Duyuru

Collapse
No announcement yet.

"Stimol 1gr" kullanan var mı? (Enerji Deposu)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• "Stimol 1gr" kullanan var mı? (Enerji Deposu)

Selam arkadaşlar bu ilaç bildiğim kadarıyla yeni çıkmış, kronik yorgunluk ve halsizlikte kullanılıyor yani asteni tedavisinde. Sitede kendini yorgun, güçsüz ve isteksiz hisseden çok kişi vardır, bu ilaç fayda sağlayabilir. Netten okuduğum yorumlarda 1-2 günde etkisini gösterdiğini yazıyordu ve hiç olumsuz yorum okumadım. Aramızda bu ilacı kullanan var mı? Ben bir eczaneye sordum adını daha önce duymadık dediler.
    Her şey güzel olacak...

Ben ilk kez bu sabah içtim bir tane,pek bi etkisini görmedim,ama internette iyi yorumlar yapanlar var,bakalım...

Yorum

rimax doktor önerisiyle mi yoksa kendi isteğinle mi başladın, doktor önerdiyse ne kadar kullanacaksın?
      Ben kendi isteğimle 3 gündür kullanıyorum ve sabahları hep 7-8 arası kalkıyorum, stimole başlamadan önce kalkamıyordum. Üzerimdeki isteksizliği, yorgunluğu şu ana kadar atmadı bakalım ilerde faydası olacak mı. Kutusunda 4 haftadan uzun süre kullanmayın yazıyor haberin olsun.
      Her şey güzel olacak...

Yorum

ben de kullandım

selam. ben de netteki yorumları görerek kullanmaya başladım. 1 haftadır kullanıyorum nerdeyse; günde bazen 1 bezen 2 tane içiyorum. baya faydasını görmeye başladım

Yorum

gerçektn işe yarıyor mu?
          sabah mı alıyorsunuz bu ilacı?
          mesela sınava hazırlanıyorum,,az uykuyla idare edebilirmiyim acaba bu ilaçla?
          en kısa zamanda doktorumada bu ilacı sorsam iyi olacak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ceydaa View Post
            gerçektn işe yarıyor mu?
            sabah mı alıyorsunuz bu ilacı?
            mesela sınava hazırlanıyorum,,az uykuyla idare edebilirmiyim acaba bu ilaçla?
            en kısa zamanda doktorumada bu ilacı sorsam iyi olacak
            valla bende işe yaradı; geçtiğimiz hafta benim de 3 tane sınavım vardı ve günde 4-5 saat uykuyla idare ettim bütün haftayı. genelde sabahtan içiyorum arada bazı günler akşam da içiyorum 1 tane. bende herhangi bir yan etkisi olmadı ama sen yine de doktoruna bir danış en güzeli

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serialover View Post
              valla bende işe yaradı; geçtiğimiz hafta benim de 3 tane sınavım vardı ve günde 4-5 saat uykuyla idare ettim bütün haftayı. genelde sabahtan içiyorum arada bazı günler akşam da içiyorum 1 tane. bende herhangi bir yan etkisi olmadı ama sen yine de doktoruna bir danış en güzeli
              amanınnnn çoookkkk sevindim hemen yarın içesim var bu ilaçtan bu arada 4 hafta mı kullanılıyor sadece bu ilaç?
              teşekkürlerr..

Yorum

amanınnnn çoookkkk sevindim hemen yarın içesim var bu ilaçtan bu arada 4 hafta mı kullanılıyor sadece bu ilaç?
                teşekkürlerr..
                kutudan çıkan prospektüste 4 hafta kullanılması gerektiği yazıyor. 4 hafta yeterli bir süreç heralde anladığım kadarıyla. ben 1 haftada baya randıman aldım devam etcem bu şekilde...

Yorum

kutudan çıkan prospektüste 4 hafta kullanılması gerektiği yazıyor. 4 hafta yeterli bir süreç heralde anladığım kadarıyla. ben 1 haftada baya randıman aldım devam etcem bu şekilde...
                  tam olarak neler değişti 1 haftada?

Yorum

stimol

tam olarak neler değişti 1 haftada?
                    mesela sabahları erkenden uyanmama rağmen gece geç saatlere kadar ayakta kalabilmeye başladım ve daha da önemlisi gün boyu çok daha enerjik hissedip tembellikten, bezginlikten kurtuldum diyebilirim lendi adıma

Yorum

mesela sabahları erkenden uyanmama rağmen gece geç saatlere kadar ayakta kalabilmeye başladım ve daha da önemlisi gün boyu çok daha enerjik hissedip tembellikten, bezginlikten kurtuldum diyebilirim lendi adıma
                      teşekkür ederim

Yorum

Ben 9-10 gündür kullanıyorum ama üzerimdeki tembelliği atmadı. Lustralın yan etkisi stimolün etkisinden baskın çıktı demek. : )
                        serialover sen stimolün yanında depresyon ilacı kullanıyor muydun?
                        Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: güç528 View Post
                          Ben 9-10 gündür kullanıyorum ama üzerimdeki tembelliği atmadı. Lustralın yan etkisi stimolün etkisinden baskın çıktı demek. : )
                          serialover sen stimolün yanında depresyon ilacı kullanıyor muydun?
                          yok depresyon ilacı kullanmıyorum

Yorum

Güncel.....
                            Her şey güzel olacak...

Yorum

Güncel.....
                              Her şey güzel olacak...

Yorum

İşleniyor...
                              X