Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Başlık kilitlenmesi...

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: littleclumsygirl
    Orjinal yazı sahibi: sev__beni
    tarvamatamıdır nedir sorunu nedir bilmem ama şuan zerre kadar umrumda değil

ne derdi varsada kendini ilgilendirir kimsedende nerde ne yazacağımın talimatını emrini alamam
    sev_beni'cim uğraşmasak travmatayla...
    sonuçta ne yaşadığını bilmiosun ya ondan...
    belki gerçekten ama gerçekten çok kötü şeyler yaşamıştır...
    senden ricam üstüne gitmemen...
    lütfen...
    bak lütfen de ekledim...
    ya tamam bu konuda haklısınızda ben bunu tanımam etmem hemen bana yok penisine sahip cıkamıyorsun yok sapık bilmem ne tonla laf saydı ben onla alakalı tek laf dememe rağmen.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: therapy25
      Orjinal yazı sahibi: sev__beni
      tarvamatamıdır nedir sorunu nedir bilmem ama şuan zerre kadar umrumda değil

ne derdi varsada kendini ilgilendirir kimsedende nerde ne yazacağımın talimatını emrini alamam
      evet insanların böyle gururlarına hitap etmeyi çok seviyorum sev beni... benim huyum bu... kahretsin.... bende de şöyle bir huy var ... karşımdaki kim olursa olsun hiç çekinmem emrederim....

bana bak kendi laflarının nereye vardığından bi haber olupta kendisine iyi davranılmadığını düşünüp bize sitem eden arkadaşım.... senin umurun nedirki orda olsak ne olur olmasak ne olur.... ne kaybederiz ne kazanırız.....

laflarımın moral bozucu etkisinden dem vuracağına kendi laflarının moral bozuculuğuna dikket et.... ha etmem dersen ben hiç etmem....

dilim yeri gelir kasap bıcağı olur.... gayet te keskin....

ve şöyle bir gerçekte var ki sen benim moralimi zerre kadar bozacak bir konumda değilsin ama ben bunu çok iyi de başarırım.....
      s.g

Yorum

ayyyyyy amma uzattınız heeeeeeeeeeeeeee :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Yorum

SUSUN VE BİR KERE OKUYUN ŞUNU LÜTFEN. :cry: :cry:

Güzele değil, güzel huya doyulmaz,
          Sevgi dolu yürek, asla yorulmaz,
          O cevher, sarrafta bile bulunmaz,
          Veliler hırkasıdır güzel ahlâk…

Yapılan iyilikler yüceltir seni,
          Hatayı affetmek büyütür seni,
          Öfkeye karşı durmak, kurtarır seni,
          Yuvanın binasıdır güzel ahlâk…

İnsanı insan yapan haysiyeti,
          Edeb-hâyâ, iffetle fâzileti,
          Özünde ilim, irfan, hakikati,
          İslâm’ın manâsıdır güzel ahlâk…

Peygamberi örnek alır insanlık,
          O’nunla aydınlanır her karanlık,
          Devâ bulur ruhlar, kalmaz hastalık,
          Kalplerin cilâsıdır güzel ahlâk…

Yapmışsın her yerde nefsinle talan,
          Çok malda haram var, çok sözde yalan,
          Hani nerde? Hayırdan başka kalan,
          Cennetin kapısıdır güzel ahlâk…

Zayıfa zulmetmek kudret değildir,
          Makama güvenmek kuvvet değildir,
          Maddeye esâret, necât değildir,
          İmanın esasıdır güzel ahlâk…

Sakın, dünya sevdâsına kapılma!
          Nefsinin yaldızına hiç aldanma!
          Yârdan geçerek, ağyâra sarılma!
          Ecdâdın mirâsıdır güzel ahlâk…

Sevgi, saygı, erdem hâkim olunca,
          Sadâkat, hoşgörü, hikmet bulunca,
          Kalbimiz imân, ihlâsla dolunca,
          Mevlâ’nın rızâsıdır güzel ahlâk…

Yorum

Orjinal yazı sahibi: littleclumsygirl
            Orjinal yazı sahibi: odyssey
            Orjinal yazı sahibi: satanstoystore

hem ayrica onun modluk suresi oldukca uzun... yani ben de eger Lorden kadar modluk yaparsam sanirim STS konusu daha da tartisilir.

...hmm bak bu kısmı ilginç olmuş. plana, programa dayalı mı yürüyor bu kilit işleri. vukuatın vuku bulmasına gerek de yok yani. oysa siz bir hayli karşıydınız bu kilit hususuna. keser döner sap döner, gün gelir hesap döner misali yani. değişen nedir? sanırım "değişmek'in" dışında her şey...

