Duyuru

Collapse
No announcement yet.

şikayetçiyim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• şikayetçiyim

bari bende bir kaç şikayette bulunayım...

benim şikayetim site ile veya modlarla alakalı değil site üyeleri hakkında...

hayat tecrubem gereği burda hastalıkları veya tamamen tatmin duygusu nedeniyle senaryo yazan birçok insanın olduğunun farkındayım bu insanların senaryolarına alet olanlardan olaya tarafsız olma yerine kendinide o senaryonun bir parçası yapan üyelerden şikayetçiyim...

psikolojik rahatsızlıklarını duygu sömürüsü yaparak duygularını tatmin etmeye çalışanlardan şikayetçiyim...
    "unutulmamalıdırki burası duygu sömürüsü yeri değil bir nebze diğer arkadaşların tecrube ve bilgilerinden yararlanma forumu olsa gerek "

yazıları ile kendilerini hayatlarında ulaşamadığı mertebe ve eğitim seviyesinde göstermeye çalışanlardan şikayetçiyim...
    "bu şahıslarda ne hikmetse yazıları ile sizden daha üstünüm daha kültürlüyüm daha bilgiliyim daha eğitimliyim imajı çizerek kendilerini tatmin etmektedirler gerçi buda bir psikolojik hastalık sayılabilir....."

intihar ettim, edeceğim diyenlerden şikayetçiyim.....
    "intihar eden 1 kez eder ve hayatta olmaz zaten.... olsada bunu övünülecek bir şey gibi veya duygu sömürüsü aracı yapmaz"

burdaki tüm üyelerin psikolojik rahatsızlığı olma ihtimalini ve kimin rahatsızlığı ne boyutta olduğu düşünülmeden yazı yazan arkadaşlardan şikayetçiyim....

olaylara hep kendi penceresinden bakan olayı birde tersine çevirip düşünmeden yorum yapan arkadaşlardan şikayetçiyim.....

diğer forum üyelerinin kendini forumun kahyası sanan bir kaç kişiye meydanı bırakmasına şikayetçiyim......

sana yanlış yapanın alnını karışlarım. :!:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: GTO
      dostum neden bilmiyorum ama bu forumda şuan en sevdiğim üyelerden birisin. ve desteğin için tşk ederim herzaman yanında olduğumu bil

Yorum

arkandayım korkma sev-beni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sev__beni
          Orjinal yazı sahibi: GTO
          dostum neden bilmiyorum ama bu forumda şuan en sevdiğim üyelerden birisin. ve desteğin için tşk ederim herzaman yanında olduğumu bil

sağol dostum çok iyisin...beni sevmeyen ölsün :lol:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: forte-donna
            bu da bir hastalık belirtisi işte sev-beni...

sev beni severim seni....forte-donaa ne demek portekizmisiniz yoksa?

Yorum

İsabetli bi yazı olmuş Dikkat edilmeden yazılan kelimeler haddinden fazla zarar verebilir insanlara sırf bu yüzden bi mesajımı sildim :

Yorum

sev__beni, yazdıklarına katılıyor ve seni destekliyorum
                Ya bir yol bul ya bir yol ac ya da yoldan cekil.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: forte-donna
                  güçlü kadın demek italyanca
                  peki güçlü bir kadınmısınız

Yorum

Re: şikayetçiyim

Orjinal yazı sahibi: sev__beni

psikolojik rahatsızlıklarını duygu sömürüsü yaparak duygularını tatmin etmeye çalışanlardan şikayetçiyim...
                    "unutulmamalıdırki burası duygu sömürüsü yeri değil bir nebze diğer arkadaşların tecrube ve bilgilerinden yararlanma forumu olsa gerek "

yazıları ile kendilerini hayatlarında ulaşamadığı mertebe ve eğitim seviyesinde göstermeye çalışanlardan şikayetçiyim...
                    "bu şahıslarda ne hikmetse yazıları ile sizden daha üstünüm daha kültürlüyüm daha bilgiliyim daha eğitimliyim imajı çizerek kendilerini tatmin etmektedirler gerçi buda bir psikolojik hastalık sayılabilir....."

...bu iki maddede, şikayetçi olarak değil de, tuhaf bulur bir şekilde katıldığımı söyleyebilirim.

özellikle bu kısım;

"yazıları ile kendilerini hayatlarında ulaşamadığı mertebe ve eğitim seviyesinde göstermeye çalışanlar"...

şikayetçi değilim ama, çok hoş durmadığı kesin... fakat dediğin gibi de olabilir, psikolojik bir rahatsızlık. "tüm konulara hakim, şiddetli otorite sahibi, kültür deryası, renkli harf ve ünlem ile göze sokma saplantılı, sanrılı, psikoprofesörizm sendromu" olabilir...
                    küçük dere, denize ulaşınca; şaşırır işte...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: adrenalin
                      sev__beni, yazdıklarına katılıyor ve seni destekliyorum
                      tşk ederim arkadaşım

Yorum

hayatımdan şikayetçiyim polisler tutuklarmı acaba

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hodmaynssmoyh
                          hayatımdan şikayetçiyim polisler tutuklarmı acaba

mümkün değil...

Yorum

Re: şikayetçiyim

[quote="bonnie"]
                            altına cevap yazmadığın hiçbir başlık kalmasın diye mi uğraşıyosun?
                            sende mi mod olma heveslisisin yoksa helva dövücünün hık diyicisi?
                            Happiness is a way of travelling,not a destination

Yorum

son derece isabetli tespitler sev_beni, kesinlikle sana katılıyorum!

Yorum

İşleniyor...
                              X