Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hayatınızdaki bir şeyi değiştirmek isteseniz ne olurdu ??

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Hayatınızdaki bir şeyi değiştirmek isteseniz ne olurdu ??

hayatımızda yapmak istemediğimiz ama keşke şöyle olsaydı dediğimiz şeyler illaki vardır. ben daha çok kurnaz olmak isterdim siz ne olmak isterdiniz ?

utangaç ve çekingen olmamak isterdim (:
    "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

ben imparator olmak isterdim. kainat imparatoru. tanrı bile benim emrimde olmalıydı.

Yorum

1-2 yıl önceki o mutlu bene dönmeyi isterdim. ailemin yanımda olduğu henüz sorunlarımın olmadığı o güzel günler. yüzümden gülümseme eksik olmazdı. nerde o eski ben.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omerer View Post
          ben imparator olmak isterdim. kainat imparatoru. tanrı bile benim emrimde olmalıydı.
          sende çok şey istiyosun hem ne demek tanrı bile benim emrimde olmalı ?

Yorum

Ben insanlarla daha rahat iletişim kurabilmek isterdim

Yorum

Ben şükrediyorum her zaman, şöyle olsaydım böyle olsaydım demiyorum. Halimden memnunum çok şükür...
              Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Daha Aktif Olmak Olabilir )) .....ama yinede Şukurler olsun boylede iyiyim ))

Yorum

hezeyanlarımdan kurtulmak isterdim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omerer View Post

çok beklersn o halde... sen mahluksun... o Halık... böyle bir şey mümkün olamaz zaten...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevde_ View Post
                      Ben şükrediyorum her zaman, şöyle olsaydım böyle olsaydım demiyorum. Halimden memnunum çok şükür...

ne güzel... tebrik ederim...

Yorum

kötü ve bencil biri olmayı isterdim..keşke sadece kendimi kendi hayatımı düşünerek yaşayabilmiş olsaydım.herşey daha kolaydı o zaman

Yorum

sadece eski günlere dönmek
                          eskisi gibi dünyaya bakmak görmek ve yorumlamak isterdim
                          ben eskı yı ıstemıyorum ama eskı sadece özlem doğruyor anılara sarılıyor insan ben gelecegımde bırgun bu rahatsızlıktan kurtulup bu halıme nasılmısım ben oyle be deyip kendıme gülmek isterdım
                          Never Back Down

Yorum

benim aklıma başta bir şey gelmedi, daha sonra düşündüm neden aklıma bir şey gelmiyor diye çünkü sizin istediğiniz gibi bir şey istemediğimi farkettim, doğum anımı değiştirmek istediğmin farkına vardım, hiç doğmamak...
                            ATEŞİ TEKRAR ALEVLENDİRMEK İÇİN KIVILCIMLARIN OLMASI GEREKMEZ Mİ? KIVILCIMLAR OLMADAN ATEŞ NASIL ALEVLENİR?

Yorum

ilk aklıma gelen: yok olmak

Yorum

İşleniyor...
                              X