Satanstoystore konusu uzun süre tartışılacak bi konu değil normalde...
            benim hayatımın tek saniyesini bile alamazsın ama işte...
            ne yazıkki eskiye rağbet olmuş ve bit pazarına nur yağmış...
            amacın tartışılmaksa tartışılırsın...
            amacın dikkat çekmekse dikkat çekeceğin gibi...
            nasıl ki şemsiyesini kafasının üstünde tutan birini garipsemiyoruz ama aynı kişi şemsiyesini belli bir yerine koyup da gezse tartışırız hakkında konuşuruz ...aynen öle...
            yani sen Lorden kadar uzun zaman harcarsan modlukta ve tartışılmak istersen tartışılırsın...
            kimse memnun olduğu idare sistemi hakkında şikayet etmez ama ne zamanki "herkes kafasına göre at koşturursa" o zaman şikayet edilir...
            bu budur...
            Satanstoystore u could only be Satan's toy, not something else!!!
            Yep, you are so darn right L'il Clumsy Girl! I wonder if anyone could've ever possibly come close to such a medieval mind-set as you have just happened to declare..... By the way, ben saniyordum ki siz batiyi pek sevmezsiniz..... tabii insan dusunuyor..... ister istemez..... elinde olmadan...... "Seytan isi" konusu en son baktigimda Osmanlilar'da kalmisti.... Siz yaninizda tasimissiniz bu yuzyila..... Lutfen Turkce tartisalim bu arada...... Eger yabanci lisan gereken is basvurusunda kullanilmak uzere CV'nize ekleyecekseniz de merak etmeyin, Portalin bu konuda bir TOEFL turunden puan verme yetkisi yok. Bu konuda da ayrica uzgunum L'il Clumsy Girl.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cupido
              hayır yanılıyorsunuz siz.
              benim bildiğim portal tarihinin en fazla kilit vuran moderatörü LORDENdir, kulakları çınlasın.
              şunun şurasında STS ne kadar zamandır moderatörlük yapıyor ve kaç başlık kilitlemiş.
              sadi'yi tanımıyorum ama onun bir sözü ile
              hem STS yi hem de poraldaki herkesi "aciz" insanlar olarak lanse etmeniz de hiç hoş olmamış.
              sadi dedi diye kimse öyle olmaz.

Lorden'a satasmayalim efendim, meslektasim olur kendisi, iyi insandir, giyabinda dedikodu yapmayin..... hem ayrica onun modluk suresi oldukca uzun... yani ben de eger Lorden kadar modluk yaparsam sanirim STS konusu daha da tartisilir.

Sadi kim bu arada? Ben neden bilmiyorum? Guya mod olacagim ama Sadi'den haberim yok..... Asil simdi utandim...... 8O

