Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hipnoz

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• hipnoz

meraba arkadaşlar ben de yeni üye oldum ben de okb obsesiflik hastalığı var durumum geçmişi gelceği bugünü ininsan ilişkilerini herşeyi kafya takmak bundan kurtulmak istiyorum ben de bundna dolayı sosyal fobide oluştu okula zor gidiyorum geliyorum size soracağım şey şu hipnoz tedavisi yaptıran var mı işe yarıyo mu gerçekten ayrıca gidenlerin iyi bildiği bi doktor var mı hipnoz da tam olarak ne oluyo unutabiliyo musun olayları kafana takılan şeyleri cevap verirseniz çok sevinirim

ben de sosyal fobi+aşırı kaygı bozukluğu bununla birlikte aşırı takıntılı bir kişiliğim var.

bu akşam hipnoz seansına girdim.

açıkçası insan iyi kötü sosyal fobiden; önce bir arkadaşla muhabet, sonra iki kişi ve sonra da sayıca çoğul insanla konuşarak aşabiliyorsunuz. sonunda da sistematik duyarsızlaşma gerçekleşiyor.

ben kaygıyı kontrol amaçlı hipnoz oldum. açıkçası o kadar kaygılı bir kişiliğim var dı ki, gevşeme ile kasılma arasında nasıl bir vücut farklılığı olduğunu kestiremiyordum. bunu bu akşam hipnoz da fark ettim. bana çok iyi geldi. kendimi ik defa koltukta rahatlık içinde biri bana bakarken bile gevşemeyi hipnoza başardım.takıntı düzeyinde de uzmanın söylediği telkinleri takip ettiğin için düşünce düzeyinde de bir düzelme oluyor. ilerki seanslar için şimdiden birşey diyemem.

hipnoz bir nevi telkin işidir. telkini iyi dinler ve şartsız uyarsanız başaramayacağınız bir olay yoktur.

Yorum

hipnoz da kendini kaybediyor musun ayrıca SEN ilaçç da kullanıyo muusn

Yorum

Hipnoz bi çeşit plasebo dur.inanmak gerekir,inanmayan kişi asla hipnotize olamaz.bir yönüde kritik bir yöntem oluşu.
        Öncelikle kişiyi iyi analiz etmek gerekir.işin ehli tarafından yapılmayan hipnozlar daha kötü sonuçlara sebep ola bilir.
        Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gothica
          Hipnoz bi çeşit plasebo dur.inanmak gerekir,inanmayan kişi asla hipnotize olamaz.bir yönüde kritik bir yöntem oluşu.
          Öncelikle kişiyi iyi analiz etmek gerekir.işin ehli tarafından yapılmayan hipnozlar daha kötü sonuçlara sebep ola bilir.
          sen hiç hipnoz yaptırdın mı benim sorum şu dertleri unutturuyo mu ayrıca placebo ne demek

Yorum

destiny89 hipnozla daha detaylı bilgi almak istersen arama bölümüne hipnoz yazarsan ve mesajlar bölümünde yaklaşık 6 sayfalık bilgi çıkar.ordanda faydalanırsan yararına olur.şahsen bende hipnoz tedavisi yapmak isterdim.ama parası uçuk olur.hemde plecebo etksi olacağından bana bir yararı olacağına inanmıyorum. bu arada placebo:tıben etkisiz bir tedavi olarak yani hiç bir fonkisyonu olmayıp sadece kişinin kendi kendini kandırması gibi bir telkin işlevini görür.

Yorum

tşk ederim dilemma47

Yorum

rica ederim destiny89.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: destiny89
                  hipnozu öyle televizyondan izlediğin ilizyonistlerin yaptığı gibi düşünme. bir nevi gözün kapalı müzik dinlerken kendini kaptırırsın ya o da öyle birşeydir. kendini telkinlere kaptırıyorsun. sen bilinçaltında uzmana ne söylersen onu bilir. anlatmazsan bilmez. bilinç açıktır.

hani hipnoz aldatmacadır diyenlere diyorum. olumsuz düşünceler nerden geliyor, bilinçaltından. her seferinde takılı kaset gibi başa sarmıyor mu? her ne kadar inkar etselerde bu da bir HİPNOZdur. ama olumsuza odaklanmadır. bunların tamamen bilinçaltından boşalması gerekiyor. bunları çeşitli şekilde boşaltma teknikleri vardır. insanın kafası patlayacak gibi olur, ağrı kesici alırsın geçmez. bunlar tamamen vücutta biriken gerilimin, olumsuz enerjinin ve de olumsuz düşüncenin insanın bedeninde yaptığı baskıdır. eğer bunları dışarı boşaltamazsanız hangi ilacı kullanırsanız kullanın geçmez. eğer olumsuz enerjiye inanmıyorsanız bir çiçek alın. birini sevgi ile birini nefret ile yaklaşın ve öyle büyütün. sonucunu kendiniz görürsünüz. bu olumsuz enerji insan vücudunda da öyle tahribat yapar.

