Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kadınlar Neden Yaşça Büyük Erkeği Tercih Eder?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: tre@sureBack
    27 yas ile 18 yas örnegi getirmen... sanki benim bunu onayliyormus pozu vermis... ama bunu bende onaylamiyorum
    ayrica bunun toplumsal kurallar olmaktan öte kendi kurallarim dahilinde oldugunu düsünüyorum...
    Hayır hayır, kesinlikle öyle bir amacım yoktu. Size yönelik yazmadım onu. Sadece örnek verdim. Memlekette bunun pek çok örneği var ve bana göre 18 yaşındaki bir kıza "kadın" gözüyle bakan 27 yaşındaki bir erkeğin cinsel ve ruhsal sağlığının tetkik edilmesi gerekir.

Bu konunun kendi kurallarınızla ilgisi olduğunu söylemişsiniz. Doğrudur. Ama bana göre bir kişi kendinden küçük biriyle bir ilişki yaşıyorsa, sadece kendini küçük duruma düşürüyordur. Başka izahatı yok bunun...

Yorum

Küçüklük kavramını iyi tanımlamak lazım. Abalı'nın anlatımından sanki kendinden 2 veya 3 yaş küçük biriyle bile ilişki yaşanması garipmiş gibi bir hava çıkıyor ortaya. Yaşım 31. Yaş kısıtım var kendime göre ama önce herşeyiyle uyuşacak bir sevgili, eş isterim. Zaten mantıklı bir insan kendinden 8-10 yaş küçük bayanlara bakmaz bile. Üniversitede okuyanları görüyorum çocuk geliyorlar bana.(Üniversitedeyken kendimizi büyük hissederdik.) Ama 26-27 yaşındaki bir bayan çekici gelebiliyor ve ufak görmüyorum. Çok fark olmadığı sürece yaş takıntısı yapmamak lazım.

Yorum

İşleniyor...
      X