Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bir de boyle deneyeyim..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

yorucu bir gundu...ama boylesi guzel...

kisaca isten bahsedecek olursam, yavas yavas alisiyorum, arkadaslarimda sagolsunlar iyiler, hepsi firsatini bulup bir yemege davet ediyor..herkese gectim de, genel mudur de pat diye bana 17 subatta napiyosun,konsere gitmek istermisin diye sormazmi?: ) cok arkadasca bir teklif geldi ama kesin degildir, ben de emin degilim deyince, unut gitsin,bosver dedi guluyorum,cunku rahatsiz edici bir durum yok ama ilerde ne getirir bilemeyecegim..
    artik salak gibiyim, kim ne sorarsa sorsun normal karsiliyorum, isin komik yani asilanlari da artik anlamiyorum..tipki gecen dj`in faceten asilan cocuga sinir olmasi gibi, dj uyuz olmasini anlamamistim ama sanirim hakliymis..

onca yorgunlugun sonunda cuzdanimi kaybetmis olmak da gunun bana surprizi olsa gerek Seytan aldi goturdu, yer yarildi da icine girdi gibi kayboldu cuzdanim bir anda..aksilikler pesimi hic birakmayacak mi anlamiyorum...artik herseyi biraktim, ne geliyorsa basima onceden dusunmek yok...aksi taktirde isin icinden cikamaz duruma geliyorum..cunku hergun her saniye aksilik..

Yorum

bir gun daha gecti..nasil gecti derseniz, acikcasi yine keyifsiz..restauranttaki managerlardan biri bana acayip killik yapiyor, ama yuzde yuz suc ben de, ona firsat veriyorum..neden? cunku salagim, ingilizcemin iyi olmadigini soyledigi gibi ben de aciklarimi kapatmak yerine,aciklarimi ona gosteriyorum..hayir keske gercekten ingilizcemin yetersiz olacagi bir is olsa telefonda konusurken adresleri almaktan korkuyorum, ufacik bir hatada bile problem olabilir, ben de emin olmayinca managera soyluyorum,gerci bugune kadar yanlis adres almadim, ingilizceyle ilgili bir sorun olmadi ama manager salagi bana guvenmiyor sanirim..ve bugun de salakca bir hata yaptim, bence soylememeliydim, bir adres aldim,aslinda adres cok basit ama ben stres yaptim,adam ilk soylediginde anlamayinca..siparisin gidecegi apartmanin adini sokagin caddenin adini aldim, ama apartman numarasini anlamadim bi turlu ve kapattip manager a da numarasini almadim dedim, aradi ve apartman numarasi dortmus! sadece four(4) bu kadar basit..elbette sonra ingilizce bilmeyen kiz konumuna duserim, yani gercekten artik cok SIKILIyorum bu durumdan, bu ingilizce bilmemek degil,konsantre olmaiyorum,kulagim iyi duymuyor falan beceriksiz salagin tekiyim, benden degil bartander, hostes bile olamaz
      salak sacma durumlara sokuyorum kendimi,nasil bir yaratigim ben ya..

genel mudur de dun konsere cagirmisti,bugun unutur diye dusunmustum ku, telefonda yine sordu, bense guldum ettim,korkuyorum hayir dersem isle ilgili sorunlar cikacak diye..seytan son zamanlarda beni cok zorluyor, bir yandan sebo cik su adamla, isin de rahat olur, biraz toparlanirsin falan diyorum ya,allah sonumu hayir etsin..

Ne yapacagimi yine bilmiyorum, birinden hoslaniyorum ama onun dogru insan olmadigini dusunuyorum, birbirimizi uzecegimizi dusunuyorum..
      diger taraftan baskalarinin dusunuyorum,hoslanmiyorum ama bir sekilde hayatimi kolaylastiracaklarini dusunuyorum ama ben insanlari kullanabilecek kadar akilli biri deiglim,bu sekilde bir cikma da basimi agritir..illa birileriyle cikmak zorunda degilim tabi ama cok yorgunum, cok ugrasiyorlar benimle

bugunluk de icimi doktum baska da dokebilecegim kimse yoktu, var ama dokmek icimden gelmiyor onlara...

Yorum

yorgunum uyumak istiyorum, belim agriyor uyumak istiyorum
        geceny il yaptigim kazadan fitik olmustum, ve simdi topuklularla hosteslik yapip 12 saat ayakta kalinca fITIgim azdi

allalim serhat bunlarin acisini ceksin..ona olan ofkem hic bi zaman gecmeyecek :evil: :evil: :evil:

Yorum

sözde "erkek arkadaşını" bu adamla tanıştır derim.. iş yerine gelebiliyorsa gelsin tesadüfen tanışsın.. yakın bir erkek arkadaşın bu işi yapabilir derim..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kafein
            sözde "erkek arkadaşını" bu adamla tanıştır derim.. iş yerine gelebiliyorsa gelsin tesadüfen tanışsın.. yakın bir erkek arkadaşın bu işi yapabilir derim..
            korkuyorum kafein, sonra adamin bana uyuz olmasindan korkuyorum..
            bu isi kaybetmek istemiyorum, cok ihtiyacim var...korktugum icin basima bunlar geliyor onu da biliyorum..

