Duyuru

Collapse
No announcement yet.

100 tane smiley!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

iyimser sen nerdesin,konuya katılsan da bi çözüm bulsak diyorum:104:

Yorum

Gereğinden fazla smiley ve olanlarında hiçbiri düzgün durmuyor. Ama burada daha önemli konuların olduğunu düşünüyor arkadaşlar. Bi yerde haklılar sanırım.
      Nasıl oluyor da, insanı mutlu eden bir şey, aynı zamanda onun felaketinin de kaynağı oluyor !?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: SeaBoy` View Post
        Gereğinden fazla smiley ve olanlarında hiçbiri düzgün durmuyor. Ama burada daha önemli konuların olduğunu düşünüyor arkadaşlar. Bi yerde haklılar sanırım.
        zaten ''şikayet kutusu'' isimli bölümden bir konu açtım ve o konu buraya zıplamış.ben nabam?

demişsin ki,gereğinden fazla smiley ve olanlarında hiçbiri düzgün durmuyor.

ben bunu söylemeye çalışıyodum zaten,ilk destek senden,teşekkürler...

Yorum

Merhaba
          Mesajlarınızı "gelişmiş"e tıklayıp yazarsanız 100 tane değil daha az smiley sağ tarafta yer alıyor bu da yeterli oluyor zaten
          ancak "daha fazlası"na tıklarsanız yeni bir pencere açılıyor ve diğerlerini görüyorsunuz.

Eğer düzeltme imkanı varsa benim de şu gülümseme hoşuma gitmiyor ama :RpS_rolleyes:...
          Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

bu sefer 48 tane,yarısı.
            bi bakayım...
            möleyen öküz,horoz,muhafazakarların simgesi,parlak yeşil gözlüklü surat yine orda.
            gelişmiş yazmayı tavsiye etmem kötü smileyler biraraya toplanmış gibi.
            anlamsızlar burda,heey kurtarın beni...

smileyler çok anlamsız arkadaşlar,ben yazdığımız forumumuzu daha kullanışlı hale getirmeye çalışıyorum sadece,bir destek aldım sadece,nerdesiniz?

üzgünüm ama gelişmiş butonu da çözüm değil sanki,anlamlı smileyler istiyoruz,hakediyoruz da:73:ne bu ya,sarı saçlıyım ve yakışıklıyım mı demek bu? ne demek?

Yorum

Off her şeyde niye mana arıyorsunuz ya. Söylenmeye yer arıyor gibisiniz ha yüz taneee ha 50 ne fark etti yani. Bence böyle çok iyi :RpS_biggrin:

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
              Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
              birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
              Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

smileysiz gülümsemek daha çok hoşuma gidiyo nerde o gençliğimizde 5110 larla çektiğimiz mesajlar (:
                "Every man dies - Not every man really lives"

Yorum

çok smiley kullanmak gereksiz bence.

Yorum

İşleniyor...
                  X