Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Acizin eline kuvvet verirsen;en başta acizin bileğini büker.

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

mod lar şikayet ediliyor. yine aynı modlar gelip konuyla ilgili kararı açıklayıp kilidi vuruyor

sitenin bir admini var mı? online olabilen.

Yorum

Sevgili Bonniecik!

21. yüzyılda hala kıyafetleri tartışıyoruz demişsin, tabii ki onları tartışacağız.

Kıyafeti olmayan bir kişinin (erkek olsun kadın olsun) nesini tartışacağız?

Yorum

Çok güzel sözdür bu McBusiness...çok severim bende...
        ve kesinlikle bu portala da çok yakışıyor...
        STS u başarılı bulanlara inanamıyorum...
        Sen herkesi kör alemi sersem mi sanırsın die bi beyit vardı...
        valla satantoystore da öle...
        herkesi kör alemi sersem sanıyor...
        tek kişiye uygulanan adalet adalet değildir...
        buna dayanamamamın nedeni gerçek hayatta da böyle tipler olması.
        Happiness is a way of travelling,not a destination

Yorum

Yaptığım şey tehdit değil şuydu: Normalde bir insan ciddi bir yanlış yaparsa azıcık insanlığı varsa bile bunu bire süre sonra farkedip kabul eder.Fakat kişinin bakış açısı eğer iğnenin ucu kadar durupta yaptığı davranışın çirkinliğini ve aciziyetini tartamayacak kadar sefilse ve hala 5 yaşındaki şımarık bir çocuğun edası ile yaptığı şeye devam ediyorsa ve kimse onu durdurmuyorsa birinin bunu yapması gerek çünkü karşınızdaki kişinin o noktada hitap edebileceğiniz bir mantığı yoktur.Herhangi bir konuda haklı çıkma dürtüsü o kadar ağır basmıştır ki aslında hiç alakası olmayan ve aslında kendininde inanmadığı ve gerçeklede (gerçekte) ilgisi olmayan bir şeyi sizin üzerinize yapıştırabilmektedir.Ben hiçbir ortamda bundan daha ucuz bir davranışa tanık olmadım.

Yorum

Senin zevkine kim hakaret ediyor ya dostum?

Senin zevklerini ortaya süren kim?

Sen niye alınıyorsun öyle kendi kendine?

Yorum

Çünkü, aslında hiç umurumda olmamasına rağmen beni bütün siteye sapık ilan ettin.= Buda şerefsizliğin püsküllüsüdür.Dahası durup özürdileyeceğin yerde kendini haklı çıkarmak için bir sürü başka şeyden bahsettin; ki konu açılırkende konuştuğumuz konuyla hiçbir ilgisi yoktu.Herhangi bir konuda savını geçersiz kıldım diye atlayıp başka bir başlıkta böyle bir çirkinlik yaptın, ki yine bahsi geçen şey konuşulurken asla üzerinde durduğumuz yada sorun teşkil eden bir şey değildi.Sen insanlıktan nasibini almamışsın, bu kadar. Eğer ben mod olmuş olsaydım o anda seni o rumuzla burada bir sn tutmazdım çünkü bununla boy ölçüşebilecek daha çirkin bir davranış yok kanımca.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bonnie
                Orjinal yazı sahibi: McBusiness
                Sevgili Bonniecik!

21. yüzyılda hala kıyafetleri tartışıyoruz demişsin, tabii ki onları tartışacağız.

Kıyafeti olmayan bir kişinin (erkek olsun kadın olsun) nesini tartışacağız?
                kıyafet kelimesi demek istediğimin tam anlaşılamamasına neden olmuş. o zaman şöyle söyleyeyim: 21. yüzyılda hala insanların giyim zevkini ve kıyafetinden taşan et parçasının oranını tartışıyoruz. oysa burası bir psikoloji sitesi, tartışalacak çok daha önemli konular var. 2 gündür girmiyordum, bir açtım ilgilendiğim bütün başlıklar gitmiş sürekli bu kıyafetten gözüken et tartışması yer almakta. utan. verici birşey bu. üstelik yazanlar da hiç düşünmüyor sitede böyle giyinen birileri olabilir belki diye. şahsen ben açık giyinmeyi seviyorum. neden 2 gündür benim kıyafet tercihim tartışılmakta ve toplumsal bir sorun diye damgalanmaktayım? kimse bunu cevabını veremiyor. veremez de zaten. buna cevap verilmez anca kıvırılır, yok kadınla alakası yokmuş da yok cinsiyetçi değilmiş de. tamam olmasın, geçtim onları, benim zevkime hakaret. sadece bu bile yeter.

FARKLI OLANA SAYGI LÜTFEN! birgün siz de bu muameleye maruz kalabilirsiniz.
                Farklı olana saygı mı?????
                bunu siz mi söylüyorsunuz????
                sen kendin gibi olmayanların hepsini aşağılarken de aynı sözü söyledik ama olmadı olmuyo işte...
                arkadaşım baktın başlıktan memnun değilsin yaz yazma altına ki sinirin bozulmasın...
                sen manava gittiğinde envai çeşit sebze meyve görüp hepsinden almak zorunda hissediyomusun kendini...
                hayır sanırım sadece ihtiyaç duydğunu istediğini alıyosundur...sen bile...
                aynı mekanizmayı burda da uygula...
                bırak insanlar ne tartışırsa tartışsın karışmayın bi ya...
                kimsenin senin zevkine hakaret fln ettiği yok...
                sen ve senin gibler diyip bir familyaya ayırmıştım seni zaten...
                böylesiniz hep böyleydiniz hep böyle olacaksınız...
                benim giyim tarzım da açık ama ben alınmıyorum böyle şeylerden niye alınayım?
                fikirlere saygı derken önce kendi fikirlerinden başla...

