Duyuru

Collapse
No announcement yet.

8 yıldır foruma üyeyim ama forumun bu son şablolunu hiç beğenmedim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kemanci
    replied
    Katılıyorum bende uzun zamandır bu forumdayım bu site sablonunu tasarlayan kişiyi gelecek nobel ödülüne aday gösteriyorum site tasarımı yapan bırı olarak

Leave a comment:

• Öylesine
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Ahmt2211 View Post

Takılıyoruz işte boşver Hoş sorunu olmayan adamın burda ne işi var diye sorarlar adama. Issız adamların mekanı oldu buralar artıkın
    haha doğru söylüyorsun

Leave a comment:

• Ahmt2211
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Öylesine View Post
    ne zaman kimse kalmayacak acaba?

Takılıyoruz işte boşver Hoş sorunu olmayan adamın burda ne işi var diye sorarlar adama. Issız adamların mekanı oldu buralar artıkın

Leave a comment:

• Öylesine
    replied
    ne zaman kimse kalmayacak acaba?

Leave a comment:

• Quade
    replied
    bence güzel site sevdim...

Leave a comment:

• kafanet.
    replied
    Evt tekrar geldiğine pişman oldum yakında giderim zaten yazık olmuş psikoloji portalına hakkaten üzüldüm çok güzel günlerin olmuştu burda

Leave a comment:

• Öylesine
    replied
    site çok soğuk olmuş insanın psikolojisi bozuluyor

Leave a comment:

• enerji528
    replied
    cevap bekliyorum...

Leave a comment:

• enerji528
    replied
    Orjinal yazı sahibi: admin View Post
    Merhaba,
    Özel mesajlarınızı silmek için
    öncelikle sağ üst bölümde bulunan mesajlar bölümüne tıklayarak mesajlarınıza gidiniz
    Açılan bölümde sol bölümde bulunan mesajlar linkine tıklayınız
    sağ bölümde açılan mesajlarınızdan silmek istediklerinizi işaretleyip yukarıda bulunan sil düğmesine tıklayınız
    Mesajlarınızı tamamen silmek için yine sol bölümde bulunan "Trash" linkine tıklayıp sağ tarafta çıkan mesajlarınızı işaretleyip yukarıda bulunan "delete permanently" linkine tıklarsanız mesajlarınız tamamen silinmiş olacaktır.
    Hoşçakalınız
    Ancak olmuyor sil dediğim halde bir gelişme olmuyor.

Leave a comment:

• kafanet.
    replied
    Doğru tahmin ediyorsunuz ben diğer sitede de eskilerden hiç göremedim bi taz var oda çok eski sayılmaz ama tanıdık gelen yani tekrar üye olmadan önce bileydim böle olduğunu hiç girmezdim siirimsi sonbahar falan kimseye yok be
    Orjinal yazı sahibi: Gülben View Post
    Ben ilk girdiğimde şok oldum diyebilirim..bende 9 senedir bu siteye giriyorum ve diğer portala giriş yapmaya çalıştım yanlışlıkla..sonradan fark ettim ki bizim site bu hale gelmiş.Terk edilmiş bir harabe gibi kalmış burası ve bir çok aktif üye doğal olarak diğer tarafa kaymış bazı moderatörler de dahil olmak üzere.

Ve gerçektenten çok üzüldüm..çok kullanışsız bir yer olmuş burası hiç pratik değil.Hangi amaçla yapıldığını bilmiyorum ..muhakkak gerçerli sebepler vardır fakat keşke eski haline geri dönebilse.Eğer imkan varsa adminden siteyi eski haline döndürmesini rica ediyorum.Yoksa burada kısa zaman içinde hiç üye kalmayacak diye tahmin ediyorum.

Leave a comment:

• AND
    replied
    eskisi ne kadar güzeldi suyu mu çıktıydı da değiştirdiniz anlamıyorum ki

Leave a comment:

• mavimtrak
    replied
    kötü kelimesi bile kifayetsiz, mevcut hali izaha...

Leave a comment:

• Gülben
    replied
    Ben ilk girdiğimde şok oldum diyebilirim..bende 9 senedir bu siteye giriyorum ve diğer portala giriş yapmaya çalıştım yanlışlıkla..sonradan fark ettim ki bizim site bu hale gelmiş.Terk edilmiş bir harabe gibi kalmış burası ve bir çok aktif üye doğal olarak diğer tarafa kaymış bazı moderatörler de dahil olmak üzere.

Ve gerçektenten çok üzüldüm..çok kullanışsız bir yer olmuş burası hiç pratik değil.Hangi amaçla yapıldığını bilmiyorum ..muhakkak gerçerli sebepler vardır fakat keşke eski haline geri dönebilse.Eğer imkan varsa adminden siteyi eski haline döndürmesini rica ediyorum.Yoksa burada kısa zaman içinde hiç üye kalmayacak diye tahmin ediyorum.

Leave a comment:

• admin
    replied
    Merhaba,
    Özel mesajlarınızı silmek için
    öncelikle sağ üst bölümde bulunan mesajlar bölümüne tıklayarak mesajlarınıza gidiniz
    Açılan bölümde sol bölümde bulunan mesajlar linkine tıklayınız
    sağ bölümde açılan mesajlarınızdan silmek istediklerinizi işaretleyip yukarıda bulunan sil düğmesine tıklayınız
    Mesajlarınızı tamamen silmek için yine sol bölümde bulunan "Trash" linkine tıklayıp sağ tarafta çıkan mesajlarınızı işaretleyip yukarıda bulunan "delete permanently" linkine tıklarsanız mesajlarınız tamamen silinmiş olacaktır.
    Hoşçakalınız

Leave a comment:

• asde06
    replied
    yeni üyeyim ama ben de beğenmedim..

Leave a comment:

İşleniyor...
X