Duyuru

Collapse
No announcement yet.

MOD ların başlık kilitleme sevdası

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• MOD ların başlık kilitleme sevdası

herifin1i adlı mod benim açtığım ünlülerin ilginç tişörtleri adlı başlığı kitlemiş...öyle buyurmuş...

sebeportalda açılan başlıklar sitenin amacına uygun olmalıdır konular psikoloji vb vb şeylerle ilgili olmalıdır..

bu konuyu paylaşım köşesinde açtım tutup da dertlerimizi paylaşalım kısmında açmadım(aslında bu konuyu orda açsam uygun olabilir ama neyse diğer problemli arkadaşları bu gibi şeylerle meşgul etmeyelim)

ikincisi bu başlığınız alakasız diyorsunuz portalla.Ufak çocuklar gibi benimkini kitledin onunkini de kitleyeceksin tavırlarında olmak istemiyorum ama şartlar böyle gelişiyor ki o başlığın da kitlenmesini istediğimden değil omen adlı modda ''yaşasın dizi dizi diziler başlıyor''adlı bi başlık açmış sanırım o başlık portalımıza en uygun başlık buram buram psikloji kokuyor....o başlıkta bir uygunluk var da benimkinde mi yok...ya da bir mod diğer modun başlığını kitlemez mi?mod moda bir dayanışma mı var ki bu sizin her yaptığınızı haklı mı gösteriyor?canı sıkılan mod başlık kitlemesin ne bu sansür meraklılığı nette de mi bunu yapacaksınız....

aslında sizin yaptığınızı doğru bulmuyorum ama yine de size kızasım gelmiyor çok güzel bir yaklaşım tarzınız var mahallenin yaşını başını almış amcaları vardır ya onlara bir şey diyemezsiniz sempatik güler yüzlü amcalardır içiniz el vermez...şu ana kadar karşılaştığım en ılımlı modsunuz...gerçi ilk olarak en beteri ile karşılaşmam etkili olmuş olabilir ...neyse...omenin başlığını kilittlemek aklımın ucundan geçmedi ben edepsiz uygunsuz bir şey olmadığı sürece başlık kilitlemezdim büyük ihtimal...ama yine de sormadan edemeyeceğim benim başlığımı kilitledin tamam da omenin başlığını neden kilitlemedin....anlatabilir misin bana bi şu işi.... kişisel bir şey değil bu yanlış anlaşılmasın tarz olarak ikisi de aynı tarz başlıklardı...

Yorum

meksika haklı işine gelmeyen düşüncelri kitleyen modlar var, satan oda zaten olmaması gereken mod zaten.olmuş artık neyse.meksika sen nerelesin???

Yorum

Meksika,

Actiginiz, ve kilitlenen basliginiz fotograf bazli. Insan fotograflari.

Bilginize.

Yorum

ee ne olmuş insan fotoğrafları ise edepsiz uygunsuz insan fotoğrafları mı?
          yasak mı insan fotoğrafları eklemek foruma yasak olduğunu zannetmiyorum çünkü daha önce de gördüm diğer üyelerin başlıklarında ...kilitsiz başlıklarında

Yorum

KURAL1 : Foruma yazılan konular ve mesajların içeriği psikoloji, psikiyatri, pdr, ve eğitim alanlarının biri veya birkaçıyla mutlaka DOĞRUDAN İLGİLİ OLMALIDIR !

Yorum

insan fotoğraflarından nasıl hemen bu kurala atladın şaşırtıcı yeni farkına vardın sanırım bende biliyorum o maddeden dolayı kilitlendiğini konuyu tam olarak anladığından emin olursan daha kolay iletişim kurabileceğiz

Yorum

Robbie Williams ve Geri Halliwell fotograflarini Psikoloji ile baglayabiliyorsaniz eger, bravo size. Magazini takip ediyorsaniz, bunun icin alip okuyabileceginiz bir cok dergi mevcut.

Omen'in bahsettiginiz basliginda en azindan bir konu var; bahsettigi dizilerin senaryolari tartismaya acik; cunku insan izi tasiyor.

Gecmiste de benzer basliklar kilitlendi ya da silindi. Eger gozumuzden kacanlar varsa PM ile bildirin.

Portaldan maksimum fayda saglamak yerine polemik yaratmak ise amaciniz; bu basligin acilmasi gibi; modlarin polemik icin vakti yok.

Portaldan yarar saglamaniz, ve paylasimlarinizin devami dilegi ile.....

Yorum

İşleniyor...
                X