Duyuru

Collapse
No announcement yet.

asabiyet sinir hat safhada

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• asabiyet sinir hat safhada

ben çok gergin oluyorum sizde var mı bu durumlar en çok yaşım konu edilince iş evlilik.... sinirden kast katı kesiliyorum ve çevreme zarar veriyorum o an yanımda kim olursa olsun valla çok kötü şeyler yapabilirm ki bi kere komşumuz şahid oldu aslında bu durumu o yarattı biraz tabi belki birşey değildi dediği herkeze söylenen şeylerdi ama yaşın 29 30 iş yap evlen gibi bi laf yaptı allahhh ben yeri göğü inlettim sonra özür diledi ama benim yine asabilğim geçmedi kimse önümde duramıyordu durduramıyordu beni telefonu yere çarptım bu benim hayatım kimse karışamaz karışanın bıçağı karınında dolandırırım dedim yine komşum geldi sakinleştirdi beni tamam evet senin hayatın kimsede karışamaz zaten ben seni çok iyi anlıyorum dedi bende yumuşadım abla ben senelerdir evde ilaç hastalık çektim iyileşmedim diğer insanlar gibi gezmedim gitmedim herşeye uzaktan bakıyorum dedim hiç birşeye sahip değilim hayatımı yaşayacam ben falan dedim.. biliyorum anlıyorum da ben seni dedi ama bu hayatın iyi değil ve allah göstermesin cinnet geçirir annene babana zarar verirsin buna çare bul dedi haklıda ama bu durumlarda konularda çok hassasım ben sinirlerim çok bozuk heralde.. yarın doktora gitcem ama nasıl konuşcam anlatacam bilmiyorum çokda mutsuzum takıntılar bazen haddini aşıyor huzursuz oluyorum ilaçlar da çok kötü ediyor uyuşup kalıyorum odun gibi. biz hep böle çekecez mi yaa..

bende de bu tür problemler vardı ama ben öfkeyi ilaçlar ile tamamen silebiliyorum.
    öfke yatıştırmak için:
    sabah paxera 5mg
    gece risperdal 1mg
    gündüz norodol 5 damla gerektiğinde ( gerekirse daha fazla norodol damla. 50 damlaya kadar yolu var)
    alıyorum.
    bendeki öfke problemi o kadar büyüktü ki 2006 yılında polis zoruyla bakırköye yatırıldım.
    uygun ilaçlar ile öfkeyi tamamen sıfırlayabilirsin. özellikle norodol damla çok çabuk öfke yatıştırıyor.

Yorum

insanlar konuşurlar karşıdakinin zayıf noktasıymış onu acıtıyormuş düşünmezler. sanki iş var ülke de çabalamıyormuşsunuz gibi. ha bir de evlilik meselesi hala yok mu biiri falan. aslında bunun sonu yok iş bulursun evlilik derler evlilik olur çocuk çocuk olur ikinci ne zmn :9: bitmez yani. o yüzden biraz kulak tıkamalı insan. siz elinizden geleni eminim yapmışsınızdır. o yüzden insanları boşverin biraz rahatlamaya çalışın.

Yorum

İşleniyor...
      X