Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Başlık kilitlenmesi...

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Başlık kilitlenmesi...

benim kilitlenen başlığım yok ama satanstoystore sürekli olarak alakalı alakasız yerde başlık kilitlemeye başladı...
    sadi'nin bir sözü vardır:
    -Acizin eline kuvvet verirsen;en başta acizin bileğini büker...

lütfen buranın kimsenin kafasına göre at koşturabileceği bir mekan olmadığını ispatlayın bize...
    sadece benim rahatsızlık duyduğumu sanmıyorum...
    diğer moderatörlerden yanıt bekliyorum...
    Happiness is a way of travelling,not a destination

Re: satanstoystore'un başlık kilitlemesi!

Orjinal yazı sahibi: littleclumsygirl
    benim kilitlenen başlığım yok ama satanstoystore sürekli olarak alakalı alakasız yerde başlık kilitlemeye başladı...

lütfen buranın kimsenin kafasına göre at koşturabileceği bir mekan olmadığını ispatlayın bize...
    Merhaba,
    Evet burası "kimsenin kafasına göre at koşturabileceği bir mekan"değil...o yüzden biz buradayız...biz kuralları uyguluyoruz..size ve üyelerimize tekrar kuralları hatırlatmakta fayda var..

LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ...HATTA KURALLARI TAM UYGULAMADIĞIMIZIN DA FARKINA VARACAKSINIZ...

İyi paylaşım dileklerimle..

KURAL1 : Foruma yazılan konular ve mesajların içeriği psikoloji, psikiyatri, pdr, ve eğitim alanlarının biri veya birkaçıyla mutlaka DOĞRUDAN İLGİLİ OLMALIDIR !

KURAL 2 : Siyaset, din, ırk ayrımı, gibi konuları, T.C Yasalarına aykırı konuları, kişi hak ve özgürlüklerine saldırı niteliğindeki konuları yazan üyeler, gereğinde uyarılır veya doğrudan üyelikleri kilitlenir ya da silinir. Ayrıca bu gibi yazılar tamamen yazan kişinin sorumluluğuna girer..!

KURAL 3 : Erotizm, küfür, genel ahlaka aykırı ve toplum huzurunu kaçırabilecek türden olan ve/veya küfür & hakaret içeren yazılar, manevi ve kutsal değerleri küçük düşürme amacı taşıyan resimler, şiirler, konu başlıkları, veya üye adları hemen kilitlenir ya da silinir..

KURAL 4 : Bu tür davranışlarda (KURAL-2 & KURAL-3) bulundukları tesbit edilen kullanıcıların; yaptıkları davranışa göre mesajları silinebilecek, ikaz alabilecek, forumdan uzaklaştırılabilecek, veya üyelikleri bütünüyle iptal edilebilecektir. Foruma mesaj yazan kullanıcıların IP bilgileri sistemde kayıt altına alınır. İlgili resmi makamlarca talep edildiğinde kullanıcıya ait bilgilerin bu makamlara verilmesinde tereddüt etmeyeceğimizi önemle belirtiriz.

KURAL 5 : Forumda kişisel problemler, tartışmalar, argo konuşmalar kesinlikle yapılamaz ! Özellikle birbirini tanımayan insanların lan, olummm gibi tabirlerle konuşması forumun genel terbiyesine aykırı hitap şekilleridir.. Foruma yazılan mesajların herkes tarafından okunulabileceği unutulmamalıdır ! Cevap yazdığınız kişi, bu tavrınızdan ve üslubunuzdan hoşlanmayabilir ! Cevap verdiğiniz kişinin bayan olma olasılığını da ayrıca düşünmelisiniz !

KURAL 6 : Önemli olan yazınızın içeriğidir ! Forum yazılarında dikkat çekmeye yönelik abartılı fontlar ya da yerli yersiz abartılı yüz ifadeleri kullanmak yasaktır ! Ancak yazınızın ekranda güzel görünmesi için abartıya kaçmadan renkli fontlar kullanabilirsiniz..

KURAL 7 : İmzanızda hertürlü reklam yasaktır ! Yine imzalarda abartılı ifadeler ve kendini öven ifadeler yazılamaz !

