Duyuru

Collapse
No announcement yet.

“Bu başlığa hiç cevap gelmemiş” mesajı almamın sebebi nedir?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• “Bu başlığa hiç cevap gelmemiş” mesajı almamın sebebi nedir?

Sayın İlgi,

Ana sayfada zaman zaman mesela bu günde olduğu üzere “Panik ataklıların yeni günlüğüne” bu gün bir cevap gönderilmesine rağmen bu başlığı tıkladığımda “Bu başlığa hiç cevap gelmemiş” mesajıyla karşılaşmaktayım.

Bu olay her başlıkta olmamaktadır, bazen olmaktadır. Acaba neden olmaktadır? Bu mesajla karşılaşmamak için ne yapmam gerekmektedir? İlgililerin cevaplarını beklemekteyim.

Ayrıca bu olayla diğer arkadaşlarımızında karşılaştığı olmaktamıdır?

Saygılarımla,U34
    Çaresizseniz Çare sizsiniz. U34

bende farkettim ama sorun şundan kaynaklanmaktadır 2den sonraki çoklu sayfalarda sayfaya değilde 1.2.3.4.5.6.7 böle diyelim 7 sayfa mesela siz başlığa değilde en son sayfadan bir önceki sayfaya tıklarsanız başlığa giriş yapabiliyorsunuz.yani ben öyle yapıp giriyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bydead
      bende farkettim ama sorun şundan kaynaklanmaktadır 2den sonraki çoklu sayfalarda sayfaya değilde 1.2.3.4.5.6.7 böle diyelim 7 sayfa mesela siz başlığa değilde en son sayfadan bir önceki sayfaya tıklarsanız başlığa giriş yapabiliyorsunuz.yani ben öyle yapıp giriyorum.
      Aşk bahçesi adlı şiir köşemde şimdi bir deneme yaptım ve senin dediğin uygulamayla yaptım fakat yinede aynı yazıyla karşılaştım...bu başlığa hiç cevap gelmemiştir...

Sanırım o başlığa yorum yazıpta daha sonrada üyeliklerini sildirenler oluyor ve üyelerin iptali nedeniyle o başlık açılmıyor...

Yorum

Üyeliğini sildirenlerden dolayı başlıklardaki mesaj sayısı değişiyor fakat sayfa sayısı değişmiyor , bu da bu soruna yol açıyor. Mesela başlık 60 mesajdan ( 3 sayfa ) , 40 mesaja düşse 1 sayfa olması gerekir ama forumda 3 sayfa olarak görünmeye devam ediyor. Tabii biz de olmayan 3. sayfaya tıklayınca hata oluşuyor.

Yorum

Peki bunun bir çözümü yokmudur :?:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zerrin35
            Orjinal yazı sahibi: bydead
            Aşk bahçesi adlı şiir köşemde şimdi bir deneme yaptım ve senin dediğin uygulamayla yaptım fakat yinede aynı yazıyla karşılaştım...bu başlığa hiç cevap gelmemiştir...

Sanırım o başlığa yorum yazıpta daha sonrada üyeliklerini sildirenler oluyor ve üyelerin iptali nedeniyle o başlık açılmıyor...

evet olabilir.ben mesela 7 sayfalık bir başlık 7 den bir önceki başlığa tıklıyorum ne zaman denesem girdim başlığa böyle yapıyrm.

Yorum

İşleniyor...
            X