cevaplar sana uzun bir süre yeterli sanıyorum
                        şaka bir yana kişilerin bilgisi olmadıgı bir konudan bahsettiysen ondan kimse yazmamıştır.. burda genelde insanlar yazarlar ve ellerinden geldiğince yardımcı olmaya calısırrlar.. o gün senin alınganlıgına denk gelmiş demek ki..
                        Bu arada, abi sen nereleredesin?
                        Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

Önceden sıkıntılarım yoğunken çok yazardım burda çokta cevap alırdım benim istediğim ilgi çekmek değil elbette sadece yokmuş gibi davranılmak ben bunu iyi farkederim çokta zekiyimdir.Adam gibi adamımdır tabiri caizse saçma yorumları yazanlarıda iyi bilirim dalga geçer gibi muhabbet edenide iyi bilir belli etmeden sohbetimi keserim.tabiki burda bir ilgiye ihtiyacım yok benim önceden olsa 2 sene önce çok duygusaldım ve çocuk gibi sohbet etme ilgiye ihtiyaç duyabiliyordu insan buda çok doğal bir durum.sadece arada girip iki sohbet ettimmi yeter bana.kimsenin benle ilgilenmesinide beklemiyorum bebek değilim ilgi bekliyim koskoca adamım.

Yorum

buralardayım kardeş
                            Orjinal yazı sahibi: POZİTİF View Post
                            Bu arada, abi sen nereleredesin?
                            ama yazdıgıma bile alınmışsın takıldım sonrada şaka yazdım .. takılma burdaki muhabbetlere.
                            Önceden sıkıntılarım yoğunken çok yazardım burda çokta cevap alırdım benim istediğim ilgi çekmek değil elbette sadece yokmuş gibi davranılmak ben bunu iyi farkederim çokta zekiyimdir.Adam gibi adamımdır tabiri caizse saçma yorumları yazanlarıda iyi bilirim dalga geçer gibi muhabbet edenide iyi bilir belli etmeden sohbetimi keserim.tabiki burda bir ilgiye ihtiyacım yok benim önceden olsa 2 sene önce çok duygusaldım ve çocuk gibi sohbet etme ilgiye ihtiyaç duyabiliyordu insan buda çok doğal bir durum.sadece arada girip iki sohbet ettimmi yeter bana.kimsenin benle ilgilenmesinide beklemiyorum bebek değilim ilgi bekliyim koskoca adamım.

Yorum

buralardayım kardeş

ama yazdıgıma bile alınmışsın takıldım sonrada şaka yazdım .. takılma burdaki muhabbetlere.
                              Haklısın ciddiye almamak lazım

Yorum

İşleniyor...
                              X