Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Forumdaki tıkanmalar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Forumdaki tıkanmalar

Bu gece forumda tıkanma oldu ve giremedim. Daha önce de meydana gelmişti.

Bunun sebebi nedir ? Düzeltilemez mi ?
    0
    a:3:{i:1032;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1032;s:6:"nodeid";s:6:"522232";s:5:"title";s:4:"Evet";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1033;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1033;s:6:"nodeid";s:6:"522232";s:5:"title";s:5:"Hayır";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1034;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1034;s:6:"nodeid";s:6:"522232";s:5:"title";s:10:"Fikrim yok";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0

Admin bu duruma el atsa iyi olacak. Foruma bazen girememek sıkıntı verici.

Yorum

evet üç gündür aynı sorunu ben de yaşıyorum...acaba kendi bilgisayarımdan mı kaynaklanıyo dedim ama siz de aynı şeyden şikayetçi olduğunuza göre siteden dolayı oluyor...tahminimce yapılandırmadan dolayı yavaşlıyor. umarım en kısa zamanda hallolur

Yorum

Evet ben de aynı sorunu yaşıyorum.nerdeyse hiç açılmıyor.
        Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
        Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: maviyesil
          Admin bu duruma el atsa iyi olacak. Foruma bazen girememek sıkıntı verici.
          Sebebi geçici internet bağlantısı telekom sorunu olmalı. admin el atsa ne yapacak, site aynı site, üye sayısı aşağı yukarı aynı.. Dün iyi bugün yavaşsa, 2 gün sonra düzelir hatlara bağlı olarak..

Yorum

ptnt31m'ye katılıyorum. Hatlarla ilgili sanırım.
            Dün siteye giremedim, sinir oldum, nasıl yavaş geliyordu sayfa, beklemek insanı çıldırtıyordu
            En sonunda pes ettim...
            Bugün çok iyi

Yorum

Re: Forumdaki tıkanmalar

Orjinal yazı sahibi: maviyesil
              Bu gece forumda tıkanma oldu ve giremedim. Daha önce de meydana gelmişti.

Bunun sebebi nedir ? Düzeltilemez mi ?
              bu durum ara sıra nadır olarak meydana geliyor , adsl iletişimiyle ilgili bir sorun ,

tek derdimiz bu olsun , ya siteye kimseler girmese hiç mesaj yazılmasa veya huzursuz edici mesajlar olsa ne yapıcaz ,

sıkmayın canınızı beterin beterini gorduk bunada şukur .

Yorum

Siteye cuma akşamından bu yana giriş yapamıyorum ... ya da uzun süre bekleyip giriş yapsam , sayfalar açılmıyor .

Bende yoğunluktan dolayı açılmıyor sandım..

Bugün burda olabilmek , mutluluk verici .

Yorum

İşleniyor...
                X