Bence modlar secim propagandasi yapmalilar, "Benim modlugumda bu portalda soyle boyle yapacagim" gibilerinden.....
              sayın sts ben kimseye sataşmadım ki.
              ikincisi size katılıyorum,, modlar seçim propoğandası yapmalılar.
              mesela benmod olsam;
              ben kesinlikle imalı yazışmalara izin vermem.
              kilitlemem belki ama silerim üyenin yazdığını,
              kıvransın dursun,
              kimsenin kimseye yüzyüze iken söyleyemeyeceği lafı sanalda diye isaletmesinin anlamı yok.
              kimse kimsenin değerlerini aşağılayamaz,
              ki bu en geniş kabul gören bir değer (mesela din adına bile olsa)
              muhatabı da bir kişiden oluşan bir azınlık bile olsa.
              ben mod olsam tüm değerlere, inançlara ve fikirlere hakaret ve aşağılama içermedikleri sürece eşit dururum.
              ama şöylesi bir mantığı asla kabul edemem;
              "biz çoğunluğuz,, biz asli tarafız,, öbürü de kim ki,, dünki çocuk,, 3- 5 kişi"...
              çünki demokrasi kişilerin kelle sayıları ile ilgili bir ideoloji değildir.
              demokrasi bir yönetim anlayışıdır ve temsiliyetten tutun da yaşama ve yayma haklarını da içerir.
              domokratik bir yönetim, tüm inançlara, tüm ırklara, tüm değerlere eşit olanaklar sunmak ile sorumludur.
              hiç bir grup içerisinde yer alan kişi kendi grubunun değerlerini diğerlerinin değerlerinden üstün tutamaz.çünki bu diğerini aşağılaması anlamını içerir.
              hiç bir kimse kendisinde fütursuzca herkesin kişiliğine dönük eleştiri yapabilecek hakkı göremez.
              bunlar olursa başlıklar kilitlenir,, yorumlar silinir,, üyelikler iptal edilir.
              ben mod olsam bu ilkelere dikkat ederim.
              bence STS de bunlara dikkat ediyor.
              arkadaşlar moderatör gelişen tartışmaları yöneten kişi anlamında düşünürsek, bu tür yetkilerini de tanımak zorundayız.
              somut bir tartışma yürütmek isteyen varsa tartışabilirim;
              yani "şu balık kitlenmiş; kitlenme nedenini şu açılardan gereksiz görüyorum" gibi.
              yoksa bir kimseye kızmış olmanız o kişiyi başkasının gözünde haksız yapmaz.
              sevmiş olmanız da başkalarının gözünde haklı yapmaz.
              little girl kızmış anlaşılan STS ye.
              kızabilir.
              ama başlık açarak tartıştırmaya çalışması doğru değil,
              zira tartıştırdığı somut bir olay yazmamış.
              admine kızıyor.
              moderatörün birine ikisine kızıyor,
              ilkseni seviyor.(yanlış anlaşılmasın ilksen benim de sevdiğim bir kişi)
              olabilir onun kendi duygularıdır ama bizim bu kişileri little girl üzerinden tartışmamız bigi bir zorunluluğumuz yok.
              mesela ben mod olsaydım bu başlığın somut örnek üzerinden bilimsel olarak tartışılmasını önerirdim.
              bunu sağlayamazsamda kilitlerdim,, ne var bundan daha doğal olabilecek.

Yorum

1 senedir burdayım en sevdiğim mod ilksen hanım herkesi her kesimi kaile alan özel mesajlarla gönlünü alan bir moddur kendisi ve benimde birçok kere zor zamanlarımda gönlümü alan mesajları olmuştur.seni çok seviyorum ilksen hanım insan olarakta bir numarasın mod olarakta.sadece çok seviyorum ilksen hanımı ona burdan belli edemediğim sevgimi sunmak istedim.bir tanesin sen.

Yorum

hayır yanılıyorsunuz siz.
                  benim bildiğim portal tarihinin en fazla kilit vuran moderatörü LORDENdir, kulakları çınlasın.
                  şunun şurasında STS ne kadar zamandır moderatörlük yapıyor ve kaç başlık kilitlemiş.
                  sadi'yi tanımıyorum ama onun bir sözü ile
                  hem STS yi hem de poraldaki herkesi "aciz" insanlar olarak lanse etmeniz de hiç hoş olmamış.
                  sadi dedi diye kimse öyle olmaz.

Lorden'a satasmayalim efendim, meslektasim olur kendisi, iyi insandir, giyabinda dedikodu yapmayin..... hem ayrica onun modluk suresi oldukca uzun... yani ben de eger Lorden kadar modluk yaparsam sanirim STS konusu daha da tartisilir.

Sadi kim bu arada? Ben neden bilmiyorum? Guya mod olacagim ama Sadi'den haberim yok..... Asil simdi utandim...... 8O

