Duyuru

Collapse
No announcement yet.

başlıgı niye kitledin satan..

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• başlıgı niye kitledin satan..

satanstoystore başlığı niye kitledin her saçmalık konuşulurken saçma olmuyoda bumu saçma oldu.

başlığımı siliyorsan üyeliğimide sil o zaman.

Yorum

Araya din ilim irfan girdi ya ondan kilitlemişlerdir.
      <div><strong>Ateşe dayanabildiğin kadar g&uuml;nah işle....</strong></div><br />

Yorum

gusül abdesti alırken iğne ucu kadar yer kuru kalmıyacak diye bir kural var.
        dövme boya sonuçta ve derinin üstünü kapatıyor.
        yani o derinin o kısmına su değmiyor.
        o yüzden yapılmaması gerek diye biliyorum...
        &quot;Gah cikarim gokyuzune,seyrederim alemi;<br />Gah inerim yeryuzune,sereder alem BENİ!&quot;<br />

Yorum

Re: başlıgı niye kitledin satan..

Orjinal yazı sahibi: bydead
          satanstoystore başlığı niye kitledin her saçmalık konuşulurken saçma olmuyoda bumu saçma oldu.
          satanstoystore bağnazlığa gelemiyor demekki ben de hak veriyorum ona bi iki(dediği gibi,hacı hocadan) duyduklarıyla burda insanların akıllarını boş boş şeylerle doldurmalarına izin vermemesi lazım zaten..ülke elden gidiyor bari forumu kurtaralım amacanındadır kesin

Yorum

valla ya anlamadığım izmirliler kötü yok böle şöle diye sohbet ediliyor saçma olmuyor bizim başlık kitleniyr.sil üyeliğimi satan.

Yorum

Dini konuların konuşulması ya da tartışılması forum kuralları gereği yasak, o yüzden kilitlemiştir ve muhtemelen sana bu sorunu özelden sorman gerektiğini de söyler..
              Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

Yorum

Lan bu olayıda laikliğe ülke elden gidiyora çektiniz ya helal olsun
                <div><strong>Ateşe dayanabildiğin kadar g&uuml;nah işle....</strong></div><br />

Yorum

Re: başlıgı niye kitledin satan..

Orjinal yazı sahibi: nemesiskm
                  Orjinal yazı sahibi: bydead
                  satanstoystore bağnazlığa gelemiyor demekki ben de hak veriyorum ona bi iki(dediği gibi,hacı hocadan) duyduklarıyla burda insanların akıllarını boş boş şeylerle doldurmalarına izin vermemesi lazım zaten..ülke elden gidiyor bari forumu kurtaralım amacanındadır kesin

çok haklısın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: papirus
                    Lan bu olayıda laikliğe ülke elden gidiyora çektiniz ya helal olsun
                    katılıyorum.
                    bu ülke takkeli isyanlarına karşın,
                    şeriate karşın kurulmuş ve halkta buna destek vermiş.
                    bundan öncede müslümandık,şimdide,bundan sonrada müslüman olucaz.
                    ülkenin yüzde 99 u böyle.
                    müslümanlık yeni mi çıktıda o elden gidiyor bu elden gidiyor diyoruz.
                    sanki bugün müslüman olduk.
                    yada halk şeriat gelsin dedi de birileri şeriat getirdide ben mi görmedim.
                    merak etmeyin,burası müslüman insanların yaşadığı laik bir ülkedir.
                    &quot;Gah cikarim gokyuzune,seyrederim alemi;<br />Gah inerim yeryuzune,sereder alem BENİ!&quot;<br />

Yorum

uyeliginizin silinmesini istiyorsaniz pm ile bildirin, silinir.

Yorum

İşleniyor...
                      X