Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Artık Yeter!

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Artık Yeter!

Selamlar,

therapy25 ve diğerlerinden başlamak üzere bi sürü kişi varlığımdan rahatsız.

Bu forumun kurallarına aykırı bişey mi yapmışım?

Kime zarar vermişim.

Son kabahatim Cyber-Warrior üyesi olmakmış.

Siteyi hackleyecekmişim.

Siteye zarar verecek adam bu kadar insana yardım edermi?

admine daha bugun sitenin güvenliğiyle ilgili yardımcı olmak amacıyla bi pm attım.

Cw üyesi olmak burada suçsa burda işim olmaz bundan sonra. benim için cwli olmak şereftir, utanılacak, sıkılacak özel mesajlarla yazılacak bişey değil.

Böyle de biline.

Selametle.

güle güle...

Yorum

site hack lamak ha kabahatin büyükmüş

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zeroone
        site hack lamak ha kabahatin büyükmüş
        ya hack yapacak adam bu kadar siteye içerik sağlar mı?

Yorum

cw ne ki?

Yorum

cw sevdiğim bir sitedir ve amaçlarına da saygı duyarım....

sitede yardım etmek istediğin doğrudur.... ama eksiklikleri ortaya çıkarmak gibi bir takıntın var.... birde geçmiş konuları gereksiz güncelleme yapıyorsun...

cw gibi dürüst insalardan oluşan bir site var mı..... abartıyorsun....

bak canım sana bir ayet.... allah aşırı gidenleri sevmez.... ifrat ve tefrit inanaların işi değildir....

hatayı bize bulma.....

ve not.... sana hala gıcık gitmiyorum..... yaşadığım duyguların ne anlama geldiğini biliyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: can79
              cw ne ki?

Cyber-Warrior TIM Olarak Neler Yaptık?

Türkiye İçin;

- 4 Temmuz 2003 11 Askerimizin başına çuval geçirilmesi olayını protesto için bir anda 1500 Amerikan Sitesini hackledik. Saldırı görüntüsü
              Bu saldırımız tüm dünyada yankı buldu.

- Dünya hackerları arasında en iyilerden olarak bilinen ve türk sitelere özellikle resmi kurum sitelerine savaş açan brezilya'lı hackerların saldırılarına karşı; toplam 6 Akın düzenledik 10.000 den fazla Brezilya sitesini hackledik. Bu saldırılarımız sonucu brezilya en çok hack edilen ülkeler sıralamasında 1. sıraya yükseldi.

- Burada detaylarını belirtmeyeceğimiz birçok gizlilik dereceli dökümanları ilgili makamlara teslim ettik.

- Burada detaylı belirtmediğimiz; gündeme göre kamu vicdanını olumsuz etkileyen durumlara ve Türkiye karşıtı sitelere sanal alemden her zaman tepkimizi verdik/veriyoruz.

İnanç ve Ahlaki Değerlerimiz İçin;

- Misyonumuzun en büyük hedefleri arasındaki islama en büyük zararı veren sitelerden biri olan
              ilhanarsel.org 'u hack ederek NET Aleminden Sildik.

- 2003 yılında Türkiye'deki tüm Satanist siteleri Internet'ten temizledik.

- İnanç ve Ahlaki değerleri yükselten sitelere ücretsiz güvenlik desteği programı başlattık.

- Hz. Peygamber (A.S.)'a İfade özgürlüğü adı altında karikatürler yolu ile saldıran başta danimarka olmak üzre birçok avrupa sitelerine hilal seferleri düzenledik, bir çok siteyi hack etmenin yanında Sosyal Mühendistlik yöntemi ile Servislerini engelledik, parasal kaynakları (reklam anlaşmalarını) iptal ettirdik.
              8 Nisan 2006 Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Ordu-yu Hümayun Adlı Operasyonel TIM büyük çoğunluğu danimarka, fransa olmak üzere 2.587 avrupa sitesini hack etti. Detaylar Saldırı Görüntüsü için Tıklayın

- Mayıs 2006 tarihinde Operasyonel TIM'lerimizin düzenlediği saldırılar sonrası inanç ve ahlaki değerlerimize saldıran en populer 7 siteyi hack ederek ana sayfalarına mesajımızı yazdık. Detaylar CW Forum Gövde Gösterisi bölümünde yer almaktadır.

- Misyonerlik faaliyetleri sürdüren katolikcemaati.com domain'ini hack ederek bu siteyi Internetten temizledik.

