Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Baş dönmeleri oluyor mu sizdede??

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Baş dönmeleri oluyor mu sizdede??

----------------
    Last edited by bersina; 02-10-2010, 01:25 PM.
    Söyledim... duydu anlamına gelmez
    Duydu... doğru anladı anlamına gelmez
    Anladı... hak verdi anlamına gelmez Hak verdi... inandı anlamına gelmez İnandı... uyguladı anlamına gelmez, ......Uyguladı... sürdürecek anlamına gelmez Pieta

baş dönmelerinin birçok nedeni olabilir eğer sizde varsa bir an önce doktora görünmelisiniz.ben bir kez gitmiştim nörologa bu yüzden.bir şey çıkmamıştı.bu yaz da aniden gelen ve uzun süren baş dönmeleri yaşadım ama genelde sıkıntılı olduğum zamanlara ve çok kulaklık dinlediğim zamanlara denk geldiğinden çok üzerinde durmadım.ama müziği kesince rahatladım bir parça.
    Ölürüz diye mi üzülüyoruz?
    Ne ettik, ne gördük şu fani dünyada
    Kötülükten gayri?
    Orhan Veli KANIK

Yorum

Orjinal yazı sahibi: özgee View Post
      baş dönmelerinin birçok nedeni olabilir eğer sizde varsa bir an önce doktora görünmelisiniz.ben bir kez gitmiştim nörologa bu yüzden.bir şey çıkmamıştı.bu yaz da aniden gelen ve uzun süren baş dönmeleri yaşadım ama genelde sıkıntılı olduğum zamanlara ve çok kulaklık dinlediğim zamanlara denk geldiğinden çok üzerinde durmadım.ama müziği kesince rahatladım bir parça.
      Benimde evet üzüldüğüm bir şeyi kafama taktığımda oluyor baş dönmelerim zaten,,bende mr çekindim bişi çıkamadı,birde kansızlıktan olabilir diye düşünüyorum..tşklr özge
      Söyledim... duydu anlamına gelmez
      Duydu... doğru anladı anlamına gelmez
      Anladı... hak verdi anlamına gelmez Hak verdi... inandı anlamına gelmez İnandı... uyguladı anlamına gelmez, ......Uyguladı... sürdürecek anlamına gelmez Pieta

Yorum

arada oluyo ama sanırım stresten benimki
        "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

psikolojik yaşanan baş dönmeleri "can"dır arkadaşlar.. Bilime hayat veren noktadır bence

sıkıntının kaynağı baş dönmeleri mide yanmaları ve tiklerle tespit edilir
          Sahte kalabalıkların olacağına, kaliteli bir yalnızlığın olsun..

Yorum

evt bu aralar oluyor biraz üşütmüşüm onunda etkisi vr galiba
            3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

İşleniyor...
            X