Yorum

beyinsiz adam :evil: hemen yetkisi var ya suistimal edecek :evil:

merak ettim bu adam yabancı mı türk mü?

Yorum

Bu adam turk, sanirim kurtuldum, ona erkek arkadas adayim oldugunu soyledim, o da teklfini yanlis anladigimi soyleyerek cevirdi yani o gun ki konseer bizim restaurantin sponsor oldugu konser, yani oyle bi yapti ki kabul etseydim beni bir konsere goturecekti, kabul etmeyince de zaten ben bizim konserde calis diye sana takildim dedi ben de yedim
                neyse boylesi daha iyi oldu zaten aramiz iyi bir sekilde devam ediyor..Diger managerda bugun iyiydi..

tabi ben yasarken sorunsuz dakika gecer mi? illa aksilikler beni bulur,ya da uyuzlar, hic uyuz olmayanlar bile bana gelince birden uyuz oluyorlar..dun diger hostes calisma gununde bir degisiklik yapacagini soyledi, bir haftalik..tabi bunun bir haftalik olmayacagindan emindim..degisiklige uyum saglarim sorun degil,benim kizdigim sey bu kiza gecen hafta ozelikle soyledim, baska is yerinde calisacagim icin plani degistiremem diye, bugun gelmis manager a sordum diyerek beni kandirmaya kalkiyor..sonra konustugum cocuk da gelmis bana daha once bu kizin sorun yasadigini ondan idare etmemi soyluyor, banane ya, ben de bir suru sorun yasadim, hala da yasiyorum ve bana verdigi haftalik plan benim okula gitmemi engelliyor, ben ona gore okulu degistiriyorum...canimi SIKTI valla, yemin ederim herseyi tirnaklarimla kaziyorum, yani attigim her adimda mucadele ediyorum..bu kiz zaten isin yogun oldugu,bahsisin cok oldugu gunleri almis,bir de onun soyledigi plana gore diger calistigim yerde plan yapmisim, patron benim icin hazirlamis, simdi hanim efendi benim durumumu zora sokuyor, buna izin vermemeliyim, bu sefer izin vermemeliyim..offffffffffffffffffffffffff
                niyee butun arizalar beni buluyor...

Yorum

uf ne komik duruma dustum ya, kendi halime guluyorum resmen..salak gibi de hissediyorum kendimi: )
                  Dj resmen beni kandirdi, bir de akslik cikinca bugun butun gn evde hapis kaldim: ) dun onun bos odasinda kaldim, bugun de onun anhatari benden oldugundan ve onun dun aksam telefonu bozuldugundan evde kalmam gerekti, yoksa beyefendi disarda kalacakti..ben de 2 saatligine bedirin evine gidip ustumu falan degistirip hizla yine eve geldim, tabi aksilige bakk ki benim telefonum da faturami odememe ragmen bugun acilmadi, ve kimseye de ulasamadim..dj bana biraz gec glecegini soyledi ama telefonu bozuk oldugundan erken de gelme ihtimali vardi...
                  bedirde kuzeniyle beni sinemaya cagirdilar ama ben cikamadim..
                  neyseki dj in diger ev arkadsi geldi de dj aradi, telefonu calismis, ve dj cok gec gelecekmis.. sinir oldum, butun gun bosu bosuna kosturdum ve evde kaldim..
                  tabi dj isteseydi beni de bugun cagirirdi cagirmadi, ben size soliyim bu dj de benimle oynuyor ya hadi neyse...
                  cidden benim kafam calismiyor yaw: )

Yorum

ciddi bozuldum ben duruma yalniz dj`in beni bu sekilde bozmasina da felaket guluyorum yani resmen bugun eve gelmedi, ben de nerde diye merak ediyorum, hayir acaba basina kotu bisi mi geldi dicem, salakmisin sebo deyin bana uykum olmadigindan mi uyuyamadim yoksa kafaya mi taktim ben bu durumu niye guluyorsun ki bu kadar demeyin , guluyorum cunku ben dj`den hoslansam da onunla cikmam, o benim kankim serhattan sonra birinden etkilenip bu sekilde dusunuyor olmam da beni mutlu ediyor o yuzden guluyorum..
                    ama saka maka yarin obur gun bizim dj biriyle ciddi cikarsa, sevrse falan kiskanirmisim gibi geldi, ya da tam tersine cok da mutlu olabilirim onun adina..
                    neyse hadi bakalim hayirlisi, Allah onunda benim de yuzumu guldurur isallah

hersey herkesin gonlune gore olsun..