- Karalistemize eklenme rekoru kıran, İslam’ın yüce peygamberine iğrenç karikatürleri ile saldıran, Tüm İslam aleminin nefret ve lanetini kazanan, Yüzlerce hack sitesinin hedefinde olan www.drawmohammed.com
              domain hack edilerek, ebediyen CW Topraklarına dahil ettik. Bu site karikatür krizine sebep olan en hit site idi.

Hack Dünyası İçin;

- Misyon ve çizgimiz ile Türk hack dünyasının %90 'ına ekol olduk, Türkiye'ye hack kültürünü yerleştirerek yüzlerce hack sitesinin açılmasına vesile olduk.

- Son yılların en populer hacking tekniği olan permission açıklarına karşı CyberSpy5 server hack Script'ini geliştirdik.

- Permission ve güvenlik önlemleri tam yapılandırılmış olsa bile sunucudaki asp dosyalarının kaynak kodlarını gösteren CyberEye Script'ini kodladık.

- Türkiyenin ilk XSS Scanner'ını, Dünyanın ilk RFI Scanner programını yaptık.

- Dünya'nın ilk ve tek MAC Adres değiştirme programı olan CW Mac Adress Changer programını geliştirdik.

- İlk defa hacking içerikli bir site olarak Byte dergisinde editörün favorisi seçildik. Detaylar Basında Biz bölümünde

- Türkiye'nin ilk hacking ve bilişim korsanlığı kitabı Security bölümü yöneticimiz tarafından yazıldı.

- Online Eğitim sunan ilk Siber Akademi Cyber-Academy 'i hayata geçirdik.

Kurumsal Güvenlik İçin;

- Cyber Security bünyesinde gov.tr ve pol.tr gibi birçok resmi kuruma ücretsiz güvenlik desteği sağladık.

Daha Fazlasını Yapmamamız için Engeller?

Cyber-Warrior TIM Örnek Misyon ve Organizasyon yapısı ile Hack dünyasının büyük bölümüne örnek
              olurken, bir taraftanda bu büyüklüğü kabullenemeyen diğer oluşumların karalama, Engelleme gayretlerini boşa çıkarmaya zaman harcamasıdır.

Diğer bir etken ise Cyber-Warrior TIM bünyesinde yetişip belli seviyeye gelmiş üyelerin
              İsim yapma, Nam, San gibi gaflete kapılarak sorunlar çıkarmasıdır. Oysa; İsim, San ve Nam Cyber-Warrior Sayesinde edinildiği unutulmaktadır.

http://www.cyber-warrior.org/

Yorum

neden varlığından rahatsız olunduğunu düşünüyosun? merak ettim ama özelse yada istemessen söylemeyebilirsin.
                burda herkes birbirinin tek kelimesine muhtaç oluyo yeri geldiğinde. seninde mutlaka ışık tuttuğun, yanında olunması gerektiği an yanında olduğun kişiler vardır. olayın ne olduğunu bilmiyorum ama siteye katkılarınızın devamını dilerim.
                HAYAT UMUTTAN ONCE BİTMELİ..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: angelcan
                  neden varlığından rahatsız olunduğunu düşünüyosun? merak ettim ama özelse yada istemessen söylemeyebilirsin.
                  burda herkes birbirinin tek kelimesine muhtaç oluyo yeri geldiğinde. seninde mutlaka ışık tuttuğun, yanında olunması gerektiği an yanında olduğun kişiler vardır. olayın ne olduğunu bilmiyorum ama siteye katkılarınızın devamını dilerim.
                  şimdi olay şöle, bu sitenin aktif kullanıcıları var.

butu, halei therapy filan. bunların yanında benim varlığım bu gibiler tarafından fazlalık olarak görülüyor bu bir.

50 tane başlık açıp msn adresleri dağıttıkları için forumu korumaya çalışıyorum suç oluyor bu da iki.

kimliğimi açıklamadığım için ve çözemedikleri için bana çamur atıyorlar bu da üç olsun

Yorum

burda hiç kimse fazlalık değildir. bir kişi gelir sorunu yazar, oda senin yaşadığın anlatamadığın bişeydir heh bu dersin. senin adını koyamadığını o dile getirmiştir. burdaki her insan iyisiyle kötüsüyle benim için çok ama çok önemli. sitede neler olup bittiğinden haberim yok böyle şeylerinde olmasını istemem açıkçası. inşallah birbirinizi kırmadan halledersiniz. burdaki kimse üzülmesin.
                    HAYAT UMUTTAN ONCE BİTMELİ..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fraghera

biliyor musun fraghera psikolojide sandığın kadar iyi değilsin nedenlerini açıklayacağım....

butu, halei therapy filan. bunların yanında benim varlığım bu gibiler tarafından fazlalık olarak görülüyor bu bir.

senin varlığından hiç bir zaman rahatsızlık duymadım.... yaptığın şeylerden rahatsızlık duydum.... modların gözü körde bi seninki mi görüyor..... misali sitede gereksiz gündem yaratıyorsun...... evet bu canımı sıkıyor....

birileri güncel bir sorunundan bahsedecek.... başlık açacak.... bizim fraghera onu ana sayfa dışına atacak.... ve millet onu görmicek.... gerçi güncelleme yapıyon yorumsuz kalanları da......

