Duyuru

Collapse
No announcement yet.

çekim yasası gerçekmidir

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

nasipten öte yol yürümezmiş..sen istediğim kadar çek..senin olmayan sana gelmez..
    çekim yasasını saçma sapan bir hayal olarak değerlendiriyorum..ama olumlu düşünmek ayrı konu..düşünce gücü var bana göre..ama herşeyi imgeleyip hayatıma getirdim olayı saçma.

Yorum

o zaman neden benim yıllardır kurduğum hayaller gerçekleşmiyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: panik View Post
        o zaman neden benim yıllardır kurduğum hayaller gerçekleşmiyor.
        Hiçbir şey sen hayal kurduğun için gelişmiyor. Bir deneme yap istersen benim trafik kazasında öldüğümü hayal et. İstediğin kadar ve istediğin sürece bunu hayal et yinede yolladığın mesajlara cevap verdiğimi göreceksin. Eline bir bıçak alıp peşime düşmediğin sürece de bu böyle devam edecek. Düşüncelerinin yaşadığın olaylarda etkisi inan nerdeyse hiç yok.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hartemes View Post
          Hiçbir şey sen hayal kurduğun için gelişmiyor. Bir deneme yap istersen benim trafik kazasında öldüğümü hayal et. İstediğin kadar ve istediğin sürece bunu hayal et yinede yolladığın mesajlara cevap verdiğimi göreceksin. Eline bir bıçak alıp peşime düşmediğin sürece de bu böyle devam edecek. Düşüncelerinin yaşadığın olaylarda etkisi inan nerdeyse hiç yok.
          daha açık olursan,uykum mu geldi benim anlamadım?zaten ben kimsenin ölmesini yada bıçaklamayı hayal etmedim ki...romantik hayallerdi...ayrıca tanımadıklarım hakkında niye hayal kurayım ....!

Yorum

İşleniyor...
          X