Yorum

Konuyla ilgisiz bu kadar şey yazdıktan sonra satan'la ilgili fikrimide belirteyim.Mod teklifini kabul edeceğini beklemiyordum ama sevindim ve sonuna kadar da destekliyorum.Diğer yandan bazen öyle yada böyle bazı başlıklar kilitlenecek, bunun için uygun bir formülde yok.Birilerine doğru gelen şeyler birilerine her zaman yanlış gelecektir, yada tam tersi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: adrenalin
                    Orjinal yazı sahibi: esin cicek
                    bence açık diyeyim satana mod luk vermek bi saçmalık.çocuk oyunu sanıyor gibi burayı.
                    ahkam keser,istediğine kilit vurur
                    biz başka modlarda gördük.ilksen gibi..
                    arıyorum onu ben
                    yüzde 1500 katılıyorum...
                    en iyi mod ilksen!
                    sts çocuk oyunundan ziyade babasının çiftliği sanıyor!
                    lütfen arkadaşlar buranın muadili bi site varsa söyleyin oraya geçelim!

Yorum

Bak bakalım öyle mi görünüyorSenin yaptığın çirkinliğe verdiğim hassasiyet aslında senin çirkinliğini sana göstermekti başlangıçta,ama ben senin üzerindeki kendine kapadığın bufalo derisinin bu kadar kalın olduğunu ve kendinden bu kadar kaçabildiğini bilmiyordum.Hala bu noktada bile verdiğin cevaplara bak."İşte bu kadar" Başka bir şey yok söylenecek.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bonnie
                        Orjinal yazı sahibi: viajante
                        Bak bakalım öyle mi görünüyorSenin yaptığın çirkinliğe verdiğim hassasiyet aslında senin çirkinliğini sana göstermekti başlangıçta.Ama ben senin üzerindeki kendine kapadığın bufalo derisinin bu kadar kalın olduğunu ve kendinden bu kadar kaçabildiğini bilmiyordum.Hala bu noktada bile verdiğin cevaplara bak.İşte bu kadar" Başka bir şey yok söylenecek.
                        dediğin şeyleri kabul etsem ne değişcek? rahatlayacaksan tamam öyle bir insanım ve öyle davrandım. kendimi savunmam gereken bir durum vardı ortada. kendimi koruyacaksam çirkinleşebilirim. bu konuda bir sorun göremiyorum açıkcası.
                        Çirkinleşebilirmisin?
                        Daha çirkin bir versiyonunda var mı senin?Ben çoktan limiti aştığını sanıyodum ama!

Yorum

İşte bu tam oldu10 numara.Kendini savunduğun konu da sözde bir gözlem ve benim karşı fikirlerim.Süper.

Yorum

Tamam, yeter artik bu kadar tiyatro ve komedi.

STS'yi sevenler ve sevmeyenler...... Ne de olsa herkesi memnun etmek mumkun degil.

Ancak, burasi PSIKOLOJI PORTALI....... Magazin portali degil. STS'nin bugun nereyi kilitledigi, ne dusundugu, vs tartismasinin mekani hic degil.

Boyle bir platform var faydalanmaniz icin..... Lutfen maksimum fayda icin caba gosterin...... Laf kalabaligi icin degil. Benim ve diger modlarin eger gunde net 2 saati varsa, bunun gibi magazinsel konularla ne bizim vaktimizi harcayin, ne de kendinizin. Paylasim yapmak icin buradasiniz, hayatin yukunu hafifletmek icin. Anonim olmak bunun icin buyuk bir firsat.... buyrun sevgili uyeler, bu platformu bunun icin kullanin lutfen. Amacinin disinda degil.

Hakkimda sikayetiniz varsa da Admin'e PM ile belirtin, sikayetleriniz gozden gecirilecektir.

Ancak, bu portaldan herkesin esit faydayi saglayabilmesi icin de KURALLAR var.... Bunlara uyulacak. Kilit taraftari degilim, bir cok tartismada sadece uyeleri uyarmayi tercih ediyoruz...... despotluk hos degil, gardiyanlik amacimiz degil. Ancak, bunun gibi magazinsel ortam yaratilmasi bu Portalin amacini asiyor...... Bu ve bunun gibi magazinsel dedikodu basliklari kilitlenecek, ve silinmeye devam edecektir.

Ikili atismalarda konu sahis bazina indigi anda buna tavrimiz kesin ve aciktir. Ayrimcilik; cinsiyet, irk, etnik koken, din, kilik-kiyafet...... bunlara izin verilmiyor...... Cogunluk ve azinlik diye bir durum yok bu portalda..... Herkes esit... kimse bir cins icin anket acamaz, otekilestiremez. Kimse kimsenin giyimini, tercihlerini anket haline getiremez. Daha once de belirttim, yine belirtiyorum; carsaf giyen de ciplak gezen de burada esittir ve secimler otekilestirilmeyecek. Buna kesin ve net olarak tavrmiz budur. Teshircilik konusu psikolojide vardir, ve eger tartismak istenilen bu ise, buyrun ve acin basligi..... kadin ve erkek icin. Asla, taraflardan sadece birinin secimleri masaya yatirilamaz, kusura bakmayin.

Bir cok uyemiz, bir cok problem var tartisilacak. Uyeleri rahatlatmak amacli olan bir platformda, hic bir grup icin ayrimcilik olamaz. Bunu gordugumuz anda kilit ve silinme zaten kacinilmazdir..... Simdiye kadar aciklama yapma geregi duyduk, ancak lutfen portal kurallarini okuyun bir zahmet...... Ne birbirinizi, ne de yonetimi magazin icin yipratmayin. Portali amacinin disinda kullanmaya kalkmayin.

Herkese iyi paylasimlar.....

Yorum

İşleniyor...
                            X