50 tane başlık açıp msn adresleri dağıttıkları için forumu korumaya çalışıyorum suç oluyor bu da iki.

forumun korunma ihtiyacı var diye bir anlayışı nasıl kazandın anlamıyorum...... öyle bir sorunu yok ki bu forumun..... tamam eski yazılımı olan bir site..... ve bir zamanlar hackerler dadanmış... öyle bir sorunumuz yok ki.... çok da güvenli bir ortamdayız ve zararlı başlıkları modlarımız zaten siliyorlar.....

niye bu misyonu üstlenmek istiyorsun hala anlamadım...... aşırı koruma güdüsü mü var sende..... ondan mı kaynaklı....?

kimliğimi açıklamadığım için ve çözemedikleri için bana çamur atıyorlar bu da üç olsun

kimliğini neden merak ettim.... aslında ismini cismini merak etmedim.... ilk geldiğinde seni psikiyatr veya eczacı biri diye düşündüm..... bu düşündüğüm doğru mu değil mi onun onaylamanı istedim.... şimdi biliyorum ikiside değilsin.....
                      ve not : aşırı kuşkucu bir yapın var..... ve gereksiz bir düzen sağlama takıntın.... ve olayları hep tersinden yorumluyorsun..... ben gıcık gittiğimde uslubummmun nasıl olacağını biliyorum..... bu şekilde yaklaşmam sana.....

ve neden gıcık gideyim ki.... nedenim ne olsun..... fazla aktif olman benim için rahatsızlık nedeni eğildir....

Yorum

valla senin kim olduğun beni hiç ilgilendirmiyor.doktor sanmıştım ya da hasta değilmişsin.50 tane başlık açıp msn adresi dağıtmak ne demek :twisted: ben mi msn vermişim.aylardır üyeyim bir kişiye bile vermedim sen kendinde misin?ya da sistemin yanlış çalışıyor.forumu koruma gibi bir misyonu niye edindin onu da anlamadım.biz burada psikolojik hastalıklarımızı paylaşıyoruz.o yüzden bu konuyla ilgisi olmayan birçok insanı şahsen fazlalık olarak görüyorum evet.ama benim görmem birşey değiştirmez sen üye olmaya devam edersin kasma yani birçok üye de beni fazlalık olarak görüyor olabilir ama ben burdayım.banane insanların ne düşündüğünden..msn dağıtma muhabbetin çok çirkin bir iftiraydı.bence sen gerçeketen iyi değilsin ne diyeyim keyfine bak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hale46

valla senin kim olduğun beni hiç ilgilendirmiyor.doktor sanmıştım ya da hasta değilmişsin.50 tane başlık açıp msn adresi dağıtmak ne demek :twisted: ben mi msn vermişim.aylardır üyeyim bir kişiye bile vermedim sen kendinde misin?ya da sistemin yanlış çalışıyor.forumu koruma gibi bir misyonu niye edindin onu da anlamadım.biz burada psikolojik hastalıklarımızı paylaşıyoruz.o yüzden bu konuyla ilgisi olmayan birçok insanı şahsen fazlalık olarak görüyorum evet.ama benim görmem birşey değiştirmez sen üye olmaya devam edersin kasma yani birçok üye de beni fazlalık olarak görüyor olabilir ama ben burdayım.banane insanların ne düşündüğünden..msn dağıtma muhabbetin çok çirkin bir iftiraydı.bence sen gerçeketen iyi değilsin ne diyeyim keyfine bak
                          msn olayı butu ya göndermeydi.... sana değil....

Yorum

bu arada ne çamuru atıldı sana pardon??seni çözmek gibi bir yaşam gayem hiç olmadı :lol: bence sen kendini bu işlere fazla kaptırmışsın

Yorum

therapy25 ne olursa olsun bu kural dışıysa modları ilgilendirir..

Yorum

İşleniyor...
                              X