Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mutsuzluğa antidepresan etki eder mi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Mutsuzluğa antidepresan etki eder mi?

araştırmalara göre satılan milyonlarca kutu antidepresanı kullananların yarısı ağır depresyonda, yarısı ise mutsuz....
    merak ediyorum insan depresyonda değil ama mutsuzsa, hayatından memnun değilse, yaşadığı hayat beklentilerini karşılamıyorsa ilaç kullanması acılarını hafifletiyor mu?

doğru bir ilaç hafifletebilir, yalnız bu ilaçların getirileri yanında götürüleri de var.
    ATEŞİ TEKRAR ALEVLENDİRMEK İÇİN KIVILCIMLARIN OLMASI GEREKMEZ Mİ? KIVILCIMLAR OLMADAN ATEŞ NASIL ALEVLENİR?

Yorum

beni çok mutlu ediyorlar. ağır vakalarda antidepresan yetersiz kalabilir ama ağır vakalar azınlık ama bu forumda çoğunluk.
      antidepresanlara başlamadan önce çok mutsuz bir hayatım vardı ama antidepresanlar ile 18 yıldır mutlu, verimli, üretken ve başarılı bir yaşam sürüyorum.

Yorum

omerer bana daha önce prozac ve cipralex etki etmemişti.,
        ne kullanmalıyım tavsiyen ne?

Yorum

seroxat mı denesem diye düşünüyorum.bir arkadaşım paxil diyo

Yorum

seroxat il paxil aynı ilaçlar değil mi? bu arada cipralex ve prozacı kısa süre için kullandıysan etkisini görmemişsindir.
            ATEŞİ TEKRAR ALEVLENDİRMEK İÇİN KIVILCIMLARIN OLMASI GEREKMEZ Mİ? KIVILCIMLAR OLMADAN ATEŞ NASIL ALEVLENİR?

Yorum

İşleniyor...
            X