Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Her telden bölümünün artık açılması gerekirmi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

ben o bölüme hiç şahit olamadım
    UNUTABİLMEKMİ SENİ ASLAAAAAAAA!!!!!!

Yorum

Bence acilmali.Diger görüslere katilmakla beraber,orda yazilan yazilara cevap yazmak gerekirse nereye yazicaz.Tekrar bir konumu acicaz. :?:
      Zaten gerekli duyuldugunda yöneticilierimiz bizleri düsünüp konulari kilitliyor yada siliyor.Site acisindan agir bir yük getirecekse buna birsey diyemem.
      Denildigi gibi noldu,her telden degilde üyeler konusuyor basligina yazildi.
      Ve bence olan her telden bölümünde kalan güzel yazilara oldu.
      Buarada ben üyeler konusuyor yada her telden konularina yazi yazilmasindan mutluluk duyuyorum.Diyorumki ne güzel iste arkadaslarimin psikolojik sorunlari cok yok ve hep beraber sohbet ediyoruz,görüslerimizi paylasiyoruz.Bunda acikcasi bir sakinca göremiyorum.Diyeceksinizki burasi psikoloji sitesi,bende derimki ben üyelerimizin iyi olmasini ve güzel seyler paylasmak istiyorum yani kisacasi psikolojilerinin iyi olmasini istiyorum ve bunu görmekten mutluluk duyuyorum.
      Saygilarimla.

Yorum

melankoli haklı bence açılmasında yarar var
        <div>AMAN HA YORUMLARIM BİLİMSEL BİR CALISMANIN URUNU DEGİLDİR:) 4-5 GUNDE OKUYUP ARAŞTIRIP YAZMADIM :) O AN AKLIMA GELDİ DUŞUNDUM TAŞINDIM EN UYGUN YORUMU YAZDIM<br /><br /><br /></div>

Yorum

Çürümeye yüz tutmuş rafların üzerindeki tozları üflercesine eskimiş ve derinden bir selam.

Acizane ricam açılsın ki belki arada tarih omuş yazılar çıkar meydana, açılsın ki belki kısıtlanmamış hissiyatıyla daha şevkli yazar insan.

Belki birileri güler, birileri ağlar, elbet herseke bir pay çıkar.

NOT: En azından bölüm açılmayacaksa mümkünatı varsa " Her insan, kendi ateşinden sorumludur !! " adlı başlığımın yazılabilir/cevaplanabilir bir forum başlığı altına taşınmasını rica ederim.

Ölüye (Pese) ve diriye saygılarımla...
          Last edited by Muhammed_Furkan; 07-12-2011, 12:13 PM.
          Bügün Rabb' inin önünde eğilmeyen, yarın insanların önünde eğilmek zorunda kalır !!!

Yorum

hala kapalı galiba her telden...

Yorum

İşleniyor...
            X