Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Arkadaşlar Pese Hanım'dan haberi olan var mı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Haberi şimdi okudum çok fena oldum.Ama yalan olduğu okuyunca yüreğime su serpildi :? Acil şifalar..

Yorum

Sevindik..

Merhaba Değerli üyelerimiz,
      Ne güzel Sevgili Pese'nin sağlık haberlerini aldık,içimiz rahatladı,kendisine tekrar bir an önce aramıza dönmesi dileğiyle sağlıklar diliyorum.
      Neyzen arkadaşımız he ne kadar şakanın dozunu kaçırdıysa da kendisinden bir özür bekliyoruz.

Sevgilerimle.

Yorum

Sizler bu forumu takip edip te Neyzen'in bu haberi sallamış olduğunu anlayamıyorsanız EQ'nuz çok düşük demektir arkadaşlar.

kızı gelip 'annem ölmedi' demese devam ederdi bu.
        helvasını da kavururdunuz.

neyse geçmiş olsun diliyorum..

Yorum

şu anda pese ablanın içerde ismini gördüm çok tuhaf oldum yaaa ...

işallah iyi haberlerini duyarız ...

evet neyzenlenin bazen böyle yaptığı olur ama bu kadarda ileri gideceği aklıma gelmezdi hani...
          bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

dalga geçilmesi bile çok kötü olan bir konuda bu şekilde rahatca yazı yazan bneyzen arkadaşımın ne yaptığını bilemediğine verip ....pese ablanın hayatta ve sıhatinin gün geçtikce düzeldiği haberini duyduğum için sevindiğimi söylemek istiyorum........ :arrow: sevindirici haberlerinin devamını dilerim.....

Yorum

oh beee...dün meraktan ölmüştüm....bu haberi yazan şahısa gerekeni yöneticiler yapacaktır umarım...

Yorum

dün yazıyı görünce şok geçirrdim ve hiç bir şey yazamamıştım tutuldum resmen böyle bir şeyin espirisi dahi kötü :'(
                pese ablacım umarım en kısa sürede seni yine burada görürüz
                pese ablamın sevgili kızı bize haberdar ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederim
                salıcaklar kalın
                ALAHA EMANET OLUN
                sevgiler saygılar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: neyzenlenin
                  maalesef ki Pese, doktorların bütün çabalarına rağmen hakkın rahmetine kavuşmuş bulunuyor.
                  sen nasıl bir insansın sana insan demek bile zor geliyor içimden böylesine sevilen biri için yazdıkların çok korkunç.yazıklar olsun sana bir gün seninde annen veya sevdigin biri kalp krizi geçirirse biriside sana aynısını yapar inşallah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: okb.takinti
                    oh beee...dün meraktan ölmüştüm....bu haberi yazan şahısa gerekeni yöneticiler yapacaktır umarım...
                    Umarım..umarım..umarım.. :?

Bir özürle iş bitmemeli.. :!:

Zaten dilemesi gereken özürü bile dilemedi..ara sıra siteye giriyor..görüyorum.. :evil:

Yorum

Rabbim pese ablamızdan iyi haberler alabildiğimiz için çok mutluyuz.

Şükürler olsun.

Ne var ki kendini bilmezin biri şaka yapmış mış..

Nerde görülmüş böyle bir şaka..

Kim ölümle alay edebilir ve pese abla gibi bir insana bunu yakıştırabilir.

Site yöneticilerini bu üye konusunda duyarlı olmaya çağırıyorum...

LÜTFEN .....LÜTFEN..... LÜTFEN.....

Bir insan söz konusuyken bu tür davranışları görmezden gelmek insanlığa yakışmaz...

ÇOK SİNİRLENDİM YAA ÇOK....
                      <em>SEBEP DEĞİŞMEDEN, SONUC DEĞİŞMEZ.<br /></em>

Yorum

Pese hanımın iyi olduğuna çok sevindim.İnşallah yakın zamanda sağlığına kavuşması dileğiyle.. :lol:
                        Yazılan abuk mesaja da ne denir.. :?
                        Espri yapılacak konu mu bu..
                        Allah akıl versin arkadaşımıza da.. :roll:

Yorum

Ablamızla ilgili ayrıntılı bilgi yazar İnşallah kızı.
                          en azından fiziki durumu iyidir umarım.
                          Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: depresifsancı
                            dalga geçilmesi bile çok kötü olan bir konuda bu şekilde rahatca yazı yazan neyzen arkadaşımın ne yaptığını bilemediğine verip ....pese ablanın hayatta ve sıhatinin gün geçtikce düzeldiği haberini duyduğum için sevindiğimi söylemek istiyorum........ :arrow: sevindirici haberlerinin devamını dilerim.....
                            aynı duyguları taşımakla beraber.tekrardan acil şifalar dilerim.

Yorum

İşleniyor...
                            X