KURAL 8 : Almak istediğiniz nickler (kullanıcı adları) genel ahlaka aykırı olamaz.

KURAL 9 : Üyelerin yazı yazmadığı , foruma hergün girmediği gibi durumlarda bazı forum sitelerinin uyguladığı gibi ÜYELİKLERİ SİLİNMEYECEKTİR. Hiç bir üyemiz foruma yazı yazmak ve siteyi sık sık ziyaret etmek zorunda bırakılmazlar.

KURAL 10 : Admin ve Moderatörler, yazılan yazının konuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi, veya cevaplandırılması yöneticinin yetkisindedir.

KURAL 11 : Forum Yönetimi , aynı kişinin birden fazla Nick ile farklı kişilermis gibi görüş belirttiğini tespit ettiği durumunda, kişinin tüm mesajlari silinecektir.

KURAL 12: Mp3-film-ve diğer fikir ve sanat eserlerine yönelik , T.C. kanunlarının suç saydığı bu tip materyallerin yayınlanması, linklerinin verilmesi konuları yasaktır, forumda bununla iligili olarak geçmişte yazılmış mesajlar editlenecek yenileri ile ilgili durumlarda ise görevli arkadaşlar üyeyi uyaracak yada mesajı silecektir.

KURAL 13 : Ülke güvenliğini tehlikeye sokacak ve T.C. Anayasasının suç olarak nitelendirdiği bilgi-belge-video-resim v.s. konular hakkında topic açmak mesaj yazmak kesinlikle yasaktır. Aksi durumunda topic / mesaj silinir üye yapmış olduğu harekete göre uyarılır yada süresiz olarak forumdan banlanır.

KURAL 14 : Forumda yazılan bir yazı veya belgeyi başka forumda yayınladığı görülen üyeler , yazdıkları yerde alıntı olduğunu belirtmezlerse bunun tesbiti halinde kesinlikle üyelikleri silinecektir. Yine aynı şekilde PSİKOLOJİ PORTALI Forumu dışından alınan her bilgi birebir yada kısmen dahi olsa gönderilen mesajlarda , mesajın üstüne yada altına kaynak belirtme zorunluluğu vardır.

KURAL 15 : Forum içinde veya forum tarafından kaynak olarak gösterilen linklerde bulunan dosya ve dökümanlara rağmen kasıtlı olarak başka foruma yada upload sitesine çıkar amaçlı hiç bir link kabul edilmez, düzeltilir ve üye uyarılır.

KURAL 16 : Bu forumdaki üyelerin hareketleri ve mesajları kendi sorumluluklarındadır, şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

KURAL 17 : Yeni üye olduysanız hemen yazmaya başlamadan önce ilgilendiğiniz konunun, forumda daha önce yazılıp yazılmadığını kontrol ediniz.. Bunu forumda (arama) yaparak kontrol edebilirsiniz ! Tekrar konular açmamaya özen gösteriniz ! Benzer konuları tek başlık altında ekleyiniz ! Bu işlem hem forumda gereksiz görüntü kirliğini ortadan kaldırır hemde yazdığınız mesajların daha çok kişi tarafından okunmasını sağlar

KURAL 18 : Forum içinde Link vermek yasaktır ! Sadece konu ile alakalı durumlarda link verebilirsiniz ! Ancak yazdığınız link reklam niteliği taşımamalıdır.. Ve gerekirse Site Yönetisi tarafından size haber verilmeden editlenebilir..

KURAL 19 : Yazdığınız yazının yanlış veya eksik olduğunu farkettiğinizde, yazıyı editleyin ! tekrar yazmanıza gerek yok..! Konuya en son cevap verdiğiniz halde, "bir de şunu eklemek istiyorum diye yeni bir cevap yollamayın ! Bu hem forum veritabanını şişirecek hemde "cevap geldiğinde haber ver" seçeneğini işaretlemiş olan üyelerimize mail gönderileceği için aşırı mail trafiğine neden olacaktır..

KURAL 20 : Forumda kişiye özel başlık açılamaz ! Özel soru ve sorunlarınızı mail Ö.M gibi kişiye özel yöntemlerle halletmelisiniz !