Bence modlar secim propagandasi yapmalilar, "Benim modlugumda bu portalda soyle boyle yapacagim" gibilerinden.....
                  sayın sts ben kimseye sataşmadım ki.
                  ikincisi size katılıyorum,, modlar seçim propoğandası yapmalılar.
                  mesela benmod olsam;
                  ben kesinlikle imalı yazışmalara izin vermem.
                  kilitlemem belki ama silerim üyenin yazdığını,
                  kıvransın dursun,
                  kimsenin kimseye yüzyüze iken söyleyemeyeceği lafı sanalda diye isaletmesinin anlamı yok.
                  kimse kimsenin değerlerini aşağılayamaz,
                  ki bu en geniş kabul gören bir değer (mesela din adına bile olsa)
                  muhatabı da bir kişiden oluşan bir azınlık bile olsa.
                  ben mod olsam tüm değerlere, inançlara ve fikirlere hakaret ve aşağılama içermedikleri sürece eşit dururum.
                  ama şöylesi bir mantığı asla kabul edemem;
                  "biz çoğunluğuz,, biz asli tarafız,, öbürü de kim ki,, dünki çocuk,, 3- 5 kişi"...
                  çünki demokrasi kişilerin kelle sayıları ile ilgili bir ideoloji değildir.
                  demokrasi bir yönetim anlayışıdır ve temsiliyetten tutun da yaşama ve yayma haklarını da içerir.
                  domokratik bir yönetim, tüm inançlara, tüm ırklara, tüm değerlere eşit olanaklar sunmak ile sorumludur.
                  hiç bir grup içerisinde yer alan kişi kendi grubunun değerlerini diğerlerinin değerlerinden üstün tutamaz.çünki bu diğerini aşağılaması anlamını içerir.
                  hiç bir kimse kendisinde fütursuzca herkesin kişiliğine dönük eleştiri yapabilecek hakkı göremez.
                  bunlar olursa başlıklar kilitlenir,, yorumlar silinir,, üyelikler iptal edilir.
                  ben mod olsam bu ilkelere dikkat ederim.
                  bence STS de bunlara dikkat ediyor.
                  arkadaşlar moderatör gelişen tartışmaları yöneten kişi anlamında düşünürsek, bu tür yetkilerini de tanımak zorundayız.
                  somut bir tartışma yürütmek isteyen varsa tartışabilirim;
                  yani "şu balık kitlenmiş; kitlenme nedenini şu açılardan gereksiz görüyorum" gibi.
                  yoksa bir kimseye kızmış olmanız o kişiyi başkasının gözünde haksız yapmaz.
                  sevmiş olmanız da başkalarının gözünde haklı yapmaz.
                  little girl kızmış anlaşılan STS ye.
                  kızabilir.
                  ama başlık açarak tartıştırmaya çalışması doğru değil,
                  zira tartıştırdığı somut bir olay yazmamış.
                  admine kızıyor.
                  moderatörün birine ikisine kızıyor,
                  ilkseni seviyor.(yanlış anlaşılmasın ilksen benim de sevdiğim bir kişi)
                  olabilir onun kendi duygularıdır ama bizim bu kişileri little girl üzerinden tartışmamız bigi bir zorunluluğumuz yok.
                  mesela ben mod olsaydım bu başlığın somut örnek üzerinden bilimsel olarak tartışılmasını önerirdim.
                  bunu sağlayamazsamda kilitlerdim,, ne var bundan daha doğal olabilecek.

Somut olarak tartisilmasini takip edebilmek icin bu isi profesyonel olarak yapip, gunde 8-9 saat araliksiz portali takip edebilmek gerekli. Modlar amator, kimsenin maddi kazanci yok buradan. Elimizden geldigince temiz tutmaya calisiyoruz ama satir satir okumak, hele ki uyeler arasindaki husumetin gecmisini bilmek, kimin acaba ne zaman ne ima ettigini her seferinde anlamak gibi bir luksumuz yok. Bahsi gecen ve benim kilitledigim 2 baslik var bugun:

1. Kadinlarin ozgur secimini ankete sunan bir baslik. Evet, tekrar acilirsa tekrar kilitlenir. tarafimdan, ya da bir baska mod tarafindan, hic fark etmez. Teshircilik incelebilir, psikoliji portali bunun yeridir. Ancak, "bazi kadinlarin ciplak gezecegi" ve bunun degerlendirilmesi seksist bir yaklasimdir.... Sahislarin kiliklari kiyafetleri ozgur secimleridir, kimse nudistlere de satasamaz burada, turban kullananlara da. Esitlik budur, ve her iki durumda da basliklar kilitlenecektir. Kusura bakilmasin.

2. Ikinci baslikta benim adima ozel olarak acilmisti. Eger bu kadar sikayet yazilacagina, zahmet edilip de portal kurallari okunmus olsaydi (ki portal kurallari da Ingilizce degil, Turkce); orada acik ve net olarak kisiye ozel baslik acilmasinin YASAK oldugu gorulurdu. Ancak tembelligin sonuclarinin bu sekilde magazinsel olarak portalda yer kaplamasi da herseyden ote, KOMIKTIR. Bir zahmet okuyun kurallari.

Sanirim bu baslik da amacina ulasti, baslik sahibi uye sordugu sorularin cevabini aldi. Portal kurallarinin yine sirasi geldi; kisisel problemlerinizi PM yolu ile cozun lutfen. Portala yeterince bolum var..... ancak magazinsel konular ile ne bizim vaktimiz harcayin, ne de kendinizin.

Ikili atismalar yine almis basini gitmis..... Izninizle tekrar kilit efendim...

Herkese iyi aksamlar.

Yorum

İşleniyor...
                  X