Duyuru

Collapse
No announcement yet.

mesaj kutusu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• mesaj kutusu

mesajlar siliniyor sonra tekrar tekrar geri geliyor silebilmenin bir yolunu bulamadim aylardir ilgilenen yok ne zaman duzeltilecek acaba

Silinen mesajlar trash klasörüne gidiyor daha sonra oradan da silebilirsin diye düşünüyorum.bir deneyin istersenız.
    "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

ordan sildim ama hala mesajlar yedi diyor

Yorum

Farklı tarayıcı veya mümkünse android işletim sistemli bir telefondan denesenız.sitede yazılımsal bir takım hataları bende farkettim bu sekilde çözümler buldum.
        "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

bilgisayardan anlamiyorumki ben

Yorum

Benim de alanım fakat telefondan yazdığım için nasıl kısa yoldan tarif edebilirim bilmiyorum.

Yorum

kor olacaksiniz o telefonlardan

Yorum

ben yazdigimda kasiyor gibi oluyor. telefondada ayni tablettede ayni android. butum harfler gitmiyo parca parca gidiyor harfler.

Yorum

tesekkur ederim duzeltilmis

Yorum

trash klasöründe undelete yazarsan silinmez tekrar gelen klasörüne düşer..diğer seçeneği kullanmalısın..

Yorum

İşleniyor...
                    X