Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aramızda Hiç Müzisyenler Varmı? Müzisyenlerle Bir Araya Gelelim.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Aramızda Hiç Müzisyenler Varmı? Müzisyenlerle Bir Araya Gelelim.

Ben keman çalıyorum ve yaygın anksiyete bozuklugu var bende ama cok hafıf, daha once yenmıstım tekrar yenıcem bu hastalıgı ama bunu benım gıbı olan ınsanlarla paylasıp yenmek ıstıyorum.

ses sanatçısı da müzisyendir. insan sesi bir tür perdesiz nefesli enstrümandır.
    ben de müzisyenim. ney, tanbur, ud çalarım. sesim de fena değildir. 30 yılı aşkın bir süredir müzikle uğraşıyorum ama amatörüm ve profesyonel olmayı hiç düşünmedim.
    ama bende pek anksiyete problemi yok. bugüne kadar depresyon ve öfke problemleri ile boğuştum.
    depresif olduğum zaman çoğunlukla anksiyete de olur ama depresyona bağlı anksiyete. depresyon geçince hiç bir şey kalmaz.
    depresyon için favori ilacım laroxyldir. öfke kontrolü için ise seroxat ve risperdal.

Yorum

ben ud çalıyorum ama müzisyen diyemem kendime sanırım, profesyonel değilim çünkü
      Yillar sonra yapmadiklarinizdan duyacaginiz pismanlik yapip da pisman olduklarinizdan cok daha fazla olacaktir. Çünkü yapmadıklarınızın sonuçlarını hiçbir zaman bilemeyeceksiniz.

Yorum

Bende keman çalıyorum ve Bir koroya mensubum aynı zamanda bence en güzel meditasyonlardan bir tanesi sevdigin insanlarla çalmak.

Yorum

flüt bile çalamıyorum yetenek işi (:
          "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

İşleniyor...
          X