Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Özel Mesaj Alanı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ebkem
    adlı üyemiz Özel Mesaj Alanı konusunu başlattı

Özel Mesaj Alanı

Bu bir itiraftır, özel mesajla meşgul olan arkadaşlar hakkında "hin" düşünüyorum.

• dreamer8
    replied
    Kesinlikle haklısın. Özel mesaj çıkar yada hakaret içerir. Tanımadığın insanla nasıl kader ortağı olursun burada. Özel mesajla meşgul olan zayıf karakterli arkadaşlar ya sevgili yapma peşinde, yada facebook gibi sanal dostlukları burada pişirme çabası içinde. Bir noktada özel mesajı tasvip ederim ve uyguladım da zaten. Adam çok kötü durumda, intihar eğiliminde, bitik ve senin özelden istemediğin önerilerin var. Yada o insanla muhakkak o anda konuşman lazım. O şekilde olabilir. Yani ölümünden endişe ettiğin kadar ciddi bir anda. Onun dışı hikaye goygoy muhabbeti.
    Orjinal yazı sahibi: ebkem View Post
    Bu bir itiraftır, özel mesajla meşgul olan arkadaşlar hakkında "hin" düşünüyorum.

Leave a comment:

• sehzade35
    replied
    yok ya abdestliyim namazdan sonra salarım ulu orta yerde ayıp oakdarda değil

Leave a comment:

• MrJapan
    replied
    rahat ol akıllı yok aramızda sal gitsin

Leave a comment:

• sehzade35
    replied
    yok büyüktür ellerim diyorum ya tv nasıl beş kiilo ekliyosa intenette elleri oldğundan ufak gsöteriyo heral ne bilim .başka yerde saçmalasam böle deli derler buyrada içim rahat

Leave a comment:

• MrJapan
    replied
    senin ellerinde küçükmüş yahu.

Leave a comment:

• sehzade35
    replied
    şu kadar.Elimle gösterdim tabi siz göremediniz internetin geitrdiği zorluklari şte

Leave a comment:

• prodd
    replied
    farketmez

Leave a comment:

• MrJapan
    replied
    nekadar özel olsun ?

Leave a comment:

• prodd
    replied
    özel mesaj alanı gerekli, tabi kötü amaçla kullananlar vardır. bana özel mesaj gelmiyor mesela, bende istiyorum özel mesaj

Leave a comment:

• emilyyy
    replied
    Orjinal yazı sahibi: situation View Post
    Yorumunu beğendim. mantıklı olanda bu. Biseye tamamen kötü öcü demektense
    bende beni desteklemene sevindim

Leave a comment:

• situation
    replied
    Orjinal yazı sahibi: emilyyy View Post
    bende özel msj alanını kullanmayanlar için hin düşünüyorum o halde bir imkan varsa ondan yararlanmak lazım...ama iyi ama kötü oda size kalmış
    Yorumunu beğendim. mantıklı olanda bu. Biseye tamamen kötü öcü demektense

Leave a comment:

• situation
    replied
    Orjinal yazı sahibi: ebkem View Post
    skype hayat kurtarır diye ama
    Skype cep telefonunda ses kalitesi çok kötü

Leave a comment:

• ebkem
    replied
    Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
    Haksız sayılmazsın. Özel mesaj alanı hakkında ben de pek olumlu şeyler düşünmüyorum. Orayı tanışma alanı gibi kullanmak isteyen arkadaşlara tavsiyem, bu siteden kimse kimseyle yüzyüze tanışmasın. Sanalın gözüne vurun ama bu siteden yüzyüze tanışmayın.Zira inanılmaz dengeli, mutlu, huzurlu, harika isnanlardan oluşmuyor bu sitenin katılımcıları...Gerek yok bu sebepten..Kelimelerinizle merhem olun birbirinize...
    Teşekkür ederim. Sanalın gözüne de vurulmamalı ama pek de sade bitmez sonları. Hayır bir de sokak lambası gibi herkese yanma durumu olunca vicdan var etik var diyorum ve susuyorum

Her zaman hanımın mesafesini ve iffetini korumasını şiar almışımdır.

Burada son zamanlar gözlemlediğim asıl meseleleri olan arkadaşlara destekten ziyade kişilerde belli birileriyle eğlenme havasının oluşması.Bunun bu çatı altında olması rahatsız edici. Demiştim yani yazık mesaj kutunu boşalt falan deyu sonra ortalık ileti kaynıyor. diyorum ben;

skype hayat kurtarır diye ama

Leave a comment:

• emilyyy
    replied
    bende özel msj alanını kullanmayanlar için hin düşünüyorum o halde bir imkan varsa ondan yararlanmak lazım...ama iyi ama kötü oda size kalmış

Leave a comment:

İşleniyor...
X