KURAL 21 : Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır ! Doğabilecek herhangi bir problemden site yöneticileri ve site sahibi sorumlu tutulamaz !

KURAL 22 : Forum kuralları her an değiştirilebilir veya yeni kurallar eklenebilir. (Bu gibi durumlarda gerekli duyuru yapılır) Kurallardaki değişiklikler hemen geçerlidir ve itiraz edilemez !

KURAL 23 : Forum kurallarına uymayan ya da Forum Yöneticisi tarafından gönderildikleri kategori ile bağlantısı olmadığı düşünülen konular, yönetim tarafından herhangi bir uyarı yapılmadan değiştirilme, ilgili kategoriye taşınma veya tamamen silinme hakkına sahiptirler.

KURAL 24 : Internet ortamında 'bağırmak' anlamına geldiğinden, tamamında BÜYÜK HARF kullanılmış mesajların gönderimi yasaktır.

KURAL 25 : Forumda farklı derecelere ait kullanıcı sıfatları mevcuttur. Bu sıfatlar üyelerimizin gönderdiği mesaj adedine göre sistem tarafından otomatik olarak verilmektedir. Bilindiği üzere mesaj gönderimindeki amaç bilgi ve fikir paylaşımında bulunmaktır. Ancak; bu amacın dışında, sırf mesaj sayısını artırmak ve farklı bir dereceye ulaşmak maksadı ile mesaj gönderdiği tesbit edilen kullanıcıların mesaj sayıları ve kullanıcı dereceleri Forum Yöneticisi tarafından sıfırlanabilecek ve tekrarı halinde üyelikleri iptal edilebilecektir.

KURAL 26 : Mesajların, avatarların, imzaların, kullanıcı isimleri ve tanımlamalarının veya kişisel bilgilerin herhangi bir bölümünde ticari çıkar gözeterek ürün/firma tanıtımına yer verilemez. Forum dahilinde bir internet sitesi veya bir başka forum sitesi reklamı yapılamaz.

KURAL 27 : Forum yönetimi foruma gönderilen mesajları azami takip etmeye çalışsa da, mesajların bütününü gözden geçirmek mümkün değildir. Foruma yazılan bir mesajın sizi veya diğer kullanıcıları rahatsız ettiğini ya da forum kurallarına aykırı nitelikte olduğunu düşünüyorsanız, Moderatöre özel mesaj yollayarak, o mesajın yöneticiler tarafından incelenmesini sağlayabilirsiniz.

KURAL 28 : İnternet ortamında işlenen bir suçun, bir BİLİŞİM SUÇU olduğunu unutmayınız. BİLİŞİM SUÇUYLA ilgili ayrıntılı bilgiler için TIKLAYINIZ! ( http://www.e-psikoloji.com/bilisim_sucu.htm )

KURAL 29 : Forumu kullanmaya başladığınızda yukarıda belirtilen kuralların tümünü kabul ettiğinizi taahhüt ediyorsunuz!

KURAL 30 : İşbu forum kuralları PSİKOLOJİ PORTALI forum yönetimi ile üye arasında yapılmış bir sözleşmedir. PSİKOLOJİ PORTALI forum 'a giriş ve onu kullanım hakkı tanır. Burada ayrıca belirtilmemişse PSİKOLOJİ PORTALI forum 'la bir anlaşma yapılmamışsa, PSİKOLOJİ PORTALI forum sadece sizin ticaret dışı, bireysel kullanımınız içindir. PSİKOLOJİ PORTALI forum işbu sözleşmeyle ifade edilip kullanıcıya tanınanlar dışındaki bütün hakları elinde tutar. Üyeler ya da foruma kayıt yapmadan ve misafir olarak adlandırılan kişiler, PSİKOLOJİ PORTALI forum'da sunulan resim-yazı-dosya ve bilcümle materyali PSİKOLOJİ PORTALI forum admin’inin yazılı izni olmaksızın hiçbir şekilde kopyalayamaz, yayınlayamaz, değiştiremez, dağıtamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ve bunun için üçüncü kişilere yardım edemezler. Üye PSİKOLOJİ PORTALI forum’a kaydını tamamladıktan sonra ya da üyelik istenmeyen yerler için yukarıdaki zikredilen tüm maddeleri ve gerektiğinde yukarıdaki maddelerin kanunlar önünde geçerli olduğunu ve aksi davranışta bulunduğunda suçlu olduğunu şimdiden beyan ettiğini kabul eder.

