Duyuru

Collapse
No announcement yet.

buraya ne olmuş?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• buraya ne olmuş?

Merhaba arkadaslar ben buraya yeni üye olmama karsın 3 yıl kadar önce baska bi nıckle üyeydim uzun bi süre giremedim ama forum cok değişmiş eskiden bi konuda derdimiz paylastıgımızda bi sürü cevaplar gelir herkes ilgilenirdi şimdi ise 1 yada 2 kişi ile konnusuyoruz bunun sebebi nedir

Sitede konuları takip etmek ızdırap da ondan

önceden konular gözünün önündeydi şimdi araki bu lasın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iLyada_m View Post
      Merhaba arkadaslar ben buraya yeni üye olmama karsın 3 yıl kadar önce baska bi nıckle üyeydim uzun bi süre giremedim ama forum cok değişmiş eskiden bi konuda derdimiz paylastıgımızda bi sürü cevaplar gelir herkes ilgilenirdi şimdi ise 1 yada 2 kişi ile konnusuyoruz bunun sebebi nedir
      Çok haklısın çoktandır bende girmiyordum sanırım portal sıcaklıgını kaybetti 2004-2005 yılları nerede dakka başı birşeyleri değiştiriyorlar 2 günde bir 12 bakım oda 48 saat sürüyor bakımdan sonra araki portalı bulasın
      BİN KERE MAZLUM OLSANDA BİR KERE ZALİM OLMA

Yorum

Yetkilinin hiç birşey umurunda degil

Yorum

arkadaşlar hiç acele etmeyin yakında portal duzene kavuşunca çok daha sıcak olucaktır buna inanın ,yeterki biraz sabredin .
          ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

evet hep sabır ediyoruz

Yorum

hiç içimden buraya gırmek gelmıyor O kadar sacma ve zorlasmıs ki portal.....Eski psıkoloji.gen daha pratıktı...
              GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MEGAN View Post
                arkadaşlar hiç acele etmeyin yakında portal duzene kavuşunca çok daha sıcak olucaktır buna inanın ,yeterki biraz sabredin .
                Evet , on gün kadar sonra açılışı yaparız Kurdelayı da ben kesecem ama

Yorum

Portalı forum haline getirmek çok kötü olmuş işlevsellik yönünden... Hiçbir çekiciliği kalmamış cidden. Mümkünse en kısa zamanda eski haline döndürülmesi rica olunur. Yoksa sanıyorum eski üyelerinin onda birini göremez olur bu site... Gerçekten çok kötü olmuş... Sıradanlaşmış, orjinalitesini kaybetmiş....
                  LAF BİLİRSEN KONUŞ DA İBRET ALSINLAR LAF BİLMEZSEN SUS DA İNSAN SANSINLAR

Yorum

ekşi sözlüğe atfen tarkandan dön bebeğim...gerçekten forum un eski hali daha sıcak ve samimiydi kendini saatlerce bize bağlıyabiliyordu ama şimdi göz gezdirip çıktığım bir forum haline gelmiş...böylesi insanların iletişim kurmasına dayalı sitelerde böyle ticari ve modern çizgide bir tarz forumun fark yaratan eski halini yok etmiş bayağılaştırmış
                    Last edited by Hayal-ET; 02-07-2010, 12:27 AM.

Yorum

bu fikirlere katılmıyorum..çok aktif bi site olmasada bu aralar..herşey güzel aradığımı bulabiliyor ve içimden geçeni paylaşabiliyorum.ayrıca sitenin durumundan şikayet edenlere baktım da hiç de aktif değiller..uzaktan şikayet etmek kolay sizde bir şeyler yapın daha güzel şeyler çıksın ortaya derim ben...

Yorum

Sevgili chenn, sitenin bu hali Eylülden beri böyle ve bu başlık açıldığında forum ana sayfasında son mesajlar listesi yoktu ve kim en son nereye yazmış görmek çok zordu, o yüzden arkadaşlar şikayet etmişler. Oysa şimdi forum ana sayfasında son gelen mesajları görebiliyoruz, ayrıca yeni mesajlar'a tıkladığımızda da son girdiğimizden bu yana gönderilen mesajları görüyoruz. Gayet pratik.
                        Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: psiyorumist View Post
                          Portalı forum haline getirmek çok kötü olmuş işlevsellik yönünden... Hiçbir çekiciliği kalmamış cidden. Mümkünse en kısa zamanda eski haline döndürülmesi rica olunur. Yoksa sanıyorum eski üyelerinin onda birini göremez olur bu site... Gerçekten çok kötü olmuş... Sıradanlaşmış, orjinalitesini kaybetmiş....
                          Çok alışılageldik bir söz söyleyeceğim "Karanlığa küfredeceğinize bir mumda siz yakın..."
                          "Kınamayınız, kınadığınız şey başınıza gelmedikçe ölmezsiniz" (Tirmizi)

Yorum

bu haline de alıştık sanırım ...
                            eski forum yine de daha güzeldi..

Yorum

eski forumda genel mesaj vardı .yukarda kırmızı şerit çıkardı.
                              aa bi bakardık biri gene saçmalamış)
                              (nostalji yaptım)

Yorum

İşleniyor...
                              X