Yorum

:lol:
                      gecen yazmistim nasil bozuldugumu ya, iste kaniti
                      dj varya dj biriyle cikmaya basladi, gerci o hep biriyle cikar da bu sefer ciddi severek biriyle cikmaya basladi
                      garip bi sekilde moralim bozuldu, yani zaten benim cikacagim biri degildi ama yine de baskasindan bu derece etkilenmesine sasirdim, ve alcak nerdeyse en son bana soyluyor
                      boylesi benim bir kademe daha atlyacagim anlamin ageliyor
                      ama onu kiskandim ne yalan soyleyeyim, allah bir tek benim mutlu olmami istemiyor ya hadi neyse.. ona mutlulukar,darisi benim basima..

is konusunda yogun bir sekilde calisiyorum sabah 9 aksan 11 haftasonlari, haftaici bir gun izinliyim diger gunler de sabah 11 aksam 11e kadar calisiyorum..
                      ne de olsa ameleyim

icim sIKILDI da bu haberi duyunca paylasmak istedim

Yorum

Keyfim kacti iyice benim ya
                        essek gibi kosturuyorum, yoruluyorum ediyorum ama sonucata hic bir sey yok
                        hic bir seyim rast gitmiyor..
                        yani ne bileyim, etrafimdakilere bakiyorum herseyi carcabuk hallediyorlar, duzene giriyor hayatlari ama benim hep bir ariza durumu soz konusu
                        dj kiskandim ne yalan soyliyim, kiskandim cunku o da istanbuldan sevgilisinden ayrilip gelmisti, buraya geldi kendini once ruslara kaptirdi, kizlarla eglendi costu...is konusunda da stressizdi,ofiste calisiyordu ve ustune edindigi arkadslariyla radyoya girdi falan,orda da herkes tarafindan sevildi, hatta simdi hic para bile odemeden az masrafli olsa da radyonun sahibiyle ortak bir sirket kuruyorlar...ev olayi da radyonun sahibinin eski evi, fiyati da uygun falan filan..
                        ve tek eksigiydi belki de duzgun bir kiz arkadas, o da oldu, hem de gercekten guzel,duzgun biri..unlu bi basketbolcunun kiz kardesi..
                        dj benim cok yakin arkadasim, onun mutlu olmasini isterim ama benim neden boyle oluyor anlamiyorum
                        uzerime her gecen gun biraz daha yuk aliyorum, suan yaptigim tek sey calismak ve para kazanmak, halbuki ben bugune kadar mastera baslamis olmaliydim masteri birakin ingilizcem bile berbat, nasil garip bir insanim ki ingilizce ogrenemiyorum, ve bence benim yabanci biriyle cikmam sart haline geldi..yani bundan sonra hala cikmiyor olmam benim aptal oldugumu gosterir, baska turlu bu ingilizcemi gelistiremiycem..
                        ama bu ara yabanci kimse yok cevremde, oyle bir ihtimal yok yani
                        hep zor olani yapmaya calisiyorum ama bu sefer kolay olani yapmaliyim, cunku yeterince zorlandim..ve en buyuk sorunum ingilizce suan..

Yorum

Kendimden suphe ettigim bir zamandayim yine, kendime olan guvenimden emin degilim..

2gun once dj'le tartistik, daha dogrusu o herzamanki gibi ustume geldi yine, 3kisi arabayla eve giderken dj bey yine ne olduysa benim pollyanacilik oyunundan vazgecmemi soyluyordu, hersey bu kadar olumlu yaklasiyor olmama inanmiyor, boyle olmasindan rahatsiz oluyordu..onun icin istanbuldaki rahat hayatindan eski erkek arkadsi yuzunden vazgecip burda surunen, herkesin kahrini ceken bir insanim..burda yasadigim onca surunmeye karsilik hala da iyi yanindan bakiyor olmamin dogru olmadigini soyluyordu, o gece yine o derece yorgundum ki bu durum beni aglatircasina etkiledi, belki soylediklerinin gercek olusuna agliyordum, belki de ustume gelmesine..onun da dedigi gibi caresizligimden baska bir sey degildi bu mutlulugum..o bu sozleri belki de kendime gelmem icin soyluyordu da ben fazla onyargili oldugumdan goremiyorum onun iyi niyetini..kendimi kandirmaca oyunumu bozmasinin anlamini bulamiyorum..o gecenin ustune ertesi gun calistigim isyerineki kizla tartistim, iyilik melegi rolunu ustumden atmam gerekiyormus gibi hissedip, simdi ise keske bir sey demeseymisim kiza diye icimden gecirdim..
                          ve simdi dj hayatindan mutlu ise, ve ben hala ayni sekilde yerimde sayiyorsam onun soylediklerinde buyuk bir gerceklik payi var diye dusunuyorum.ve o yuzden yaptikalrimdan korkuyorum, yine hata mi yapiyorum acaba...

kocaman bir yalanin icine giriyorum, annemlere masterim basladi dedim, ve bunu geri alamayacagim

Yorum

İşleniyor...
                          X