Yorum

hayır yanılıyorsunuz siz.
      benim bildiğim portal tarihinin en fazla kilit vuran moderatörü LORDENdir, kulakları çınlasın.
      şunun şurasında STS ne kadar zamandır moderatörlük yapıyor ve kaç başlık kilitlemiş.
      sadi'yi tanımıyorum ama onun bir sözü ile
      hem STS yi hem de poraldaki herkesi "aciz" insanlar olarak lanse etmeniz de hiç hoş olmamış.
      sadi dedi diye kimse öyle olmaz.

Yorum

yaani mühür kimde ise Süleyman o diyosunuz helaaaal :?
        eğer kilitlenen başlıklara dikkat ederseniz genel ahlak kurallarına uygun olmayacak bi tarzda olmadıklarını anlarsınız...
        sadece anketvari açılmış şeyler...
        burası özgür bir platforma sanıyodum ve hala öyle sanmak istiyorum...
        lütfen forum kuralları yerine başlıkların niye kilitlendiğini yazarsanız daha mutlu olucaz...
        gerçekten rahatsız edici...
        ilksen'in moderatörlüğü süper ama satanstoystore kesinlikle 301,madde gibi çalışıyor...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cupido
          hayır yanılıyorsunuz siz.
          benim bildiğim portal tarihinin en fazla kilit vuran moderatörü LORDENdir, kulakları çınlasın.
          şunun şurasında STS ne kadar zamandır moderatörlük yapıyor ve kaç başlık kilitlemiş.
          sadi'yi tanımıyorum ama onun bir sözü ile
          hem STS yi hem de poraldaki herkesi "aciz" insanlar olarak lanse etmeniz de hiç hoş olmamış.
          sadi dedi diye kimse öyle olmaz.
          teşbihte hata olmaz...
          Sadi yi tanımıyosunuz...
          Sadi-i Şirazi...Bostan ve Gülistan'ın yazarı...
          Acizden kastımın aciz olmadığını siz de iyi biliyorsunuz...
          yaptığım benzetmelerin ardından paragraf açıp (benzetme) yazarım bundan sonra...

Yorum

Re: satanstoystore'un baþlýk kilitlemesi!

arkadaşa kesinlikle katılıyorum satan ve seyfettin beyin keyfi mesaj ve başlık silmelerinden. satanın kendi yorumunu yapıp başlıkları kilitlemesinden bıkkınlık geldi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sev__beni

arkadaşa kesinlikle katılıyorum satan ve seyfettin beyin keyfi mesaj ve başlık silmelerinden. satanın kendi yorumunu yapıp başlıkları kilitlemesinden bıkkınlık geldi
              Favorim İlksen'in moderatötlüğüdür...
              Tam yerinde tam zamanında müdahale ediyor...
              Kendi fikri haricinde kimsenin fikrine saygı duymayan bir moderatör sizi bilmem ama ben istemiyorum!

Yorum

gerçi satan hiç olmasa ben sildim diyebiliyor seyfettin bey kafasına göre siliyor ve sildiğine dair bir yazıda koymuyor. seyfettin bey ve satan iyiki hakim filan olmamış bu memlekete

Yorum

hayır siz gene yanılıyorsunuz;
                  süleyman kim ise mühür de ondadır.
                  süleyman, sultan süleyman...
                  yani kanun yapıp altına mühürünü vuran osmanlı padişahı.
                  tabi süleymanların korsanı türeyip mahmutpaşada lastik mühür yaptırınca süleymanlar çoğamış.
                  sonra olay "mühür kimde ise süleyman odur olmuş.
                  ye kürküm ye gibi bir şey yani;
                  mührün süleymanı sorulmaz gibisinden,, yani asıl olan mühürdür süleymanda kimin nesidir diyorsunuz, gayet hoş bu kezde koskoca osmanlı padişahını bir şeye benzetememişsiniz.
                  süleymanı biz dahil herkes biliyor da sadi kim ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sev__beni

