Duyuru

Collapse
No announcement yet.

antiidepresan bırakan arkadaşlar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• antiidepresan bırakan arkadaşlar

Arkadaşlar 25 mg lustral 6 ay boyunca içtim ve su anda cok şükür iyileştim..1 hafadır bıkarıyorum 3 günde bir 25 mg yarıısı alıyorum..Arkadaşlar bu aralar başdönmesi halsizliklik başladı biraz acaba ilaç bırakımdan kaynaklanıyor olabilir mi???

geçmiş olsun. 25mg ile iyileştiysen çok şanslısın. çok düşük bir doz.
    ilaç bırakmak bazı yoksunluk semptomlarına sebep olabilir. 2-3 hafta içinde tamamen geçer.

Yorum

Olabilir, ben kullandığım ilacı bıraktığımda bir hafta sırt ve karın ağrısı çekmiştim.
      Her şey güzel olacak...

Yorum

Teşekür ederim arkadaşlar..Cok şükür iyileştim ,rabbim tez vakitte size de şifalar versin

Yorum

çok geçmiş olsun yavaş yavaş bırakırsan kısa sürede eskisinden çok daha iyi olacaksın eminim.

Yorum

Biraz önce soracaktım unuttum, ilacı doktor kontrolünde bırakıyorsun değil mi? İyileştim deyip ilaç bırakmak hastalığın tekrar etmesine neden oluyormuş ve bu sefer mücadece daha zor oluyormuş???
            Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: buselim54 View Post
              Arkadaşlar 25 mg lustral 6 ay boyunca içtim ve su anda cok şükür iyileştim..1 hafadır bıkarıyorum 3 günde bir 25 mg yarıısı alıyorum..Arkadaşlar bu aralar başdönmesi halsizliklik başladı biraz acaba ilaç bırakımdan kaynaklanıyor olabilir mi???
              ben 2 senedir 50 mg içiyorum .sen niçin kullanıyordun bana panik atak için verildi.çok şükür hiç atak gelmedi ama yarım yarım bırakmaya kalktığımda kafamda elektirk çarpmasına benzer bişeyler ve hareketlerimde yavaşlama sinirlilik oluyor.bende uuzn süreli antidepresan kullanmak istemiyorum ciddi kilo aldım bir 8 kilo 2 yılda.bu da çok can sıkıcı..
              .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: masum528 View Post
                Biraz önce soracaktım unuttum, ilacı doktor kontrolünde bırakıyorsun değil mi? İyileştim deyip ilaç bırakmak hastalığın tekrar etmesine neden oluyormuş ve bu sefer mücadece daha zor oluyormuş???
                3 günde yarımdan az alıyordum..Doktora gitme gereği duymadım açıkcası..Baş dönmelerim var biraz bi de halsizlik..Birazda duygulsallaştım o kadar..

Yorum

İşleniyor...
                X