Duyuru

Collapse
No announcement yet.

MARJİNALLİK PEŞİNDEKİ UĞURSUZLARA

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• MARJİNALLİK PEŞİNDEKİ UĞURSUZLARA

şu http://www.psikoloji.gen.tr/modules....wtopic&t=22887 da belirttiğim olaya kimse hakkınca yardım etmediği gibi yazılarını da silmişler(BU KISA Bİ SİTEM)-KONUMUZLA ALAKASI ŞU:bu olaydan sonra KAÇAN BALIK BÜYÜK OLUR misali zaafımdan dolayı kendimi aşırı suçladım ve artık kendini bilmez müsveddelere REELDE DE aşırı yükleniyorum.sanalın sanalda kalması gerektiğinin farkındayım ama şu var ki tanıdığım yakın temasta bulunduğum HALİ VAKTİ YERİNDE İŞADAMLARI MÜTEAHİTLER "KNİGHT ON"diye bi oyunun müptelası olmuş bile akşam sabah akılları orda.şunu demeye çalışıyorum BURADAKİ SANAL EN SAĞLIKLI SANAL VE TADIMIZ KAÇMASIN derim...

Re: MARJİNALLİK PEŞİNDEKİ UĞURSUZLARA

Orjinal yazı sahibi: tankard
    şu http://www.psikoloji.gen.tr/modules....wtopic&t=22887 da belirttiğim olaya kimse hakkınca yardım etmediği gibi yazılarını da silmişler(BU KISA Bİ SİTEM)-KONUMUZLA ALAKASI ŞU:bu olaydan sonra KAÇAN BALIK BÜYÜK OLUR misali zaafımdan dolayı kendimi aşırı suçladım ve artık kendini bilmez müsveddelere REELDE DE aşırı yükleniyorum.sanalın sanalda kalması gerektiğinin farkındayım ama şu var ki tanıdığım yakın temasta bulunduğum HALİ VAKTİ YERİNDE İŞADAMLARI MÜTEAHİTLER "KNİGHT ON"diye bi oyunun müptelası olmuş bile akşam sabah akılları orda.şunu demeye çalışıyorum BURADAKİ SANAL EN SAĞLIKLI SANAL VE TADIMIZ KAÇMASIN derim...
    hakılısın o yazdığın konuya katılım olmamış.

sana yardımcı olmak boynumuzun borcu.

açıkça ne istediğini anlat kardeşim

Yorum

o konuya katılım olmuş fakat neden katılımcıların yorumları silinmiş anlamış değilim :roll:

Yorum

anlamadım :?

Yorum

O konuya katılım olmuş, ama katılanların kendi istekleri veya başka sebeplerle üyelikleri iptal edilmiş.
          Üyelikler iptal olunca mesajları da gitmekte.
          Sanırım şimdi anlaşılmıştır.

Yorum

İşleniyor...
          X