Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Şikayet Kutusuna gönderilen yazılar Mahrem olmalımıdır?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: Mor_Krizantem
    hadii cat.. yapmaaa!!
    bulursun sen..
    teoriler üret üret üret ...hadiii
    Valla tikandim ben de....... uretemiyorum...... Ispanak yesem ise yarar mi acaba..... ama o da kas gucu icindi galiba...... yok valla tikandim.

Yorum

O halde; belki de bir başka anlaşılabilirlikte yada anlaşılmazlıkta buluşmak üzere ...
      size iyi akşamlar diliyorum cat hanım

Yorum

Size de iyi aksamlar Krizantem hanim. ("Mor Hanim" kotu oldu)

Yorum

Merhaba..

Açılan başlığı , içeriği ..daha sonra.. konunun tamamen farklı bir boyuta ulaştığını;yine üzülerek takip ettim..

Sevgili umut... evet belki başlığınıza katılım fazla olmuş olabilir ...ve fakat konuyla ilgili cevaplar sınırlı kalmış.. içerik ince bir tartışmaya dönüşmüş. Tabi tartışmanın seyirciside fazla olur(malesef)..

Ben sizin değindiğiniz konuyla ilgili bir iki satır yazmak istiyorum..

Şikayet Kutusu adı altında açılmış başlıklar genele yöneliktir.. Bunun haricinde bahsettiğiniz durum pm ler ile ilgili kişilere bildirilmektedir...Ayrıca ,sadece yönetimin kullandığı ve sizlerin göremediği...sizinde bahsetmiş olduğunuz bir bölüm zaten mevcuttur.

Lakin, genel olarak böyle bir talep olursa , admin bu görüşleri değerlendirir ve talep karşılanır..

Sevgiyle kalın...

Yorum

İşleniyor...
          X