diyorsun ki ilaç kullandın mı? üniversitedeyken altı ay seralin kullandım. doktor tavsiyesi ile kestim. sonra devlet hastanesine en sonunda da askerdeyken konya asker hastanesine gittin. lustral, norodol,dideral falan kullandım. ama inanki yan etkilerinden başka hayatımda en ufak bir değişiklik görmedim. biraz da ayakta adamı uyutuyordu. bir nevi uyku düzene giriyor. başkada en ufak bir yararını görmedim.

şimdi sadece titreme için b vitamini hapları aldım. gevşeme tekniklerini falan öğreniyorum. ama artık titremenin bile bilinçaltı merkezli olduğuna inanıyorum. özgüvenim yüksek olduğunda asla titremem. ama en ufak içime şüphe düşsün titrerim.

sonuç, bu dertleri çekmeyen biri anlatamaz. bunları bilemez.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mustafatoprak
                    Orjinal yazı sahibi: destiny89
                    hipnozu öyle televizyondan izlediğin ilizyonistlerin yaptığı gibi düşünme. bir nevi gözün kapalı müzik dinlerken kendini kaptırırsın ya o da öyle birşeydir. kendini telkinlere kaptırıyorsun. sen bilinçaltında uzmana ne söylersen onu bilir. anlatmazsan bilmez. bilinç açıktır.

hani hipnoz aldatmacadır diyenlere diyorum. olumsuz düşünceler nerden geliyor, bilinçaltından. her seferinde takılı kaset gibi başa sarmıyor mu? her ne kadar inkar etselerde bu da bir HİPNOZdur. ama olumsuza odaklanmadır. bunların tamamen bilinçaltından boşalması gerekiyor. bunları çeşitli şekilde boşaltma teknikleri vardır. insanın kafası patlayacak gibi olur, ağrı kesici alırsın geçmez. bunlar tamamen vücutta biriken gerilimin, olumsuz enerjinin ve de olumsuz düşüncenin insanın bedeninde yaptığı baskıdır. eğer bunları dışarı boşaltamazsanız hangi ilacı kullanırsanız kullanın geçmez. eğer olumsuz enerjiye inanmıyorsanız bir çiçek alın. birini sevgi ile birini nefret ile yaklaşın ve öyle büyütün. sonucunu kendiniz görürsünüz. bu olumsuz enerji insan vücudunda da öyle tahribat yapar.

diyorsun ki ilaç kullandın mı? üniversitedeyken altı ay seralin kullandım. doktor tavsiyesi ile kestim. sonra devlet hastanesine en sonunda da askerdeyken konya asker hastanesine gittin. lustral, norodol,dideral falan kullandım. ama inanki yan etkilerinden başka hayatımda en ufak bir değişiklik görmedim. biraz da ayakta adamı uyutuyordu. bir nevi uyku düzene giriyor. başkada en ufak bir yararını görmedim.

şimdi sadece titreme için b vitamini hapları aldım. gevşeme tekniklerini falan öğreniyorum. ama artık titremenin bile bilinçaltı merkezli olduğuna inanıyorum. özgüvenim yüksek olduğunda asla titremem. ama en ufak içime şüphe düşsün titrerim.

sonuç, bu dertleri çekmeyen biri anlatamaz. bunları bilemez.
                    yani hipnoz işe yarıyor diyorsun benim istediğim şey unutmak sıkıntılarımı bunu yapabilirler mi bi de etkisi ne kadar sürüyor ayrıca sen önerebileceğin iyi bir hipnoterapist var mı yardım nolur bana çok bunalımdayım unutmka istiyorumm kötü şeeyleri stressiz yaşamk istiyorum mutsuzum

Yorum

op. dr. Bülent URAN çankaya/ankara da anayasa mahkemesinin yakınlarında yeri var. zaten google de hipnoz merkezi yazıp tıklasan sitesi çıkar. biraz pahalı, ama inanki orhan beyin dediği gibi ''sikke bastirdim lakin mutluluğu bunda aramayasuz''. kanuni sultan süleyman da şöyle dmiştir ''halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi
                      olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi''. evde oturupta ölümü sıkıntı içinde beklemektense yeni birşeyler denemekte fayda vardır.

Yorum

İşleniyor...
                      X