Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Artık Yeter!

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

sitenizin içeriğini beğendim bu arada.güzel işler yapmışsınız vesselam o ayrı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hale46
      sitenizin içeriğini beğendim bu arada.güzel işler yapmışsınız vesselam o ayrı
      benimde önceden bildiğim bir sitedir.... ve çokta güzel başarılara imza atan bir site..... bu sitede olması onu zararlı bir insan yapmıyor.... zararı dokunur diye de düşünmedim.... işleri zararlı siteleri hecklemek tamam bu biraz kuşku uyandırır.... ama gereksiz de yapmazlar ve portalında zararlı bir yönü yok....

ben gereksiz güncelleme olmasından rahatsızım o kadar.... butu bir msn vermiş.... ve ona katılımlarda var.... ve başka sitelerde de var bu msn ne ve bir site veya ideolojinin barındırdığı msn adresi değil.... amaç destek olma.... ve bunu çok önceden yapmış.... şimdi yapmıyor böyle bir şey....

Yorum

sabah siteyi açtığımda ...
        bütün isimlerde fraghela adı vardı ...
        ve güncellenen başlıklar hep tek cevap gelenlerdi ...
        bunları bilerek seçmiş olduğunuzu düşündüm bende ... :roll:

üye olduğunuz siteyi biliyorum ...oğlum da bu siteye üye .....
        sitede yaptığınız işlerden dolayıda teprikler ...
        bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

bak fraghera benim rahatsızlık duyduğum üç konu var....

birincisi bu güne hitap etmeyen ve sahiplerinin dönüp bakmıyacağı konuları gündeme taşıyorsun......

ikincisi birileri paylaşım yapıyor sanki bu ayıpmış gibi sitesini bulup getiriyorsun ve araklama yapma diyorsun..... alıntıyı sende çok yapıyorsun.... karşındaki insanı sahtekar biri diye lense ediyorsun.... bu hoş değil....

üçüncüsü ise yorumlarının bazıları çok hoş durmuyor.... "kişilik bozukluğuna bak...." gibi

başlığın sahibi bunu hakaret olarak algılıyor..... bir kaç defa müdahale ettim bu tarz yorumlarına... müdahale etmediklerimde var....

bunları hoş karşılamıyorum..... he bunları hiç mi yapmıcan.... yok öle bir mantık..... arada herkes yapıyor..... ama sık değil....

sana gıcık gitmiyorum..... sadece yaptığın bazı şeylerden rahatsızlık duyuyprum o kadar....

gayet açık konuştum.....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fraghera
            Orjinal yazı sahibi: angelcan
            neden varlığından rahatsız olunduğunu düşünüyosun? merak ettim ama özelse yada istemessen söylemeyebilirsin.
            burda herkes birbirinin tek kelimesine muhtaç oluyo yeri geldiğinde. seninde mutlaka ışık tuttuğun, yanında olunması gerektiği an yanında olduğun kişiler vardır. olayın ne olduğunu bilmiyorum ama siteye katkılarınızın devamını dilerim.
            şimdi olay şöle, bu sitenin aktif kullanıcıları var.

butu, halei therapy filan. bunların yanında benim varlığım bu gibiler tarafından fazlalık olarak görülüyor bu bir.

50 tane başlık açıp msn adresleri dağıttıkları için forumu korumaya çalışıyorum suç oluyor bu da iki.

kimliğimi açıklamadığım için ve çözemedikleri için bana çamur atıyorlar bu da üç olsun
            bence hiçkimse site sahibi değil site sahibi sensin gariban ezilmiş muhabbeti yapmıyorum benide kimse sevmiyor ama ben işime bakıyorum el düdüğü ile gerdeğe girilmez

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zeroone
              bence hiçkimse site sahibi değil site sahibi sensin gariban ezilmiş muhabbeti yapmıyorum benide kimse sevmiyor ama ben işime bakıyorum el düdüğü ile gerdeğe girilmez
              abi böyle bir mantığı nerden çıkarıyorsun.... saçmalama yok böyle bişey.... seni neden sevmeyelim.... abi gözünü seveym öyle düşünme.....

Yorum

Therapy,

Bu durum portali baglamiyor. Fraghera'nin ozel hayati. Bizimle ilgisi olursa mudahale ederiz.

Fraghera,

Bahsettiginiz web sitesinde yaptiklarinizi "Turkiye icin" seklinde tanimlamayin. Yaptiklariniz SADECE sizi baglar. Bu sizin ozel hayatiniz, istediginiz siteye uye olup istediginizi yapma ozgurlugunuz var. Ancak buradan bunu Turkiye'ye mal etmeye kalkismayin, sahsi secimleriniz ve eylemlerinizi sadece kendiniz ile bagdastirin.

Yorum

İşleniyor...
                X