Duyuru

Collapse
No announcement yet.

FOrumdan çıkılmıyor

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• FOrumdan çıkılmıyor

Ne yapıp etdiysem siteden bir türlü çıkamadım internet explorer simgesinin üzerine geldim sağ tıkladım özelijklerden içeriği sildim çerezleri sildim hala üye adımı ve şifremi hatırlıyor ilk defa oldu böyle birşey nası yapacaz?
    Her şey güzel olacak...

...ana sayfadayken forumları tıklayın, sayfa açılınca sağ üstte çıkış var, onu tıklayın çıkar.
    küçük dere, denize ulaşınca; şaşırır işte...

Yorum

Çıkmıyor öyle
      Her şey güzel olacak...

Yorum

...ikinci bir explorer açık olabilir, görev yöneticisinden, IEXPLORER.exe leri tümden sonlandırın... ya da bir spyware taraması yaptırın. normal şartlarda çıkması gerekir.

Yorum

sık kullanılanlardan foruma girince üye adını ve şifreni hatırlıyor
          Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: masum528
            sık kullanılanlardan foruma girince üye adını ve şifreni hatırlıyor
            o zaman farkında olmadan, şifre ve kullanıcı adını hatırla demiş olabilirsin. IE ayarlarını sıfırla başa döner.

Yorum

masum tüm arama geçmişini sil özelliklerden düzeliyor kardeşim. Bendede daha önce olmuştu bu sorun.
              Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

boşver masumum ya
                dursun canım
                bende çok oluyo öyle şimdide ellemıyom tektek yazacvağına gırerken hazır duruyo işte kolayca gır napacan

Yorum

Belki pc'yi birden fazla kişi kullanıyordur zifir, belkide masum işyerindeki pc için soruyordur.
                  Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

zifir işyerinde ben yokken sıkıntı olmasın diye ve ben işteyken evde kardeşim girebilir onun üçün şey etmiştim
                    sevde_ ablacım zaten hep öyle çıkış yapardım ama artık öyle de bir işe yapamıyor bütün arama bilgilerini tanımlama dosyalarını silmeme rağmen hala tanıyor pcden az çok anlayan biri olarak şaşırmış durumdayım
                    Her şey güzel olacak...

Yorum

Sık kullanılanlardan forumun adresini sildim, google a sitenin adını yazıp öyle giriyorum artık
                      Her şey güzel olacak...

Yorum

İşleniyor...
                      X