Favorim İlksen'in moderatötlüğüdür...
                    Tam yerinde tam zamanında müdahale ediyor...
                    Kendi fikri haricinde kimsenin fikrine saygı duymayan bir moderatör sizi bilmem ama ben istemiyorum!
                    bencede şuan mevcut modların içinde en adaletli anlayışlı hoşgörülü kişi ilksen hanımdır

Yorum

sanırım sizde "böl parçala yönet " zihniyeti de hakim.
                      ne demek "ilksen moderatörlüğü"??
                      seyfettin moderatörlüğü,, sts moderatörlüğü...oohh.
                      osmanlı öncesi beyliklerin dönemine mi öykünüyorsunuz ?
                      kadirioğlu beyliği...
                      sadrioğulları,,pardon sadullahoğulları beyliği...
                      hiç hoş değil,, hiç;
                      portal bir bütündür parçalanamaz.

Yorum

hayır siz gene yanılıyorsunuz;
                        süleyman kim ise mühür de ondadır.
                        süleyman, sultan süleyman...
                        yani kanun yapıp altına mühürünü vuran osmanlı padişahı.
                        tabi süleymanların korsanı türeyip mahmutpaşada lastik mühür yaptırınca süleymanlar çoğamış.
                        sonra olay "mühür kimde ise süleyman odur olmuş.
                        ye kürküm ye gibi bir şey yani;
                        mührün süleymanı sorulmaz gibisinden,, yani asıl olan mühürdür süleymanda kimin nesidir diyorsunuz, gayet hoş bu kezde koskoca osmanlı padişahını bir şeye benzetememişsiniz.
                        süleymanı biz dahil herkes biliyor da sadi kim ?
                        sadi yi google dan arat bi zahmet öğren kim olduğunu...
                        hayır siz yine yanılıyorsunuz!!!!allahaşkına girişe bak...
                        yanıldığıma siz mi kara vereceksiniz?
                        siz yanıldın diyorsanız kesinlikle doğru birşey yapmışımdır!

Yorum

yaani mühür kimde ise Süleyman o diyosunuz helaaaal :?
                          eğer kilitlenen başlıklara dikkat ederseniz genel ahlak kurallarına uygun olmayacak bi tarzda olmadıklarını anlarsınız...
                          sadece anketvari açılmış şeyler...
                          burası özgür bir platforma sanıyodum ve hala öyle sanmak istiyorum...
                          lütfen forum kuralları yerine başlıkların niye kilitlendiğini yazarsanız daha mutlu olucaz...
                          gerçekten rahatsız edici...
                          ilksen'in moderatörlüğü süper ama satanstoystore kesinlikle 301,madde gibi çalışıyor...
                          Değerli üyemiz...
                          Tabi bizi isteyip istememeniz sizin sorununuz..bunun için admine PM gönderebilirsiniz,en doğal hakkınız....lütfen yukarıda yazılı olan kuralları okuyunda hep beraber tartışalım...

Mesela başka bir üyeye küfür etmek serbesttir diye bir kural var mı?
                          ayrıca küfür edilen üye bizim kankimiz mi?babamızın oğlu mu,kızı mı?
                          daha örnekleri çoğaltabiliriz...

Lütfen kuralları irdeleyelim...buyrun.

Yorum

kadirioğlu beyliği...
                            hiç hoş değil,, hiç;
                            yaw sende allah aşkına konunun başka yerinden anlamak bu olsa gerek

bu tiplerede uyuz olurum kendini bilmiş göstermek adına ne yazdığını bilmeyenler

Yorum

kadirioğlu beyliği...
                              hiç hoş değil,, hiç;
                              osmanlı öncesi beylik dönemleri mi?allahaşkına sizin tarih dersinize beden öğretmeni mi giriyordu?
                              portal bütünse bütünlük içinde davranılsın...
                              ve demokrasi uygulansın...

Yorum

İşleniyor...
                              X