Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kendi kendini yokeden forum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kendi kendini yokeden forum

merhaba ,
    öcelikle forumda belki 7-8 yıllık mazim vardır. ve son yıllarda fazla kullanmasamda..
    söylemeden gecemicem..

versiyon değiştirirken bu derece kendini yok eden bir başka internet sitesi görmedim.
    bu son stil son derece başarısız.. kaldırın bence..
    en azından yeni kullanıcılar rahat etsin de sitede kalsın..

eskiler nasılsa artık ugramıyor bile..
    ne paylaşım kalmış..ne arkadaşlık..ne faydası..nede kullanabilirlik..

yazık oldu bu foruma ..

sen buradasın ya herkes buralardadır

Yorum

sıkıntı yok

Yorum

bu güncelleme ahı gitmek vahı kalmak deyimini hatırlamama sebep oldu

Yorum

bende foruma bu sebepden dolayı girmeyenleri anlamadım gitti neyi var ki formatın yazıp çiziyoruz işte san ki adamlar siteyi toptan kaldırdı....

Yorum

site kullanışlı değil boş duruyor terk edilmiş gibi bir havası var insan konuşmak istiyor konuşacak insan yok havası var bana öyle geliyor en azından eskiden iyiydi baya kişi vardı en sevdiğim dönem son cevaplanan konuların üstte bir kutucukta olduğu dönemdi sonra onu kaldırdılar sonra güncelleme geldi sonra da böyle aslında site yöneticileri isteseler forumu uçururlar neyse her şeyin ömrü var bunun da bitiyor herhalde

Yorum

site iyi seviyorum daha önceki güncellemelerdede oldu bu benimde itirazlarım olmuştu ama sonra alıştım herkes alıştı ...(öylesine kardeş görüyorumki hiç de öylesine değilsin) bu konu da epey dertlisin zahmet etme arkadaşım yazık parmaklarına

Yorum

Ben de sırf bu yuzden kac aydır foruma gırmıyorum.ılk drgıstıgın de cok sorunlar vardı programda.ınsallah bıraz duzelmiştir.

Hayat kúcúk seylerden olusur.
                Sen seversen búyúk olurlar..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: YerGökHayat View Post
                  Ben de sırf bu yuzden kac aydır foruma gırmıyorum.ılk drgıstıgın de cok sorunlar vardı programda.ınsallah bıraz duzelmiştir.
                  bende böyle düşündüm ama forum aynı düzelmemiş

Yorum

İşleniyor...
                  X