Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bloklama

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bloklama

bazı üyelerin yorumlarını görmemek için bloklama yapabilior muyum

evet engelleyebiliyorsun görmek istemediğin üyeleri görmüyorsun

Yorum

engellemek istediğin kişinin isminin üstünden profiline tıkla engelliere ekle diye bi yer var oraya tıkla görünmüyor..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lagrima View Post
        evet engelleyebiliyorsun görmek istemediğin üyeleri görmüyorsun
        lagrima, azrel;"bazı üyelerin yorumlarını hiç okumama-görmeme" imkanı var mı?" diye soruyor... Üyenin mesaj atmasını engellemek olan "Üyeyi Engelleme" yi sormuyor... Bildiğim kadarıyla, üyeyi engellesen bile yorumlarını görmeme imkanı yok...
        Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tilki
          Üye engellenince onun yorumlarını görmüyorsn. Ancak keşke karşı taraf da bunu bilse, çünkü engellediğiniz kişi onun yorumlarını göremediğinzi bilemeden laga luga etmeye devam ediyor, siz başlıkta onun yorumunun olduğu yerde "engelli gösterilmiyor" tarzı bir yazı görüyorsunuz. ama o farkında olmuyor konuşmaya devam ediyor. engellenme bilgisi bence karşı tarafa da gitmeli. böylece benim görmediğimi bilerek boş yere saygısızlık yapmayı bırakır belki.
          +1

vvvvvvvvvvvvvvvv
          "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

forumda aktif olarak yazan bir insan neden birinin mesajlarını görmemek ister.
            burası forum. sen düşüncelerini yazarsın. geri kalan insanlar senin düşüncelerine
            cevap olarak bişeyler yazar. siz yazın ben görmeyeyim olurmu ki ya. tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış olur.

Ama şu var; arasıra takib eden yazmayan belli konuları takip edenler yapabilir bunu
            mesela aslsayıya gıcık olmuştur bu gereksizi mi okuyacam der ama bu durumda onunla ağız dalaşına girenleri de
            bloklamak gerekir ki onların alıntılarında asalsayının geyiklerini görmeyesin
            asalsayı burda seni örnek olarak kullandım bak yoksa has badimsin.

Yorum

Engellenen kişi sadece engelleyen kişinin yazısına mı yorum yazamıyor? Yoksa, engelleyen kişi, engellenen kişinin bütün yorumlarını mı göremiyor? Biraz bilmece gibi oldu))
              Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

ewet bu imkanı saglıyor kişiyi engellenmen..ne sordugunu gayet iyi anladım üyeyi engellediğinde yorumlarını görmüyorsun..
                Orjinal yazı sahibi: POZİTİF View Post
                lagrima, azrel;"bazı üyelerin yorumlarını hiç okumama-görmeme" imkanı var mı?" diye soruyor... Üyenin mesaj atmasını engellemek olan "Üyeyi Engelleme" yi sormuyor... Bildiğim kadarıyla, üyeyi engellesen bile yorumlarını görmeme imkanı yok...
                engelleyen kişi engellediği kişilerin yorumlarını görmüyor.. ama kişinin engelleindiğinden haberi olmuyor.. bu sebeple tilkininde dediğigibi laga luga yapmaya devam ediyor engellenen kişi..
                Engellenen kişi sadece engelleyen kişinin yazısına mı yorum yazamıyor? Yoksa, engelleyen kişi, engellenen kişinin bütün yorumlarını mı göremiyor? Biraz bilmece gibi oldu))

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lagrima View Post
                  ewet bu imkanı saglıyor kişiyi engellenmen..ne sordugunu gayet iyi anladım üyeyi engellediğinde yorumlarını görmüyorsun..

engelleyen kişi engellediği kişilerin yorumlarını görmüyor.. ama kişinin engelleindiğinden haberi olmuyor.. bu sebeple tilkininde dediğigibi laga luga yapmaya devam ediyor engellenen kişi..
                  engellenen kişi, engelleyen kişinin forum yazısına yorum yazabiliyorsa, "engellemenin" ne anlamı var ki? okuyup-okumaması önemli değil ki... hatta, bu kötü bi durum; o tek taraflı her şeyi yazabiliyor ama tkek bir cevap veremiyorsun? dışarıdan bunu bilmeyenlerin kafasında bir sürü soru işareti...
                  Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

ewet zaten tilkide aynı şeyden bahsetmiş..
                    engellemenin tek iyi yanı kendi çalıp kendi oynuyor kişi.. tartışma çıkmıyor ..

engellenen kişi, engelleyen kişinin forum yazısına yorum yazabiliyorsa, "engellemenin" ne anlamı var ki? okuyup-okumaması önemli değil ki... hatta, bu kötü bi durum; o tek taraflı her şeyi yazabiliyor ama tkek bir cevap veremiyorsun? dışarıdan bunu bilmeyenlerin kafasında bir sürü soru işareti...

Yorum

Soru açıklığa kavuşmuştur . Kapatıyorum

Yorum

İşleniyor...
                      X